• zlababa Re: Muzyka.. 21.11.10, 18:58
      1. w każdej wolnej chwili
      2. inny, głównie post hardcore i screamo
      3. oj nieee
      4.aktualnie Irony of dying on your birthday
      5. nie mam
      6. Alesana <3
    • iamvegas Re: Muzyka.. 21.11.10, 19:51
      1. niemal bez przerwy <3 nawet na sprawdzianach ^^
      2. deathcore, metal, hardcore i tym podobne klimaty.
      3. nie.
      4. chyba "don't go" BMTH. i nie wiedzieć czemu dżemowy "autsajder", ale tylko z płyty dżem w operze. mam szalony sentyment.
      5. Oliver Sykes? jego głos jest chyba nie do zdarcia. no i Manson, zdecydowanie.
      6. Bring Me To Horizon.
      • lisaxx Re: Muzyka.. 21.11.10, 19:56
        1. e)W każdej wolnej chwili.
        2. a)Pop
        b)Rock
        i)Hardstyle , dance , electro ..
        3. b)nie
        4. ojj duzo ich ;p
        5. raczej nie mam ;pp
        6. 30 Seconds To Mars , The Veronicas - te chyba tak naj naj ; )
    • janvier Re: Muzyka.. 21.11.10, 20:03
      1. e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      b)Rock

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      b)Nie

      4.Ulubiona piosenka.?
      Na razie Linkin Park - Blackout

      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      Matt Pokora wink

      6.Ulubiony zespół.?
      Linkin Park, 30STM serceserce


    • fantabuu Re: Muzyka.. 21.11.10, 20:03
      e , d , b , 456: duzo dużo
    • truuu Re: Muzyka.. 21.11.10, 20:05
      1f) nie w każdej wolnej chwili, ale dłużej niż 2 czy 5 godzin ;p
      2.a,b
      3.nie
      4.bardzo dużo tego jest, ale ostatnio to Junior Stress - LSM. wiem że to sie nie zgadza z moją odpowiedzią w pytaniu 2, ale nie trzymam się tego tak kurczowo xd
      5.Michael Jackson
      6.Placebo, Fall Out Boy i wiele innych smile
    • rememberina Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:40
      1.
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.
      b)Rock
      c)Metal
      d)Reggae
      e)COUNTRY
      g)Rap [amerykański]

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      b)Nie

      4.Ulubiona piosenka.?
      obecnie: Dylan - The times they are a-changin'

      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      Dylan, MJ

      6.Ulubiony zespół.?
      30STM, Queen, Nickelback, Kings Of Leon, Pink Floyd, Red Hot Chili Peppers, Goo Goo Dolls, ACDC, Dżem
      • donia.19 Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:48
        1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
        a)Nie słucham muzyki.
        b)Mniej niż 1godz.
        c)1-2godz
        d)4-5godz
        e)W każdej wolnej chwili. ☻

        2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
        a)Pop
        b)Rock ☻
        c)Metal
        d)Reggae
        e)Kantry
        f)Hip-Hop
        g)Rap
        h)Techno
        i)Inny(jaki?)

        3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
        a)Tak
        b)Nie ☻ [całe moje życieeserce]

        4.Ulubiona piosenka.? Tokio Hotel - Lass uns laufen [ wszystkie ich piosenki są boskiewink

        5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.? Bill Kaulitz

        6.Ulubiony zespół.? 2 wink Tokio Hotel i Cinema Bizarre

        Pozdro kiss
    • nora. Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:46
      1. e.
      2. b, c, d, g (hip hop to kultura, rap to muzyka).
      3. nie.
      4. za dużo, aby wymienić.
      5. za dużo, aby wymienić.
      6. za dużo, aby wymienić.

