agazaa
22.05.10, 15:21
Mam pytanie.
Czy ktoś wie jak zrobić w korespondencji seryjnej tak, gdy mam 10 adresatów
tylko 5 z nich miało dyplom z czerwonym paskiem ?
Czyli jak utworzyć i wstawić nową bazę danych ?
Z góry dziękuje za precyzyjne wytłumaczenie.