jessicaniunnia
28.08.10, 22:06
Hej Kociaki !
Mam maly problem ;]
wiec tak : znalazlam ostatnio na fotce.pl strasznie ladnego chlopaka ;]
i chcialabym do niego napisac wiadomosc , ale taka zeby go zainteresowac i
zeby odpisal !
pomozcie mi! co ja moge mu w niej napsiac ?
z gory dziekuje ;** ;] .
pzdr.Jessica ; ]