      serceserce
    • queen94 Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:47
      1. oko 2 godz , 2 ROCK 3 NIE ^ 6 JEST ICH dużo muse , lp i inni big_grin
    • detektywintruz Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:50
      1. e.
      2. b, c.
      3. b.
      4. goo goo dolls - iris.
      5. hayley williams, juliette lewis, joan jett, kurt cobain.
      6. paramore, flyleaf, the runaways, nirvana.
    • frutella_xd Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:55
      1. e
      2. b
      3. b
      4. Jest ich bardzo dużo, ale obecnie mam fazę na Alexz Johnson- Skin
      5. Alexz Johnso
      6. Linkin Park,Nirvana, the pretty reckless, Simple plan, Papa Roach, Within Temptation
    • naomi. Re: Muzyka.. 22.11.10, 20:55
      1. 'e'
      2. 'b, f, i'
      3. b.
      4. "in bloom" - nirvana.
      5. hmm.
      6. NIRVANA kwiat
    • nastyangel Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:02

      1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      > b)Rock
      > d)Reggae(czasem)
      > f)Hip-Hop(czasem Eminem)
      > i)Inny(jaki?) (wszystkie odmiany rocka, czasem coś w pograniczu punku.Zdarza się, że i klasyki posłucham)
      >
      > 3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?

      > b)Nie

      > 4.Ulubiona piosenka.?[/b]
      nie mam

      > 5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?[/b]
      bardzo dużo ich
      > 6.Ulubiony zespół.?[/b]
      jw

    • wizardagis Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:04
      1. - E!!!
      2. - B, C!!!
      3. - B!!!
      4. - wiele takich mam, ale ostatnio TDG "Riot", zmienia mi się co chwila tongue_out
      5.- Matthew Bellamy, Ozzy Osbourne, Jared Leto (mrau! ]smile), bla, bla, bla... nie będę wymieniać, bo by mi nie dodało na forum xD
      6. - MUSE, 30 seconds to mars, Korn, AC/DC, Evanescence, Fall Out Boy, Linkin Park, Three Days Grace, Włochaty, Black Sabbath, bla, bla, bla, bla (jak wyżej!)
      devilAVE!
    • weronika_97 Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:08
      1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?[/b]
      a)Nie słucham muzyki.
      b)Mniej niż 1godz.
      c)1-2godz
      d)4-5godz
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      a)Pop
      b)Rock
      c)Metal
      d)Reggae
      e)Kantry
      f)Hip-Hop ale tylko Lil Wayne'a ; )
      g)Rap
      h)Techno
      i)Inny(jaki?)

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      a)Tak
      b)Nie

      4.Ulubiona piosenka.?
      tokio hotel - gegen meinem willen
      lil' wayne - my life
      i wiele innych ; p


      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      bill kaulitz, lil wayne, adam lambert, michael jackson
      beyonce, kesha, lady gaga


      6.Ulubiony zespół.?
      tokio hotel
    • dirty Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:15
      1 e
      2 b, d
      3. nie
      4. starguardmuffin - united / nirvana - about a girl
      5. kurt cobain
      6.nirvana
    • dosia321 Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:24
      1.d
      2.Rock Pop
      3.NIE!!!
      4.The pretty reckless,, you" ,,Make me wanna die" ,, Superhero" Shakira ,,Loca"
      5.Lady Gaaga
      6.THE PRETTY RECKLESS
      Muse, Green Day
    • sokbananowy Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:32
      1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
      a)Nie słucham muzyki.
      b)Mniej niż 1godz.
      c)1-2godz
      d)4-5godz
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      a)Pop
      b)Rock
      c)Metal
      d)Reggae
      e)Kantry
      f)Hip-Hop
      g)Rap
      h)Techno
      i)Inny(jaki?)

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      a)Tak
      b)Nie

      4.Ulubiona piosenka.?
      Dużo ich.
      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      Jared Leto.
      6.Ulubiony zespół.?
      30 Seconds to Mars.
    • madalena Re: Muzyka.. 22.11.10, 21:33
      1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
      a)Nie słucham muzyki.
      b)Mniej niż 1godz.
      c)1-2godz
      d)4-5godz
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      a)Pop
      b)Rock
      c)Metal
      d)Reggae
      e)Kantry
      f)Hip-Hop
      g)Rap
      h)Techno
      i)Inny(jaki?) r&b

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      a)Tak
      b)Nie

      4.Ulubiona piosenka.? mam wiele, np. No woman, no cry-BoB Marley, Na szczycie-Grubson, Pistures of you, Goodbay my lover, Your beautiful, - James Blunt, Helo-Beyonce, Disturbia-Rihanna, Sunshine reggae-BoB Marley.

      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.? Rihanna, Beyonce, Bob Marley, Grubson to przede wszystkim, a tak to David Guetta, Kid Cudi, Eminem, Jay-Z, więcej w profilu.

      6.Ulubiony zespół.? Black Eyed Peas, One Republick, Green Day.
    • ravenhatred Minä... 22.11.10, 21:34
      1. Zdecydowanie w każdej wolnej chwili. A nawet wtedy, gdy jestem czymkolwiek zajety. smile
      2. Metal - głównie black, death, doom i gothic; czasem także coś z rocka. Głównie fiński, szwedzki lub norweski. Lubię także muzykę poważną.
      3. Nie mógłbym żyć bez muzyki, zwłaszcza że sam gram w zespole smile
      4. Trudno wybrać jedną, mam ich całe mnóstwo. Ale największy sentyment mam do utworu zatytułowanego "Joutsenlaulu".
      5. Jeśli już to wokalistka i wokalista. Wokalistka - Cadaveria. Wokalistów mnóstwo, ale najbardziej Juha Kylmänen. <3
      6. Gdybym miał wymienić wszystkie, prawdopodobnie miejsca by zabrakło wink na obecna chwilę w szczególności przemawiają do mnie zespoły takie jak Ondskapt czy Beherit.
    • miley Re: Muzyka.. 26.11.10, 18:40
      3
      pop
      rock
      metal
      niee
      can t be tamed
      miley cyrus
      nie mam
    • xxmartinixx Re: Muzyka.. 26.11.10, 19:01
      1. .Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
      w każdej wolnej chwili..

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      k-pop

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      nie

      4. Ulubiona piosenka.?
      za dużo ich jest.. ale taka "naj" to DBSK- Mirotic xD

      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      BoA... [nie wiedziałam co napisać]

      6.Ulubiony zespół.?
      DBSK
    • cheerylka Re: Muzyka.. 27.11.10, 18:43
      1.Ile godzin w tygodniu słuchasz muzyki.?
      e)W każdej wolnej chwili.

      2.Jakiego typu muzyki słuchasz.?
      a)Pop /czasami/
      b)Rock
      c)Metal

      3.Mogłabyś/mógłbyś żyć bez muzyki.?
      NIE

      4.Ulubiona piosenka.?
      Każdą piosenkę która mi się spodoba nazywam ulubioną xP

      5.Ulubiony/a piosenkarz/piosenkarka.?
      Michael Jackson

      6.Ulubiony zespół.?
      Metallica, Nightwish i Nirvana
    • pinkcaffe Re: Muzyka.. 28.11.10, 17:31
      Yhmm.. xd
      1. W każdej wolnej chwili
      2. Głównie pop
      3. Nie!
      4. Dużo. Nie potrafię wybrać... poza tym każda kiedyś się nudzi
      5. Piosenkarz to Drake Bell, a piosenkarka Beyonce, Katy Perry, GaGa i Demi Lovato ;p
      6. The Black Eyed Peas, Paramore i Big Time Rush
      • jaejung Re: Muzyka.. 02.12.10, 20:25
        1. w każdej wolnej chwili
        2. inny - k-pop
        3. NIE
        4. o kurczę, za dużo ich jest
        5. alan, Ayumi Hamasaki
        6. Dong Bang Shin Ki/Tohoshinki
    • jane_14 Re: Muzyka.. 03.12.10, 00:21
      1. e zawsze słucham muzyki

      2. a i b i jeszcze punk ale czasem lubie zupełnie inne

      3.b nie!!!

      4. w tej chwili Lily Allen - Not Fair, ogólnie stairway to heaven

      5. Avril Lavigne

      6. Myslovitz i Paramorebig_grin
    • khepri Re: Muzyka.. 03.12.10, 08:04
      1. przy kazdej wolnej chwili
      2. rock
      3. nie
      4. from yesterday, the kill, strange in a strange land
      5. jared leto (wokalista 30 seconds to mars) wink
      6. 30 Seconds To Mars serce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka