Dodaj do ulubionych

korespondencja

22.05.10, 15:21
Mam pytanie.
Czy ktoś wie jak zrobić w korespondencji seryjnej tak, gdy mam 10 adresatów
tylko 5 z nich miało dyplom z czerwonym paskiem ?
Czyli jak utworzyć i wstawić nową bazę danych ?
Z góry dziękuje za precyzyjne wytłumaczenie.
Obserwuj wątek
    • fantabuu sory , niewiem . 22.05.10, 19:30
      • agazaa Re: sory , niewiem . 22.05.10, 20:39
        to po jakiego odpisujesz ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka