Dodaj do ulubionych

Wiadomość ! ; ] .

28.08.10, 22:06
Hej Kociaki !
Mam maly problem ;]
wiec tak : znalazlam ostatnio na fotce.pl strasznie ladnego chlopaka ;]
i chcialabym do niego napisac wiadomosc , ale taka zeby go zainteresowac i
zeby odpisal !
pomozcie mi! co ja moge mu w niej napsiac ?
z gory dziekuje ;** ;] .
pzdr.Jessica ; ]
Obserwuj wątek
    • lulalolu Re: Wiadomość ! ; ] . 28.08.10, 22:09
      po prostu zagadaj i nie wstydz sie! ale czy ty wogole tego goscia znasz???
      • kolorowa... Re: Wiadomość ! ; ] . 29.08.10, 18:58
        Napisz coś co twoim zdaniem go zainteresuje. Bo jeśli bedziesz pisała takie wiadomości które ktoś napisze za cb to nie bedziesz sobą i później ciężko bedzie sie wam dogadać.
        Pozdrawiam kiss
    • pauuli Wiadomość ! ; ] . 28.08.10, 22:10
      bądź sobą.
    • oh_ah_eh Re: Wiadomość ! ; ] . 28.08.10, 22:11
      Cześć. Podobasz mi sie. Jeśli odwzajemniasz to uczucie, odpisz ah ; *****
    • kajkox Re: Wiadomość ! ; ] . 28.08.10, 22:11
      o men ...` ._.

      to może czeeść. ?

      .
    • miki124 napiszz... 28.08.10, 22:13
      moim zdaniem najpierw dowiedz się co on lubi poczytaj troche o tym i spróbuj napisać cos
      co go zainteresuje ale z tej dziedziny co czytałaś o niej
    • rose_ na początek proponuję "hej" ;) 28.08.10, 22:15
      • jessicaniunnia Re: na początek proponuję "hej" ;) 28.08.10, 22:18
        no a potem ? ; ]
        nie chce takiego oklepanego '' jak tam ? ''
        znudzilo mi sie juz to..
        • jessicaniunnia ; ] 28.08.10, 22:34
          napisalam '' hej tajemniczy nieznajomy''
          troche moze i tandetne ale kit z tym ; ]
          • jessicaniunnia Re: ; ] 29.08.10, 18:53
            no i stało sie odpisal. ''hej ; p''
            a ja na to cos w rodzaju ''jak minely Ci wakacje'' ???
            pozniej jakos chcialabym nawiazac rozmowe o nr gg ;]
            moze napisze mu nr i powiem zeby sie odezwal jesli chce ?? co myslicie ? ; ] .
    • kotek.bieberka Re: Wiadomość ! ; ] . 29.08.10, 00:17
      Hmmm, nie wiem, napisz mu że chciałabys się z nim spotkać, pogadać, poproś np. o
      nr gg lub telefonu...


      Powodzenia;**
    • greengrass Re: Wiadomość ! ; ] . 29.08.10, 19:03
      Jeśli bardzo Ci zależy, możesz napisać coś w stylu : "Hej, to moje gg ......
      Napisz koniecznie" Może zadziała.. ;] Chociaż to trochę banalne xd
    • spongebob. Re: Wiadomość ! ; ] . 29.08.10, 19:08
      sama coś wymyśl, bo w dalszych rozmowach z nim (w co SZCZERZE wątpie) nikt Ci już
      nie będzie pomagał. uwolnij swoją kreatywność. : >
    • pauliska1212 Re: Wiadomość ! ; ] . 29.08.10, 22:48
      ojej, hmmm .
      no może zacznij tak:

      hej, jestem ... (imię czy tam pseudo). Widziałam cię na fotce.pl i wydawałeś
      się mi sympatyczny, więc postanowiłam napisać. Lubię zawierać nowe znajomości,
      więc jeśli nie miałbyś nic przeciwko temu moglibyśmy się poznać.


      tak, wiem, wiem żałosne to jest ; d
      sorry, ale spać mi się trochę chce , mózg nie pracuje zbyt dobrze ; d
      • karolcika2205 hm ... 29.08.10, 23:55
        napisz mu jakiś komplement i potem powinna sama się rozmowa roziwnąc. wiem banalne.
    • katsuumi_17 Re: Wiadomość ! ; ] . 30.08.10, 14:50
      Tylko nie pisz: "hej, ładne focie, daję 10" bo nie zwróci na ciebie uwagi. bardziej się
      postaraj, powiedz, ze azinteresował cię jego opis, że macie trochę podobne
      zainteresowania... nie wiem, wymyśl coś.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka