Dodaj do ulubionych

Disney xd zamaist Jetix?

05.08.09, 16:18
Nie wiem czy to prawda , że nie bedzie Jetixu od 19 września,a będzie Disney
xd,To już chyba oficjalne bo nawet tak pisze na wikipedi,Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • cocomaroko Re: Disney xd zamaist Jetix? 05.08.09, 16:25
      głupio , lubie jetix . : p
      • klaudysia ;/// 05.08.09, 21:43
        Beznadziejnie.....
        Disnej XD zamiast Jetixa....
        słuchajcie to jest juz chore...
        po co jetix zabiera disneyowi te beznadziejne bajki czy seriale...???
        a potem gadają "za chwile nie ma to jak hotel TYLKO NA JETIX"
        zwróccie uwagę na słowa TYLKO w JETIX
        przeciez kazdy wie ze nie tylko na jetixie mozna obejrzec nmtjh
        tylko głownie na disney chanell
        lubilam jetix bardziej gdy nie bylo tych kretynskich bajek disneya...
        wrócmy do czasow fox kids bo dla mnie to byl najlepszy program.
        mozna bylo obejrzec "gesia skorka"
        "simpsonowie"
        "liceum na morzu"
        ...
        a teraz co to jest???
        teraz ten jetix(sorka za wyrazenie) to jedno wielkie gó....!
        to moim zdaniem .... ;/uncertain
        • ashley. Re: ;/// 05.08.09, 21:45
          klaudysia..dokładnie..
          fox kids ,to było cos..były tam zaje*iste baajki ; )
          jak to zdjęli myslałam ,że nie wyrobie x/
          • czels.s Re: ;/// 05.08.09, 22:03
            nie obchodzi mnie
            to .
            zadnego nie oglądam .
      • w_paski Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 19:59
        mam nadzieje że to nie prawda
    • montanacyrus Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:22
      Zig-Zap najlepszy. Nie ma tam jakiś dennych kreskówek. Są normalne serile jak Derek
      kontra rodzinka, Naturalnie Saide, Sprawa oddalona, Degrassi, i inne. Są programy o
      ograch komputerowych, muzyce i przymierzalnia stail.
      Zig Zap jest najlepszy bo mogą go oglądać starsi 12-i powyżej i 12-8. lat.
      Mimo iż lubię DC uważam że Zig-Zap jest najlepszy z tych wszystkich kanałów
      młodzieżowych, Bo cartoon network to kompletny badziew ;]shock
      • mileydemi Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:26
        montanacyrus napisał(a):

        > Zig-Zap najlepszy. Nie ma tam jakiś dennych kreskówek. Są normalne serile jak D
        > erek
        > kontra rodzinka, Naturalnie Saide, Sprawa oddalona, Degrassi, i inne. Są progra
        > my o
        > ograch komputerowych, muzyce i przymierzalnia stail.
        > Zig Zap jest najlepszy bo mogą go oglądać starsi 12-i powyżej i 12-8. lat.
        > Mimo iż lubię DC uważam że Zig-Zap jest najlepszy z tych wszystkich kanałów
        > młodzieżowych, Bo cartoon network to kompletny badziew ;]shock
        Ja tam lubie na CN oglądnąc ed ed i eddy, lub atomóFFkii!!!devil
        No i przyznam ze FC było EEExtra!
        A Jetix to badziew, jedyne co tam oglądam od czasu do czasu to H2o.
        A no właśnie, jak mają niby od września dawać nowe odcinki H2o jeżeli JetiX nie będzie???
        A DC jest fajne bo są fajne filmy, chociaż bajki kretyńskie. Jedyną którą lubie to Fineasz i
        Ferb.
        • demi1112 Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:29
          To dziwne, bo podobno ma być trzecia seria H2o i gdzie to niby będą puszczać.
          • independent_ Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:31
            Fox Kids/Jetix był moim drugim ulubionym kanałem z kreksówkami. big_grin
            pierwszy był jest i będzie Cartoon Network.

            głupio, że Jetix'a nie będzie. Odlotowe Agentki były mega. big_grin
            • billabong Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 14:59
              Też lubiłam Fox Kids.tongue_out Później przeistoczył się w Jetix ,ale przez to ,że Disney włączyli dla kablówek ,miał mniejszą oglądalnosć...szkoodatongue_out
              Swiat według Ludwiczka,Dzieciaki z klasy 402 Kochałaam. xD
              • holl_y Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 15:42
                Fox Kids był najlepszy ;D. gęsia skóórka o,O ;d. ii Ludi , oczywiście big_grin.
                A potem jak zastąpili go jetixem, bajki zaczęły się robić beznadziejne ;|
          • phoebusia Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 09:17
            ja jestem fanką h2o,h2o chyba lecio tez na nicku,ale i co z tego,jak mi odłączą
            jetixa to ja zadzwonie tam do nich i nim tam ochrzan,jak chcą se robic disneya
            to nie robią na osobnym kanale a nie likwidują jakis inny
      • leyla Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:35
        cartoon netwoor masz racje badziew to potęgi
    • pariska65 Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 15:48
      nom macie racie fox kids był o wiele lepszy od jetixa... ten disney xd ma
      zastąpić jetix przynajmniej tak na wikipedii pisało a to jest już po prostu dla
      mnie chamstwo...uncertainuncertain
    • mucia Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 20:45
      Zamiast Jetix'a chcą zrobic drugie Diney Channel, bedą bajeczki i pewnie wszytko z DC.
      załosne
      • green_freak Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 21:08
        A h2o ???!!!!!!!!!!!!!!
        • inspiration_ Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 10:52
          ee , jetix już wszystko zgapia od disney'a : - / ! .
          a co z 3 serią h2o ?
    • pariska65 Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 15:23
      Disney xd będzie podobno od 19 września a h2o nie będzie na nim raczej sadsad
      Disney XD Polska to polska kablowa stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i
      młodzieży (głównie chłopców) należąca do Disneya i będąca polskojęzyczną wersją
      międzynarodowego Disney XD. Wystartuje 19 września 2009 i zastąpi Jetix, co jest
      częścią międzynarodowego rebrandingu i będzie emitował większość seriali tego
      kanału, produkcje własne i Disney Channel...o to co piszą o tym kanale na
      wikipediitongue_outtongue_out
      • smiley11 Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 19:48
        Ja czytałam, że zamiast Jetix ma być Disney xD i tam przeniosą wszystkie bajki z Jetix oprócz H2O i Leniuchowa, które będą emitowane na Disney Channel.
        • annalovato h2o na DC !! 21.08.09, 20:14
          i to jest beznadziejne ! ja mam tylko jetix i mogłam ogladac tylko h20, a teraz nawet tego
          nie moge ;/
          • miley31 Re: h2o na DC !! 21.08.09, 20:36
            Extra. Niech jeszcze skasują MTV to oddam telewizor bratu!! uncertain Disney Channel
            nie mam w swoim pokoju,a do pokoju mamy nie chce mi się latać xD A Minimini
            oglądać nie mam zamiaru o.O I do oglądania zostanie jeszcze tylko MTV...Głupio
            Jetix zrobił .
    • leyla Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:34
      tak to prawda jetix zostanie zmieniony na disney xd kanał przeznaczony głownie
      dla chłopaków a h20 nowa seria będzię leciała od 19 września tylko i wyłącznie
      na disney channel
      • sonia321 Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:45
        jedyna bajka z Jetix'u która mi się spodobała jest Chłopak kontra kot. Czy jakoś
        tak. Widziałyście to leniuchowo? Przecież to jakieś g***o. To nadaję się do
        MiniMini a nie na Jetix. Kiedyś było co oglądać. Król Szamanów, Gęsia skórka i
        inne tytuły. Ogólnie Jetix zrobił się do dup*. Tyle.
    • 12kolos12 Re: Disney xd zamaist Jetix? 22.08.09, 11:51
      Ja tam nie wiem, ale nawet bym się z tego ucieszył. Jextix normalnie podkrada seriale
      komediowe Disney Channel!
      • smiley11 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:01
        Nie podkrada, na pewno wykupił prawa do ich emitowania.
        Dobrze, że mam DC, bo tam H2O ma lecieć, reszta za bardzo mnie nie ochodzi, bo nic innego na Jetix nie oglądałam...
        • mycha13 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:40
          na ZizZapie nie ma Dennych bajek???????
          po****ło was???
          a batman ,sówka ,klub winx, kod loyko itd..

          to są filmy dla dzieci a nie dla nastolatek

          Zig zap to jedno wielkie g***o
          • karolajn. Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:43
            Jetix i Disney się wzajemnie reklamują.
            A te Disney xd to na pewno będzie jakieś badziewie ; /
            Same pokemony, spidermany itp. uncertain
            • katsuumi_17 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 16:27
              Moje biedne oczy nie przeżyją codziennego widoku przesłodzonych gwiazdek Disneya do
              jakiego będę zmuszona przełączając codziennie programy, gdyż Jetix znajduje się u mnie
              miedzy Polsatem Sport a Polsatem Sport Extra, na które często zaglądam.

              Oni nie powinni wciskać Disneya za darmo, tylko płacić dodatkowo tym, którzy nie chcą
              go mieć. wink
    • rollercoaster. Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 13:18
      ja i tak mam disney channel.
      • an3ciaa Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 19:30
        Disney jest 100 razy lepszy od jakiegoś tam jetixa to pewnie jakaś telewizja dla
        bahorów~~!!!!!!1
    • 300flowers I dobrze. xD 26.08.09, 19:46
      Nie przepadam za Jetix. Może Disney xD będzie nieco ciekawszy. wink
      • an3ciaa Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:02
        300flowers napisał(a):

        > Nie przepadam za Jetix. Może Disney xD będzie nieco ciekawszy. wink

        Jeix to jest tv dla malych bahorof
        • elanor Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:21
          Też podoba mi się że zamiast Jetix będzie Disney XD. Będzie tam Filip z
          Przyszłości i jeszcze kilka seriali które lubię.

          an3ciaa napisał(a):

          "Jeix to jest tv dla malych bahorof"

          yyy.......A ty to kto????? scianascianascianasciana
          • wyobraznia Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:28
            heloł , że co ?
            ja słyszłam że na Disney Channel będzie
            Disney XD .
            więc o czym wy gadacie przepraszam bardzo ? ;oo
    • kolorowo Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 20:37
      ogolnie pytalam sie mojej cioci ona prezentuje jakies tam kablowki itp . nie wiem jak sie to zwie . I powiedziala ze Disney XD bedzie lecial na Disney'u od jakos 20,30 do 23 ! jakoos tak . tak slyszalam ona powiedziala ze tam na 60% !
    • sarusia66a re 26.08.09, 20:54
      na oficjalnej stronie kanału disney xd pisze tak::-


      Właśnie się dowiedzieliśmy, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom serial “H2O –
      Wystarczy Kropla” nie wystartuje na Disney Channel od 19 września. Mamy jednak
      pocieszenie dla wszystkich fanów Cleo, Rikki i Emmy: w przyszłym roku Disney planuje
      emisję 3 sezonu najpopularniejszego serialu opowiadającego o przygodach syrenek.
      • screm Re: re 04.10.09, 11:17
        DO TYCH OSÓB KTÓRE PYTAJA SIĘ GDZIE BĘDZIE PUSZCZANE NARUTO
        : jest już emitowane na AXN sci-fi od pn do pt o 15:30 xD
    • magda17145 Re: Disney xd zamaist Jetix? 04.10.09, 14:42
      Sama nie wiem .;/ To jest jak dla mnie zmiana na gorsze . angry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka