Dodaj do ulubionych

Film przy którym zawsze płaczecie ; ]

18.12.11, 16:39
Siemka ; p Macie może jakieś filmy przy których zawsze płaczecie bezwzględu na to ile razy go obejrzałyście ? U mnie do takich filmów należą : Sala samobójców , Titanic i filmy produkcji Bollywood ; p a wy macie jakieś ?
Obserwuj wątek
    • martunia1 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 16:42
      Nie pamiętam żebym płakała ze wzruszenia. Raczej płaczę ze śmiechu, kiedy oglądam dobrą komedię wink

      choinkachoinka
      • kawaiikimie Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:17
        Szkoła Uczuć, Titanic, Ostatnia piosenka, Lassie wróć XD- szczerze mówiąc na wielu filmach się lekko wzruszam, ale na tym wyżej płakałam jak bóbr...
    • miley112 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 16:52
      zdecydowanie - "Modlitwy za Bobby'ego"
    • emmaj660 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:33
      zawsze płaczę przy filmie Last song
    • drabina Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:43
      "Waiting For Forever"..
      Często płaczę też przy "Titanic"...
      Ale to chyba normalne.
    • zakochanie Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:44
      nigdy nie płaczę jak bóbr, ale często wzruszam się na jakiś wzruszających momentach. nie mam określonego filmu, na którym zawsze płaczę. mogę obejrzeć film pierwszy raz w życiu i się popłakać, tak samo jak mogę obejrzeć film po raz milionowy i również się popłakać. to zależy od mojego nastroju, emocji oraz wpływu jaki wywiera na mnie ów film.
    • oluskka Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 17:24
      Titanic, Zielona Mila i dziewiata kompania wink
    • sweeting Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 18:18
      Szczerze to ja strasznie łatwo ryczę na filmach więc ci wszystkich nie wymienię big_grin
      Ostatnio płakałam na "Jednym dniu" serce
    • plombrng_mary Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 18:33
      "Król Lew" I i II oraz "Dzwonnik z Notre Dame".

      dziękuję za uwagę
    • you_x Re: Titanic ♥ 21.12.11, 18:41
      Hura-leci jutro. Kocham go ♥ Myślę ze na 100 bede płakać zwłąszcza ze niestety mam teraz trudną sytuację sercową... ; /
    • paulina3678 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 18:53
      Titanic
    • xxdont.forgetxx film. 21.12.11, 19:23
      titanic, most do terabithi
    • lili96reggae yyy... 21.12.11, 19:42
      Nigdy nie płakałam przy oglądania filmu....
      Fakt titanic i sala samobójców to są filmy wzruszające, ale jak można się rozpłakać na filmie wiedząc że to wszystko fikcja?? ;/
      • milusia22 le click 21.12.11, 19:56
        końcówka "Harry Potter i zakon feniksa" i "Harry Potter i książę półkrwi" (chodzi mi o śmierć Syriusza i Dumbledore'a) "Harry Potter i insygnia śmierci" (obie części) "Szkoła miłość", "Ostatnia piosenka", "Chłopiec w pasiastej piżamie" i ostatnio na religii oglądaliśmy "Facing the Giants" i momentami miałam mocno wilgotne oczy smirk
      • charlotte__ Re: yyy... 21.12.11, 21:42
        wtf ?!
        lili96reggae że niby Titanic to fikcja ?! Brak mi słów ...
    • mary_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:16
      ps: Kocham Cię.
      • merry_ . 24.12.11, 16:10
        Marley i Jaserce
    • diabolusxxx Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:19
      za gardło ściska mnie film 'Gladiator' :X
    • kwasazotowy c; 21.12.11, 20:19
      apartament.
      duma i uprzedzenie.
    • gosia_91 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:30
      Titanic, Szkoła Uczuć...
    • domimuza Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:39
      Hachiko - mój przyjaciel. Ten film jest taki, taki, taki... no taki smutny sad A najgorsze, że to się wszystko autentycznie zdarzyło, więc zawsze ryczę jak bóbr ;'(
    • cukierek_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:50
      Zawsze na Titanicu się rozklejam. Zawsze.
    • monik4 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 21:21
      np w Zmierzch są tam chwile wzruszające smile
      • radiatelove Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 22.12.11, 16:03
        polecam "The last song"
    • laurie król lew, titanic, last song i zielona mila 24.12.11, 16:28
    • olcissia_1998 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 24.12.11, 16:28
      Nie płaczę na filmach smile
    • meredith. Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 25.12.11, 19:38
      A lot like love.
    • pusia16 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 25.12.11, 22:27
      Titanicserce
    • monia12xd Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 27.12.11, 13:29
      titanic ! smile
      • brokatowa_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:23
        Ja tak samo : Titanic i filmy Bollywood :d
        • malenka777 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:32
          Hachiko , Ostatnia piosenka i Titanic wink
          • olaya_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:42
            Płakałam na Ostatniej Piosence, Titanic'u i na razie to tyle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka