Dodaj do ulubionych

Chce zabłysnąć w nowej szkole :*

30.06.09, 18:02
Pomocy!Chce fajnie się ubierać w gimnazjum.Tylko jest problem.Nie mam dużo
kasy na wydawanie jej w H&m conversach bereshach itp. Moge coś kupić od czasu
do czasu.Co kupuywać żeby pasowalo do wielu rzeczy.Jakies dodatki?smilesmilesmilesmile
Obserwuj wątek
    • karolaa Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 18:06
      big_grin;] ja uwielbiam dodatki robic sama;] potem wszyscy mi zadroszcza gdzie kupilam
      taka super bizuterie a kolezaki staja w kolejce zebym im cos zrobila np. milam takie
      srebne kolczyki z sercami i mi sie 1 zgubil to przeobilam tego 1 na super
      pierscionek albo z modeliny ulepilam zabki i wlozylam do nich haczyki ze starych
      kolczykow i wyszly super orginalne kolczyki pomyslow jest mnustwo!!
    • independent_ Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 18:28
      mwhahahahahahahhahahahahahahhahaha.

      wyjdziesz na snoba i nikt cie nie polubi. przykro mi.
      • aleks768 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 19:53
        ja robię sama wszystko potrafię uszyć sukienkę kupię druciki do kolczyków za 12 zł
        z modeliny robię pozostałe części jak miałam pasek taki jak klamra tam była z
        sercem takim jak z kryształu to serce mi odpadło od Klamry i przerobiłam to na
        pierścionek, kupiłam materiały, i robię jeansy, z kryształków sztucznych robię
        różne wzorki, Kolorki. Rysuję projekty i tworze. wczoraj zrobiłam błyszczący
        stanik i srebrną tunikę z napisem
        serce Emma serce i zrobiłam wyżej rysunek.
        Zrób sama. Kup tanie Materiały i szyj ubrania!
        • aleks768 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 30.06.09, 19:54
          ....|serce| Powodzenia |serce|....
          • mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 16:34
            dzięki kiss ale proszę o dalsze wypowiedzi smile
            • majson Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 17:43
              no wież też ide do gim i chce zabłysnąć ale ja mam fajne ciuszki i nie widzę
              innego rozwiązania niż przeceny w takich sklepach jak H&M itd. musisz wszystko
              kupywać z przecen jeśli nie chcesz sama robić ciuchów bo to dla mnie trochę
              dzikie ostatnio kupiłam w H&M bokserke(taką bluzkę) za 20 zł według mnie to nie
              zła cena spodnie kupuje na rynku można dostać ładne spodnie za 40 zł tam ciuchy
              zazwyczaj z przecen w np. H&M, New Jorker, Teranowa wedłóg mnie dobra cena na
              bluzkę z krótkim rękawkiem czy na ramiączkach to 20 zł spodnie ok. 50 zł dodatki
              5-15 zł i na przecenach znajdziesz takie ceny jedynie spodnie po przecenach są i
              tak drogie wiec rynek to najlepsze rozwiązanie
    • mileyanddemi Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 01.07.09, 17:46
      Nie to , że ja jestem biedna czy coś uncertain tylko moja mama nie lubi kupować w
      markowych sklepach bo tam sa np.spodnie za 150 zł.....to troche drogo wiec..
      • ewunia7777777 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 02.07.09, 10:01
        Też idę do gim. : ) Właśnie, kupuj na przecenach, kiedy cena spada np. z 50 zł na 20 smile Z
        dodatkami nie powinnaś mieć problemu, chociażby w gazetach znajdziesz czasem fajne
        zestawy: kolczyki + branzolety + gazeta za max. 5 zeta big_grin no problem ja tak robie i jest
        super smile
        • olka15 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 12:07
          zestaw z gazety to najgorsze co może być!!!!!!!
          tandeta i to na dodatek taka którą ma co druga dziewcZyna!
          nie noszę NIGDY
      • donkey Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 17:02
        I JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TERRANOVE !
        tam są ładne bluzki za 6 zł ; ) .
    • Gość: mimi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* IP: *.eu 02.07.09, 11:32
      Przeceny właśnie się zaczęły wink.
      Radzę zaglądnąć do jakiejś Galerii ;].

      Powodzenia
      • mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:16
        Proszę o dalsze wypowiedzi.A tym co tu piszą dziekuję kiss*
        • lolcia66 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:33
          ymm.. No jak ja szłam do gim to jakoś nie miałam takiego pragnienia aby
          zabłyszczeć. No ale Chyba jak wszyscy będą się wyróżniać ubraniami to ty też
          jakoś nie bądziesz baardzo błyszczeć. Może osobiście nie jestem jakaś popularna
          no ale wiem, że musisz chodzić na dyskoteki aby poznawać ludzi jeździć na zawody
          na wycieszki no i tyle a jeśli chcesz aby cię dobrze zapamiętali no to możesz
          kupować sobie coś fajnego ale to nie musi być modne możesz mieć własy styl i na
          pewno to docenią.
        • miqusia Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:43
          no, rzecz tkwi w oryginalności xd .
          postaw na takie dodatki, których nikt nie
          będzie miał ; 3 . albo sama zrób, może nie
          od razu ubrania, ale dodatki ; )) .
    • ardnaskela Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 03.07.09, 15:32
      Każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony. Mnie też to w tym roku czeka -> liceum.
      Pamiętaj, że nie musisz mieć wszystkich ciuchów z markowych sklepów. Wystarczą jeansy
      z dobrej firmy, albo top, a reszta ze zwykłych sklepów. Chyba nie chcesz sprawiać
      wrażenia "nadzianej"? Wystarczy jeden mocny akcent i zadziała. smile
      • mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 04.07.09, 14:45
        Chce po prostu być oryginalna...
        • mileyanddemi Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 07.07.09, 21:04
          cZEMU NIKT NIE PISZE?
          • holl_y Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 14:37
            Chcesz byc oryginalna, a pytasz sie jak masz sie ubierac uncertain?
    • donkey Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 28.07.09, 17:00
      w h&m akurat jest bardzo tanio, a spewnością taniej i funkcjonalniej niż na bazarze ; ) .
      ja bym polecała dużo tiszertów ( akórat w bershce mają po 29 zł )
      to bardzo mało, a są kolorowe, modne i pasują do wszystkiego, noi żeby zabysnąć, ładnie
      się uczesz, bo jak widze tłuste albo jakies roztrzebane włosy to mnie skręca ! sciana
    • edyta1212 Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 29.07.09, 15:15
      nie musisz kupować drogich ciuchów żeby być cool wystarczy że będziesz sobą a
      jeżeli chcesz zabłysnąć a nie masz dużo kasy poprostu odwiedź sklep z używanymi
      ciuchami czasami może ci się trafić coś naprawdę cool... powodzenia w nowej
      szkole;* wink
      • ox Re: Chce zabłysnąć w nowej szkole :* 29.07.09, 17:23
        twórz swój własny styl !!!!!!!! ^^ poświęć trez w wakacje trochę czasu i z np.
        kumpelą poróbcie ciekawe dodatki .big_grin

        możesz kupić taniutką najzwyklejszą bluzkę i naszyć na nią coś superowego .........
        poszukaj w necie jakiś pomysłów na naszywki na jeansy,bluzy itp.

        ALE NIE ZAPOMNIJ ŻE NIE LICZY SIĘ JAK SIĘ UBIERASZ TYLKO JAKA JESTEŚ
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka