Dodaj do ulubionych

Schuuuuuuuuudnij!

    • cukiereczek.. NIE wole zgrubnąć! xD 22.09.10, 23:28
    • jonas_lover przyłączam się. chcem 7 kg w dół. ^^ 24.09.10, 09:53
    • rosanna_ Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 11:31
      jestem na diecie od lipca. jestem ciekawa jaką dietę stosujesz. szkoda, że
      zrezygnowanie z jednego ciastka to za mało.
    • scarrlet Re: Schuuuuuuuuudnij! 157 i 45kg 24.09.10, 22:35
      ja ma tak jak wyżej napisałam, wygląda to normalnie, ale chciałabym przytyć, cały cas jem,,,
      no i ic. Wszystkie fajne ciuchy musze przerabiać, bo wszystko na mnie wisi
      • geniaaa Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:41
        dzięki, ale narazie nie muszę się odchudzać .
    • drama_queen Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:43
      gdybym nie miała niedowagi to bym dołączyła ;dd
    • golden_star Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:48
      Ja staram się ograniczać słodycze. Ważę około 53 kg przy wzroście 160 cm (wiem
      ,że moja waga nie jest taka zła, ale zawsze np. 5 kg mniej tym lepiej smile). A
      tobie odradzam jakąś ciężką dietę, tylko ogranicz słodkości i więcej się ruszaj
      wink. Ciężka dieta zrobi w Twoim organizmie więcej złego niż dobrego, ale
      ograniczenie słodyczy to co innego.
    • golden_star Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 23:00
      I pij dużo wody (tak około 2,5 do 3 litrów dziennie). I Z tym ruszaniem to miało
      być tak, że jak jeździsz do szkoły to wsiać do autobusu 1 przystanek dalej i
      wysiąść 1 przystanek bliżej od którego jeździsz normalnie.
    • dominikax3 Re: Schuuuuuuuuudnij! 25.09.10, 09:39
      też bym z chęcią schudła ;d
    • loczek151 Re: Schuuuuuuuuudnij! 25.09.10, 11:41
      opanuj sie dziewczyno bo wpadniesz w anoreksje. Jak juz sie odchudzać do z głową
      • nickixx Re: Schuuuuuuuuudnij! 26.09.10, 14:51
        nie rozumiem, czy ktoś tu powiedział że będę się głodzić czy coś w tym stylu ?
        • nickixx Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:16
          HEEEEJ WSZYSTKIM!
          Mała reaktywacja. Jak tam wasza waga? Odpuściliście, wyrwaliście? Widać rezultaty? Opowiadajcie!
          • nickixx Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:16
            wytrwaliście*
    • seneka4 Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 12:58
      raczej nie. ;D ja mam odchudzania dość. ;c
    • coloringme Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 13:11
      Dieta nic nie pomoże jeśli się regularnie nie ćwiczy, to tak przy okazji! ; )) i oczywiście z chęcią do was dołączę ...
    • ania040995 Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 13:17
      wchodzę
    • seluniek Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 13:32
      Ja chce schudnąć coś około 5 kg , mam 163 i ważę 55 wiem , że dużo .. ; c
    • aguskaa_ Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:05
      zawsze tak mówię i nigdy nie wytrwałam. ;p
    • kia Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:11
      ja sie dolaczam ;D
      mam 15 lat, 164 cm wzrostu i waze 56 kg chcialabym schudnac tak z 10 kg ^^
      wiec od jutra zaczynam (dzisiaj mam urodziny a wiadomo ze w urodziny sie kalorii nie
      liczy ;D )
      • taylor.swift Re: Dołączam ! 28.09.10, 14:23
        ale zacznę wtedy kiedy wyzdrowieję .....
        co do diety to w naszym wieku ( czyli wtedy kiedy dojrzewamy) nie powinno się
        ich stosować. wskazane są różnego rodzaju ćwiczenia. trzeba jeść więcej owoców i
        warzyw, pić więcej wody ,jeść mniej a częściej, zapomnieć o słodyczach ( jak
        wiadomo cukier zwiększa łaknienie) - czyli zdrowo się odżywiać smile

        prawda, że łatwo powiedzieć ? wink
    • kajkox to też. ;d 28.09.10, 14:36


      5 kg w dół musze ;d.

      tak do 50 kg akurat. ^^
    • klaudusia607 Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:48
      Też sie dołączam !!!

      Pasowałoby zrzucić kilka kilogramów wink
    • kredkakolorowa Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:18
      JAAAAAAAAA smile



      kiss
    • koniara8 ^.^ 30.12.10, 19:20
      Yyy.. Taaa. Raczej mi się to nie uda.
    • pyskatagowniara Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:21
      Ja dołanczam xDee
      • impossible_baby Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:30
        Kiedy przestanę chorować, to się dołączę. ;D
    • slodkiporanek Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 21:10
      Oczywiście dołączam. Późno ale zawsze.
    • coffin Ja też! :) 02.01.11, 10:11
      Również dołączam do was. Od około dwóch lat regularnie próbuje się zabrać za siebie, ważę 54 kg przy wzroście 157. Za każdym razem brakuje mi motywacji. Tym razem stwierdziłam, że będzie inaczej. Muszę zmienić swoje nawyki żywieniowe na zawsze. Nie będę stosować żadnej konkretnej diety, tylko będę żyć w myśl zasady - Jem po to żeby żyć, a nie żyje by jeść, czyli najogólniej mówiąc - mniej żreć. Podstawą mojego odchudzania będą ćwiczenia. Na początek codziennie ćwiczenia z Cindy Crawford + 40 minut hula hop wink Mam nadzieję, że wytrwam smile A wy ćwiczycie coś?
    • butterfly141 Re: Schuuuuuuuuudnij! 02.01.11, 10:26
      Ja też się odchudzam od dzisiaj xd Muszę schudnąć 6 kg wink
    • magnumgoldx3 Re: Schuuuuuuuuudnij! 02.01.11, 10:45
      jaaaaa sie dołączammm! waze 55 więc 5 kg w dół i waga idealna dla mnie ;d
    • maccaroni Re: Schuuuuuuuuudnij! 02.01.11, 10:49
      ja tez.... mam 170 i waze 63 kg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka