adzia1310 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:31 mi wszyscy gadają że do Ashley Olsen podobna jestem ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:46 Mi mówią że przypominam Michaela Jaksona Odpowiedz Link Zgłoś
martiaxy Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:32 podobno jestem troche podobna do miley cyrus ale ja predziejuważam ,że do victori justice Odpowiedz Link Zgłoś
kajkka03 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:32 Ja nie jestem, nie chcę być rozpuszczoną małolatą WOlę siebie, piekną i wgl wgl ^^ pozdrowieniaaa ;********** Odpowiedz Link Zgłoś
jane_ Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:33 nie interesuje się az tak życiem sławnych, żeby wiedzieć, do kogo jestem podobna z charakteru. z wyglądu do ladyhawke. minimalnie. i chciałabym kraść lovefoxxx ubrania xd Odpowiedz Link Zgłoś
picky Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:33 Ja mam takie same włosy jak Miley, no i kocham śpiewać, tak jak Miley...Mogłabym wymieniać bardzo długo, bo to naturalne, ze jeśli kogoś bardzo lubimy, na siłę staramy się znaleźć wspólne cechy, rzeczy które nas łączą Odpowiedz Link Zgłoś
cocomaroko Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:37 Ja mam okropnie podobne włosy do Miley. ;- DDD Znajomi mówią, że mam talent wokalny, gdy śpiewam to głos mam a'la Demi. ;- DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Her Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:35 Dużo osób mówi mi, że mam podobne włosy do Miley Cyrus. Lubię ją! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VANESSA Vanessa IP: *.chello.pl 09.06.09, 15:37 mnie koleżanki mówią ,że wyglądam jak Vanessa Hudgens. jest fajna.. no ale ja jej nie lubie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sania178 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.pl / 10.200.2.* 09.06.09, 15:39 moje koleżanki twierdzą, ze smieje się tak samo jak Demi Lovato (czyt. megaszeroko). Lubie jej styl i ubieram sie tez w miare podobnie. Włosy mam podobne do Miley (tez podobno) a głos wydaje mi się, ze mniej wiecej jak Taylor Swift. no to chyba tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stelinka...;) Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;)...!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:39 Mi wszyscy mówią, że z wyglądu bardzo przypominam Emme Watson. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: derd Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;)...!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 17:34 Mi wszyscy mowia ze do kat deluny to straszne ale niestety prawda ale naj jak jest w tych czarnych wlosach a ksztaltu buzi to seleny tez mam taka duza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zozola Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;)...!! IP: *.adsl.net.t-com.hr 09.06.09, 17:51 Ja chyba jestem podobna z wyglądu do Seleny Gomez (nos mam taki wieeelki),a z charakteru do Miley))Pozdro dla fanów Miley! Odpowiedz Link Zgłoś
yellowbee Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:40 mi mowili ze jestem podobna do Nicole Scherzinger albo Katy Perry xDD Odpowiedz Link Zgłoś
alexis95 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:43 ja podopno do Miley Cyrus ;];] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lauren.;d Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 217.153.242.* 09.06.09, 15:43 Ja jestem podobna do Demi Lovato [ wygląd, przynajmniej tak mi mówią xD ] A jak charakter to chyba Lilly z Hannah Montana Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzia Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.chello.pl 09.06.09, 15:43 Mi się wydaje że jestem podobna nawet do Demi Lovato , z ubioru , charakteru i z innych rzeczy w dodatku tak jak je postaćz Camp Rocka mamy grzywki czy nawet lubimy się wygłupiać :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AnotherGirl Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.25.48.222.kapode.com 09.06.09, 15:44 ja jestem podobna do Miley. Mam podobny głos jak Mil i Dem w jednym. ale włosy mam takie jak Miley. identyczną fryzke. Tak samo się ubieram, i na balu w 3 gim. który miałam w piątek byłam ubrana tak jak ona jak śpiewała dla obamy i nawet fryzure miałam identyczną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bitching Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.ilabs.pl 09.06.09, 15:45 Ja jestem podobo do Kelly Clarkson,ale moimi idolkami są Hayley Williams i Ashlee Greene Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boska Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:45 Wszyscy mówią że jestem podobna do Gabrielli Montez czyli Van xD Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:46 `ja jestem strasznie z wyglądu podobna do seleny gomez. twarz, włosy, budowa ciała, styl. normalnie wszystko i trochę charakteru, o i też podoba mi się taylor lautner. Odpowiedz Link Zgłoś
emma.watson . 09.06.09, 15:50 mi dużo osób mówi, że wyglądam jak vanessa hudgens. może to i racja...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie ma . Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 94.254.212.* 09.06.09, 15:47 Moje kumpele mówią , że jestem podobna [ choć jej nie lubię ] Do Kelly Clarkson . Ponoć mam włosy jak ona -.- A jeśli chodzi o głos , to mój bardziej podchodzi do Avril Lavigne [ jej też nie lubię ; ]] ] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Śmichowa Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 82.177.50.* 09.06.09, 16:00 Ja troche do Taylor Swifi i Nikki Red Odpowiedz Link Zgłoś
aabb :) 09.06.09, 17:10 Mi mówią, że jestem podobna do Kristen Stewart w blond włosach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miley x3 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 192.168.1.* 09.06.09, 15:48 ja jestem podobna do miley cyrus . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 212.244.19.* 09.06.09, 17:05 Ja ejstem podobna do Avril Lavigne ale jak jeszcze różowej pasemi nie miała a gdy się pomaluje baaaardzo mocno to wyglądam jak Jess z the veronicas a z charakteru to chyba najbardziej taylor swift bo ona jest normalna i ja też jestem normalna mam bardzo podobny do niej głos i uwielbiaaaaam 13 ; ) NAJBARDZIEJ PODOBNA: Taylor xD Odpowiedz Link Zgłoś
leonidass Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:50 moją idolką jest Miley i wiem, że wszyscy jej nienawidzą, ale ja mam do niej jakiś 'sentyment' xD Odpowiedz Link Zgłoś
emiliaaa Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 17:00 leonidass napisał(a): > moją idolką jest Miley i wiem, że wszyscy jej nienawidzą, ale ja mam do niej > jakiś 'sentyment' xD jak to "nienawidząą" . ?! przecież większość osób ją kochaa. < 33 . ; *** ja z wyglądu jestem bardzoo ale to bardzo podobna do emmy watson . ; dd a z charaakteruu to nie wieem. napewno byłaby to jakaś szalona i lekko walnięta gwiazdaa . może Katy Perry . albo Dodaa . x ddd heh . Odpowiedz Link Zgłoś
jupi Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:50 Hmm...Niech ja się zastanowię... Do Demi Lovato raczej,jeśli już.Ale jestem jedyna i niepowtarzalna Odpowiedz Link Zgłoś
sandii Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 15:51 Wszyscy mi mówią, że jestem podobna do Mischii Barton. Tyle, że grubsza. ; D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piękna kobitka Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 15:55 a ja jestem podobna do Julii Pastrany... Ooo .. ucieszyliscie sie..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika292 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 16:43 Ja jestem podobna do Demi Lovato. Mamy takie same zęby, obie mamy pęknięty podbrudek, mamy prawie taką samą barwę głosu, tylko, ze ja jestem dosyć bardzo ciemna blondynką, a ona ma kasztanowe włosy, no i ona ma dosyć duże oczy, ja niezbyt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.aster.pl 09.06.09, 15:52 Mi koleżanki mówią, że wyglądam jak Bella xD Odpowiedz Link Zgłoś
gaba_zaba .; dd 09.06.09, 15:53 jaa mysle ze z harakteru jestem bardzo podobna do emily ostment. <br /> a z wygladu to raczej do siebie .; pp <zjeeb> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KijA Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.09, 15:58 twierdzę, że jestem podobna do Demi Lovato. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hh Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.09, 16:02 ja z twarzy jak sie przeglądam w lusterku to do kristen stewart Odpowiedz Link Zgłoś
pati_jb Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 16:04 Mi mówią, że jestem podobna do demi Lovato.... Taaa...... ;] Odpowiedz Link Zgłoś
vanesa Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 16:07 ja wyglądam prawie jak Demi Lovato! Wszyscy mi to mówią a sama też tak sądzę Odpowiedz Link Zgłoś
wercia_04 No jasne, że tak! 09.06.09, 16:07 No ja jak wieczorem <koło 20.00 - 21.00> umyję głowę i pójdę spać w mokrych to rano wyglądam jak Miley <z włosów - od połowy w dół, a mam takie same jak ona>, Demi <z włosów od połowy w górę + trochę kręcone> i Seleny <z twarzy po "przemianie"> !!! Wyglądam po prostu bosko, tylko potem nie mogę ich rorzczesać...! Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 mrrrrrrrrr ;d 09.06.09, 16:16 mi mówią, że trooooszeczkę przypominam taylor swift- zwłaszcza na zdjęciach [jako, że jestem 'modelką' dziewczyny, która robi zdjęcia i interesuje się fotografią] , bo mam podobny kształt ust, no i oczy takie trochę jakby podobne ;p a włosy.. hmm mam jedyne w swoim rodzaju, nie podobne do niczego Odpowiedz Link Zgłoś