mileyanddemi 30.06.09, 18:02 Pomocy!Chce fajnie się ubierać w gimnazjum.Tylko jest problem.Nie mam dużo kasy na wydawanie jej w H&m conversach bereshach itp. Moge coś kupić od czasu do czasu.Co kupuywać żeby pasowalo do wielu rzeczy.Jakies dodatki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karolaa Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 18:06 ;] ja uwielbiam dodatki robic sama;] potem wszyscy mi zadroszcza gdzie kupilam taka super bizuterie a kolezaki staja w kolejce zebym im cos zrobila np. milam takie srebne kolczyki z sercami i mi sie 1 zgubil to przeobilam tego 1 na super pierscionek albo z modeliny ulepilam zabki i wlozylam do nich haczyki ze starych kolczykow i wyszly super orginalne kolczyki pomyslow jest mnustwo!! Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 18:28 mwhahahahahahahhahahahahahahhahaha. wyjdziesz na snoba i nikt cie nie polubi. przykro mi. Odpowiedz Link Zgłoś
aleks768 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 19:53 ja robię sama wszystko potrafię uszyć sukienkę kupię druciki do kolczyków za 12 zł z modeliny robię pozostałe części jak miałam pasek taki jak klamra tam była z sercem takim jak z kryształu to serce mi odpadło od Klamry i przerobiłam to na pierścionek, kupiłam materiały, i robię jeansy, z kryształków sztucznych robię różne wzorki, Kolorki. Rysuję projekty i tworze. wczoraj zrobiłam błyszczący stanik i srebrną tunikę z napisem Emma i zrobiłam wyżej rysunek. Zrób sama. Kup tanie Materiały i szyj ubrania! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks768 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 19:54 ....|| Powodzenia ||.... Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 16:34 dzięki ale proszę o dalsze wypowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś
majson Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 17:43 no wież też ide do gim i chce zabłysnąć ale ja mam fajne ciuszki i nie widzę innego rozwiązania niż przeceny w takich sklepach jak H&M itd. musisz wszystko kupywać z przecen jeśli nie chcesz sama robić ciuchów bo to dla mnie trochę dzikie ostatnio kupiłam w H&M bokserke(taką bluzkę) za 20 zł według mnie to nie zła cena spodnie kupuje na rynku można dostać ładne spodnie za 40 zł tam ciuchy zazwyczaj z przecen w np. H&M, New Jorker, Teranowa wedłóg mnie dobra cena na bluzkę z krótkim rękawkiem czy na ramiączkach to 20 zł spodnie ok. 50 zł dodatki 5-15 zł i na przecenach znajdziesz takie ceny jedynie spodnie po przecenach są i tak drogie wiec rynek to najlepsze rozwiązanie Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 17:46 Nie to , że ja jestem biedna czy coś tylko moja mama nie lubi kupować w markowych sklepach bo tam sa np.spodnie za 150 zł.....to troche drogo wiec.. Odpowiedz Link Zgłoś
ewunia7777777 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 02.07.09, 10:01 Też idę do gim. : ) Właśnie, kupuj na przecenach, kiedy cena spada np. z 50 zł na 20 Z dodatkami nie powinnaś mieć problemu, chociażby w gazetach znajdziesz czasem fajne zestawy: kolczyki + branzolety + gazeta za max. 5 zeta no problem ja tak robie i jest super Odpowiedz Link Zgłoś
olka15 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 12:07 zestaw z gazety to najgorsze co może być!!!!!!! tandeta i to na dodatek taka którą ma co druga dziewcZyna! nie noszę NIGDY Odpowiedz Link Zgłoś
donkey Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 17:02 I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TERRANOVE ! tam są ładne bluzki za 6 zł ; ) . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* IP: *.eu 02.07.09, 11:32 Przeceny właśnie się zaczęły . Radzę zaglądnąć do jakiejś Galerii ;]. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:16 Proszę o dalsze wypowiedzi.A tym co tu piszą dziekuję * Odpowiedz Link Zgłoś
lolcia66 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:33 ymm.. No jak ja szłam do gim to jakoś nie miałam takiego pragnienia aby zabłyszczeć. No ale Chyba jak wszyscy będą się wyróżniać ubraniami to ty też jakoś nie bądziesz baardzo błyszczeć. Może osobiście nie jestem jakaś popularna no ale wiem, że musisz chodzić na dyskoteki aby poznawać ludzi jeździć na zawody na wycieszki no i tyle a jeśli chcesz aby cię dobrze zapamiętali no to możesz kupować sobie coś fajnego ale to nie musi być modne możesz mieć własy styl i na pewno to docenią. Odpowiedz Link Zgłoś
miqusia Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:43 no, rzecz tkwi w oryginalności xd . postaw na takie dodatki, których nikt nie będzie miał ; 3 . albo sama zrób, może nie od razu ubrania, ale dodatki ; )) . Odpowiedz Link Zgłoś
ardnaskela Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:32 Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. Mnie też to w tym roku czeka -> liceum. Pamiętaj, że nie musisz mieć wszystkich ciuchów z markowych sklepów. Wystarczą jeansy z dobrej firmy, albo top, a reszta ze zwykłych sklepów. Chyba nie chcesz sprawiać wrażenia "nadzianej"? Wystarczy jeden mocny akcent i zadziała. Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 04.07.09, 14:45 Chce po prostu być oryginalna... Odpowiedz Link Zgłoś
mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 07.07.09, 21:04 cZEMU NIKT NIE PISZE? Odpowiedz Link Zgłoś
holl_y Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 14:37 Chcesz byc oryginalna, a pytasz sie jak masz sie ubierac ? Odpowiedz Link Zgłoś
donkey Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 17:00 w h&m akurat jest bardzo tanio, a spewnością taniej i funkcjonalniej niż na bazarze ; ) . ja bym polecała dużo tiszertów ( akórat w bershce mają po 29 zł ) to bardzo mało, a są kolorowe, modne i pasują do wszystkiego, noi żeby zabysnąć, ładnie się uczesz, bo jak widze tłuste albo jakies roztrzebane włosy to mnie skręca ! Odpowiedz Link Zgłoś
edyta1212 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 29.07.09, 15:15 nie musisz kupować drogich ciuchów żeby być cool wystarczy że będziesz sobą a jeżeli chcesz zabłysnąć a nie masz dużo kasy poprostu odwiedź sklep z używanymi ciuchami czasami może ci się trafić coś naprawdę cool... powodzenia w nowej szkole;* Odpowiedz Link Zgłoś
ox Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 29.07.09, 17:23 twórz swój własny styl !!!!!!!! ^^ poświęć trez w wakacje trochę czasu i z np. kumpelą poróbcie ciekawe dodatki . możesz kupić taniutką najzwyklejszą bluzkę i naszyć na nią coś superowego ......... poszukaj w necie jakiś pomysłów na naszywki na jeansy,bluzy itp. ALE NIE ZAPOMNIJ ŻE NIE LICZY SIĘ JAK SIĘ UBIERASZ TYLKO JAKA JESTEŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś