Gość: madź Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 18:04 Ja robię się na Kristen Stewart. Kupuję sobie fajne trampki,ciuchy w jej stylu i jak tylko zaczną się wakacje idę do fryzjera by zrobić sobie podobny fryz,ufarbuje sobię też wlosy na brąz taki jak ma Kris. pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
rosalie_cullen Jesteście podobne do jakiś gwiazd ? ;D 09.06.09, 18:07 Uwielbiam Zmierzch .. Koleżanki mówią na mnie Rosalie .. bo jestem podobna do tej bohaterki sagi.. w psychoteście na kotku też mi wyszła Rosalie Hale.. A co do wyglądu to jestem podobna do Rosalie w filmie, którą gra Nikki Reed.. ale w blond włosachh .. ) Odpowiedz Link Zgłoś
rossalie Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd ? ;D 09.06.09, 18:19 Na ile punktów wyszła ci Rose w psychoteście? Bo mi też wyszła Rosalie na 30 punktów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martynka :) Re: Kelly Clarkson IP: *.tosa.pl 09.06.09, 18:08 Ochhhh.... wszyscy mi mówią, ze jestem podobna do Kelly Clarkson Tyle, ze jestem sporo niższa, ale miałam kiedyś przypadek na ulicy w Berlinie ( miałam ubrane w tedy obcasy) zatrzymała mnie jakaś fanka Kelly i poprosiła mnie o autograf.... Głupia sprawa. A że umiem śpiewać (w każdym razie staram się śpiewać) musiałam jej zaśpiewać kilka piosenek i dać autograf... Raczej sie nie zorientowała XD Była jeszcze pełna podziwu, ze tak dobrze znam niemiecki. No cóż.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Madzia Re: Kelly Clarkson IP: *.tosa.pl 09.06.09, 18:12 Z pewnością musze cie poznać <lol> uwielbiam Clarkson Odpowiedz Link Zgłoś
bella1234535 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:08 mnie wszyscy porównują z Kristen i przezywają Bella Odpowiedz Link Zgłoś
green_lejdi13 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:08 Ja raczej nie jestem podobna do gwiazd, ale jak już bym miała powiedzieć, to demi, bo jestem podoba z wyglądu, trochę z charakteru i mamy te same zainteresowania . No i może trochę podobnie śpiewam, ale podkreślam TROCHĘ xD Odpowiedz Link Zgłoś
patussa Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:08 szczerze to ja ich nie znam z charakteru, a wybiera się na idola tą osobę ktora idealizuje twoje wady więc nie wiem po co taki temat. Odpowiedz Link Zgłoś
majson Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:11 ja lubie selene i nic nie mam do niej podobnego z wyglądu bo cała chciała bym byc inna maże o takich ciemnych oczach a mam błękitne totalnie się różnimy z urody ale ją lubie jako piosenkarkę Odpowiedz Link Zgłoś
bella_donna Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:11 Ja podobno jestem "drugą Demi Lovato" (Ale tylko jako Mitchie). Powód? Wygląd. ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
ewej Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:13 heh... mi mowia kolezanki, ze jestem podobna do Johny Deppa, jak gral w piratach z karaibow... xDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paula:) Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 18:15 Ja lubię Miley Cyrus i z niej to mam kolor włosów, też mam długie (ale już nie długo bo obetne sobie ) No i mamy podobny styl ubierania chodzi mi oto że czasem jest crazy czasem sportowy itp. Lubię też Taylora Lautnera ale z niego to chyba tylko opaleniznę mam hehe Odpowiedz Link Zgłoś
selmari Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:15 ja uwielbiam Kristin ze Zmierzchu no ale niestety nie jestem do nie podobna w ogóle ja do żadnej gwiazdy nie jestem podobna xd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VICOLA Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 18:15 JESTEM PODOBNA DO RIHANNY :serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce: :serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce::serce: Odpowiedz Link Zgłoś
rossalie Re: Ja jestem bardzo podobna do Kristen Steward ;P 09.06.09, 18:16 mam podobną fryzurę, posiadamy ten sam styl w ubiorze, jestem do niej podobna z wyglądu twarzy itd. .. .. Odpowiedz Link Zgłoś
kotecek Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:24 Koleżanki często mówią mi, że jestem podobna do Miley Cyrus. Szalona tak jak ona, wesoła, śmiała, przebojowa itp. Ja i Miley też wyglądamy podobnie: mamy ciemne włosy (brązowe), mamy obie też ładne zęby , jedyne czym się różnimy to to że ona ma inne oczy. Według mnie samej jestem podobna do Kristen Stewart - ale tylko z wyglądu Odpowiedz Link Zgłoś
smierciojadek Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:25 moimi wielkimi idolkami są Keira Kniithley i Emma Watson. Pierwsze dwie chociaż mają wiele wspólnego z światem wielkich gwiazd wcale nie poddały się operacjom plastycznym, rozwijają się pod względem zawodu ( w tym wypadku aktorstwa) i nie przytłoczyły ich pieniądze i sława. Radzą sobie z tym wszystkim i na poziomie reprezentują swój talent. Z mężczyzn moimi największymi idolami są Alan Rickman i Robert Pattinson. Oczywiście jak pewnie większość fanek zauważam ich urodę, ale ponad tym widzę również niesamowity talent i za to ich wielbię i oglądanie z nimi filmów jest moją wielką pasją (zarówno z Rickmanem i Pattinsonem jak i z Keirą i Emmą) . Dla mnie liczy się talent , to jest w środku. Myślę że łączy mnie z nimi wszystkimi przemyślany dystans do świata i ludzi. Najważniejsze jest to by nie dostac się pod czyjś wpływ bo to może zatracić w nas to co najważniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alexia53 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.nitka.net.pl 09.06.09, 18:44 A moim zdaniem, 59% was porównywuje się do gwiazd,nie dlatego że naprawdę jest podobna,tylko z tego powodu że ją lubicie.To smutne. Takie..nieszczere.Bo wątpię,czy naprawdę ktoś podobny jest do Miley czy kogoś tam. A co najśmieszniejsze jest,że większość z was ,,Przypomina'' Miley Albo Kristen. Tylko to są aktorki które są rozchwytywane i mają wielu fanów,i prawie wszyscy są niby podobni.A najbardziej rozbawił mnie tekst : Jestem podobna coś pomiędzy Vannesą a Kristen. Ale co ma piernik do wiatraka. Vanessa jest Opalona a Kristen ma bardzo jasną karnację. Vanessa ma Falowane włosy a Kristen Proste. Vanessa Ma zupełnie inny styl od Kristen, więc trzeba pomyśleć co się pisze.. Ja nie chcem tu nikogo krytykować,tylko piszę prawdę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwus Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: 82.146.245.* 09.06.09, 18:46 ja jestem w 100% podobna do Billa von TiEjcz hłe hłe(z charakteru-100% z wygladu- 50%) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja: Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.slupsk.vectranet.pl 09.06.09, 18:55 masz rację zgadzam sie kazdy jest wyjatkowy ale ludzie naprawde mysleli ze jestem gwiazdka disneya to super? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zacusssio:P Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.skolyszyn.skolyszyn / 192.168.15.* 09.06.09, 18:45 Wiecieahaaahayhyyhhhhhh jestem podobna do zaca bo on jest jak dziewczyna jestem taka przystojnayhyhyyh.. a wiecie co... nawet go ostatnio spotkałam... był w polsce, tylko nikomu o tym nie mówił... i powiedział mi ze jestem do niego podobnayhyhyhy i co na to powiecie laski... yhyhy... wiki wiki ła, ahaaaaaaaa Odpowiedz Link Zgłoś
basia10065 hmmmmm 09.06.09, 18:46 ja mam takie same wlosy ja kristen i tak samo sie ukladaja z charakteru do miley z hannah montana a czasem do alic ze zmierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zonkxd Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.icpnet.pl 09.06.09, 18:47 A ja jestem podobna do seleny . oo xd. i troche do kristen stewart ;p Odpowiedz Link Zgłoś
wewe66 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:48 Ja jest podobna trochę do Demi Lovato i Belli z 'Twilight' . A mój styl to zdecydowanie Kristen Stewart - ray-bany, trampki i wygodne ciuchy . Odpowiedz Link Zgłoś
cyrusowa Miley Demi 09.06.09, 18:48 Mówią że jestem podobna do Miley ze sposobu zachowywania się.. Sama nie wiem.. To dobrze czy źle? I mam jeszcze identyczną fryzurę jak Demi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JJ xD Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 18:50 Wiecie co czytam tak wasze odpowiedzi i prawie każdy jest podobny do Miley i do Seleny albo Demi. Ale wiecie co nie jestem tego pewna ale pewnie wiekszość was wcale nie jest do nich podobna. Ja nie mówię, że wszystkie ale większosc napewno. Ale zastanówcie się do kogo jesteście na prawdę podobna...bo ja mam problem!! I to straszny!! Jestem podobna do...do...boże ja tego nie powiem!! Nie no dobra powiem do Camilli Belle!! Ale wole jak mówią, że do Joe'go...nie we wszystkch kwestiach Szczerze nie lubię Camilli ale moje brwi mówią same za siebie...boże...mam Jonasowe brwi... Odpowiedz Link Zgłoś
cyrusowa Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) 09.06.09, 18:53 Ejj..mieć brwi jak Joe, to coś strasznego. Jemu normalnie się prawie zrastają! Niedługo będzie miał taka jedną długą xDD Ale i tak go kocham! Misiak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alexia53 Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.nitka.net.pl 09.06.09, 18:54 taaa? napisałam coś podobnego wyżej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miaau Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.wroclaw.vectranet.pl 09.06.09, 19:00 Hm.Ja jestem chyba podobna do Belli ze Zmierzchu. Jestem bardzo skryta i nie lubię zbytnio otwierać się na nowe znajomości. Jednak bardzo jestem ciekawska. A z wyglądu..hmm.Chyba trochę do Seleny Gomez xd Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (gość portalu) Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 19:02 Ja mam podobne włosy do Miley tylko troszke ciemniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Jesteście podobne do jakiś gwiazd.[?] ;) IP: *.telpol.net.pl 09.06.09, 19:07 Ja jestem podobna do Avril Lavigne Mam ten sam kolor oczu i włosów, a i charakter mam taki jak ona za czasów Under My Skin Odpowiedz Link Zgłoś