green_freak 20.05.10, 23:05 Zna ktos tutaaaaaj ? <3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasandra_xxx Re: NeverShoutNever <3 21.05.10, 20:32 Znam ! ;D Od kolezanki ,ale tylko 1/2 piosenki mi sie podobaja .. ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
stephen.jerzak7 Re: NeverShoutNever <3 21.05.10, 21:55 znam, i słucham fajny zespół Odpowiedz Link Zgłoś
rudejestwredne Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:32 nie dość, że chłopak jest śliczny, to ma cudowny głos <3 Odpowiedz Link Zgłoś
princess14 znam :d 23.05.10, 21:44 znam i uwielbiam Chrisa < 3 znam wszystkie piosenki i uwielbiam tą muzykę < 3 NeverShoutNever to całkowicie inna muzyka niż ta którą słyszymy w radiu < 3 Odpowiedz Link Zgłoś
monikajb Re: NeverShoutNever <3 22.05.10, 08:53 No pewnie :d Kilka piosenek jest wporzo. Wielką fanką nie jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
green_freak Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 01:21 a jakie piosenki lubicie ? ja np kocham www.youtube.com/user/nevershoutnevereps?blend=5&ob=4#p/u/18/7OHB_UICuco <3 Odpowiedz Link Zgłoś
kittas. Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 01:23 kochamkochamkocham cię ; 3 akurat dzisiaj sobie o nich przypomniałam . są zajebiści + ładny chłopak ;3 ulubiona piosenka: shesgotastyle Odpowiedz Link Zgłoś
nikt. Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:30 ja! ja! ja! ja! ja! . : D znam ich od bodajże września, kiedy to rozpierdoliła mi się mp4, i dostałam nową mp3 .a tam było już wgrane kilka piosenek, w tym NeverShoutNever . akurat bigcitydreams. świetna jest . Odpowiedz Link Zgłoś
nikki_x Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:43 kojaze, nie moj styl ani nic. nie lubie go. Odpowiedz Link Zgłoś
nikki_x Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:43 nie podoba mi sie jego wyglad, taki nijaki. Odpowiedz Link Zgłoś
timestealer Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:33 o lol. znam, nie słucham. NeverShoutNever to nie zespół ;3 pozdrawiam wszystkie 'big fanki', które właśnie zrobiły z Christofera zespół. powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś