Dodaj do ulubionych

NeverShoutNever <3

20.05.10, 23:05
Zna ktos tutaaaaaj ? <3smilesmile
Obserwuj wątek
    • natzal Re: NeverShoutNever <3 20.05.10, 23:29
      Niet ?
      Uświadom mnie!
      • stokrotka_q Re: NeverShoutNever <3 21.05.10, 20:28
        niee
      • kasandra_xxx Re: NeverShoutNever <3 21.05.10, 20:32
        Znam ! ;D
        Od kolezanki ,ale tylko 1/2 piosenki mi sie podobaja .. ^^
        • stephen.jerzak7 Re: NeverShoutNever <3 21.05.10, 21:55
          znam, i słucham fajny zespół surprised
        • rudejestwredne Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:32
          nie dość, że chłopak jest śliczny, to ma cudowny głos <3
          • princess14 znam :d 23.05.10, 21:44
            znam i uwielbiam Chrisa < 3
            znam wszystkie piosenki i uwielbiam tą muzykę < 3
            NeverShoutNever to całkowicie inna muzyka niż ta którą słyszymy w radiu < 3
      • fred Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:52
        tak. trouble wymiata.
    • monikajb Re: NeverShoutNever <3 22.05.10, 08:53
      No pewnie :d
      Kilka piosenek jest wporzo.
      Wielką fanką nie jestem.
      • green_freak Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 01:21
        a jakie piosenki lubicie ?
        ja np kocham
        www.youtube.com/user/nevershoutnevereps?blend=5&ob=4#p/u/18/7OHB_UICuco <3
    • kittas. Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 01:23
      kochamkochamkocham cię ; 3
      akurat dzisiaj sobie o nich przypomniałam .
      są zajebiści + ładny chłopak ;3
      ulubiona piosenka: shesgotastyle
      • green_freak Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 01:30
        chociaz jedna fanka hi big_grin
        • nikt. Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:30
          ja! ja! ja! ja! ja! . : D


          znam ich od bodajże września, kiedy to rozpierdoliła mi się mp4, i dostałam nową mp3 .a tam było już wgrane kilka piosenek, w tym NeverShoutNever . akurat bigcitydreams. świetna jest .
        • nikki_x Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:43
          kojaze, nie moj styl ani nic.
          nie lubie go.
          • nikki_x Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:43
            nie podoba mi sie jego wyglad, taki nijaki.
    • madziusiaaaa Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:36
      nie
      • wisienka9 Re: NeverShoutNever <3 23.05.10, 21:39
        Słyszałam...
    • timestealer Re: NeverShoutNever <3 24.05.10, 14:33
      o lol. znam, nie słucham.

      NeverShoutNever to nie zespół ;3 pozdrawiam wszystkie 'big fanki', które właśnie zrobiły z
      Christofera zespół. powodzenia
      • kittas. Re: NeverShoutNever <3 29.05.10, 15:15
        Jego pseudonim ?
        • laura_ Re: NeverShoutNever <3 29.05.10, 15:31
          Znam i lubię go smile
    • koaal nie. :D 29.05.10, 15:43
    • trufla Re: NeverShoutNever <3 29.05.10, 15:45
      Kiedyś coś mi się obiło o uszy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka