espinozaa 18.12.11, 16:39 Siemka ; p Macie może jakieś filmy przy których zawsze płaczecie bezwzględu na to ile razy go obejrzałyście ? U mnie do takich filmów należą : Sala samobójców , Titanic i filmy produkcji Bollywood ; p a wy macie jakieś ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martunia1 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 16:42 Nie pamiętam żebym płakała ze wzruszenia. Raczej płaczę ze śmiechu, kiedy oglądam dobrą komedię Odpowiedz Link Zgłoś
kawaiikimie Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:17 Szkoła Uczuć, Titanic, Ostatnia piosenka, Lassie wróć XD- szczerze mówiąc na wielu filmach się lekko wzruszam, ale na tym wyżej płakałam jak bóbr... Odpowiedz Link Zgłoś
miley112 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 16:52 zdecydowanie - "Modlitwy za Bobby'ego" Odpowiedz Link Zgłoś
emmaj660 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:33 zawsze płaczę przy filmie Last song Odpowiedz Link Zgłoś
drabina Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:43 "Waiting For Forever".. Często płaczę też przy "Titanic"... Ale to chyba normalne. Odpowiedz Link Zgłoś
zakochanie Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 18.12.11, 17:44 nigdy nie płaczę jak bóbr, ale często wzruszam się na jakiś wzruszających momentach. nie mam określonego filmu, na którym zawsze płaczę. mogę obejrzeć film pierwszy raz w życiu i się popłakać, tak samo jak mogę obejrzeć film po raz milionowy i również się popłakać. to zależy od mojego nastroju, emocji oraz wpływu jaki wywiera na mnie ów film. Odpowiedz Link Zgłoś
oluskka Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 17:24 Titanic, Zielona Mila i dziewiata kompania Odpowiedz Link Zgłoś
sweeting Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 18:18 Szczerze to ja strasznie łatwo ryczę na filmach więc ci wszystkich nie wymienię Ostatnio płakałam na "Jednym dniu" Odpowiedz Link Zgłoś
plombrng_mary Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 18:33 "Król Lew" I i II oraz "Dzwonnik z Notre Dame". dziękuję za uwagę Odpowiedz Link Zgłoś
you_x Re: Titanic ♥ 21.12.11, 18:41 Hura-leci jutro. Kocham go ♥ Myślę ze na 100 bede płakać zwłąszcza ze niestety mam teraz trudną sytuację sercową... ; / Odpowiedz Link Zgłoś
lili96reggae yyy... 21.12.11, 19:42 Nigdy nie płakałam przy oglądania filmu.... Fakt titanic i sala samobójców to są filmy wzruszające, ale jak można się rozpłakać na filmie wiedząc że to wszystko fikcja?? ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
milusia22 le click 21.12.11, 19:56 końcówka "Harry Potter i zakon feniksa" i "Harry Potter i książę półkrwi" (chodzi mi o śmierć Syriusza i Dumbledore'a) "Harry Potter i insygnia śmierci" (obie części) "Szkoła miłość", "Ostatnia piosenka", "Chłopiec w pasiastej piżamie" i ostatnio na religii oglądaliśmy "Facing the Giants" i momentami miałam mocno wilgotne oczy Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte__ Re: yyy... 21.12.11, 21:42 wtf ?! lili96reggae że niby Titanic to fikcja ?! Brak mi słów ... Odpowiedz Link Zgłoś
diabolusxxx Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:19 za gardło ściska mnie film 'Gladiator' :X Odpowiedz Link Zgłoś
gosia_91 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:30 Titanic, Szkoła Uczuć... Odpowiedz Link Zgłoś
domimuza Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:39 Hachiko - mój przyjaciel. Ten film jest taki, taki, taki... no taki smutny A najgorsze, że to się wszystko autentycznie zdarzyło, więc zawsze ryczę jak bóbr ;'( Odpowiedz Link Zgłoś
cukierek_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 20:50 Zawsze na Titanicu się rozklejam. Zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
monik4 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 21.12.11, 21:21 np w Zmierzch są tam chwile wzruszające Odpowiedz Link Zgłoś
radiatelove Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 22.12.11, 16:03 polecam "The last song" Odpowiedz Link Zgłoś
olcissia_1998 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 24.12.11, 16:28 Nie płaczę na filmach Odpowiedz Link Zgłoś
meredith. Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 25.12.11, 19:38 A lot like love. Odpowiedz Link Zgłoś
brokatowa_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:23 Ja tak samo : Titanic i filmy Bollywood :d Odpowiedz Link Zgłoś
malenka777 Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:32 Hachiko , Ostatnia piosenka i Titanic Odpowiedz Link Zgłoś
olaya_ Re: Film przy którym zawsze płaczecie ; ] 30.12.11, 14:42 Płakałam na Ostatniej Piosence, Titanic'u i na razie to tyle. Odpowiedz Link Zgłoś