rosanna_ Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 11:31 jestem na diecie od lipca. jestem ciekawa jaką dietę stosujesz. szkoda, że zrezygnowanie z jednego ciastka to za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
scarrlet Re: Schuuuuuuuuudnij! 157 i 45kg 24.09.10, 22:35 ja ma tak jak wyżej napisałam, wygląda to normalnie, ale chciałabym przytyć, cały cas jem,,, no i ic. Wszystkie fajne ciuchy musze przerabiać, bo wszystko na mnie wisi Odpowiedz Link Zgłoś
geniaaa Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:41 dzięki, ale narazie nie muszę się odchudzać . Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:43 gdybym nie miała niedowagi to bym dołączyła ;dd Odpowiedz Link Zgłoś
golden_star Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 22:48 Ja staram się ograniczać słodycze. Ważę około 53 kg przy wzroście 160 cm (wiem ,że moja waga nie jest taka zła, ale zawsze np. 5 kg mniej tym lepiej ). A tobie odradzam jakąś ciężką dietę, tylko ogranicz słodkości i więcej się ruszaj . Ciężka dieta zrobi w Twoim organizmie więcej złego niż dobrego, ale ograniczenie słodyczy to co innego. Odpowiedz Link Zgłoś
golden_star Re: Schuuuuuuuuudnij! 24.09.10, 23:00 I pij dużo wody (tak około 2,5 do 3 litrów dziennie). I Z tym ruszaniem to miało być tak, że jak jeździsz do szkoły to wsiać do autobusu 1 przystanek dalej i wysiąść 1 przystanek bliżej od którego jeździsz normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
loczek151 Re: Schuuuuuuuuudnij! 25.09.10, 11:41 opanuj sie dziewczyno bo wpadniesz w anoreksje. Jak juz sie odchudzać do z głową Odpowiedz Link Zgłoś
nickixx Re: Schuuuuuuuuudnij! 26.09.10, 14:51 nie rozumiem, czy ktoś tu powiedział że będę się głodzić czy coś w tym stylu ? Odpowiedz Link Zgłoś
nickixx Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:16 HEEEEJ WSZYSTKIM! Mała reaktywacja. Jak tam wasza waga? Odpuściliście, wyrwaliście? Widać rezultaty? Opowiadajcie! Odpowiedz Link Zgłoś
seneka4 Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 12:58 raczej nie. ;D ja mam odchudzania dość. ;c Odpowiedz Link Zgłoś
coloringme Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 13:11 Dieta nic nie pomoże jeśli się regularnie nie ćwiczy, to tak przy okazji! ; )) i oczywiście z chęcią do was dołączę ... Odpowiedz Link Zgłoś
seluniek Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 13:32 Ja chce schudnąć coś około 5 kg , mam 163 i ważę 55 wiem , że dużo .. ; c Odpowiedz Link Zgłoś
aguskaa_ Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:05 zawsze tak mówię i nigdy nie wytrwałam. ;p Odpowiedz Link Zgłoś
kia Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:11 ja sie dolaczam ;D mam 15 lat, 164 cm wzrostu i waze 56 kg chcialabym schudnac tak z 10 kg ^^ wiec od jutra zaczynam (dzisiaj mam urodziny a wiadomo ze w urodziny sie kalorii nie liczy ;D ) Odpowiedz Link Zgłoś
taylor.swift Re: Dołączam ! 28.09.10, 14:23 ale zacznę wtedy kiedy wyzdrowieję ..... co do diety to w naszym wieku ( czyli wtedy kiedy dojrzewamy) nie powinno się ich stosować. wskazane są różnego rodzaju ćwiczenia. trzeba jeść więcej owoców i warzyw, pić więcej wody ,jeść mniej a częściej, zapomnieć o słodyczach ( jak wiadomo cukier zwiększa łaknienie) - czyli zdrowo się odżywiać prawda, że łatwo powiedzieć ? Odpowiedz Link Zgłoś
klaudusia607 Re: Schuuuuuuuuudnij! 28.09.10, 14:48 Też sie dołączam !!! Pasowałoby zrzucić kilka kilogramów Odpowiedz Link Zgłoś
impossible_baby Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 19:30 Kiedy przestanę chorować, to się dołączę. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
slodkiporanek Re: Schuuuuuuuuudnij! 30.12.10, 21:10 Oczywiście dołączam. Późno ale zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
coffin Ja też! :) 02.01.11, 10:11 Również dołączam do was. Od około dwóch lat regularnie próbuje się zabrać za siebie, ważę 54 kg przy wzroście 157. Za każdym razem brakuje mi motywacji. Tym razem stwierdziłam, że będzie inaczej. Muszę zmienić swoje nawyki żywieniowe na zawsze. Nie będę stosować żadnej konkretnej diety, tylko będę żyć w myśl zasady - Jem po to żeby żyć, a nie żyje by jeść, czyli najogólniej mówiąc - mniej żreć. Podstawą mojego odchudzania będą ćwiczenia. Na początek codziennie ćwiczenia z Cindy Crawford + 40 minut hula hop Mam nadzieję, że wytrwam A wy ćwiczycie coś? Odpowiedz Link Zgłoś
butterfly141 Re: Schuuuuuuuuudnij! 02.01.11, 10:26 Ja też się odchudzam od dzisiaj xd Muszę schudnąć 6 kg Odpowiedz Link Zgłoś
magnumgoldx3 Re: Schuuuuuuuuudnij! 02.01.11, 10:45 jaaaaa sie dołączammm! waze 55 więc 5 kg w dół i waga idealna dla mnie ;d Odpowiedz Link Zgłoś