phoebusia 05.08.09, 16:18 Nie wiem czy to prawda , że nie bedzie Jetixu od 19 września,a będzie Disney xd,To już chyba oficjalne bo nawet tak pisze na wikipedi,Co o tym sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cocomaroko Re: Disney xd zamaist Jetix? 05.08.09, 16:25 głupio , lubie jetix . : p Odpowiedz Link Zgłoś
klaudysia ;/// 05.08.09, 21:43 Beznadziejnie..... Disnej XD zamiast Jetixa.... słuchajcie to jest juz chore... po co jetix zabiera disneyowi te beznadziejne bajki czy seriale...??? a potem gadają "za chwile nie ma to jak hotel TYLKO NA JETIX" zwróccie uwagę na słowa TYLKO w JETIX przeciez kazdy wie ze nie tylko na jetixie mozna obejrzec nmtjh tylko głownie na disney chanell lubilam jetix bardziej gdy nie bylo tych kretynskich bajek disneya... wrócmy do czasow fox kids bo dla mnie to byl najlepszy program. mozna bylo obejrzec "gesia skorka" "simpsonowie" "liceum na morzu" ... a teraz co to jest??? teraz ten jetix(sorka za wyrazenie) to jedno wielkie gó....! to moim zdaniem .... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
ashley. Re: ;/// 05.08.09, 21:45 klaudysia..dokładnie.. fox kids ,to było cos..były tam zaje*iste baajki ; ) jak to zdjęli myslałam ,że nie wyrobie x/ Odpowiedz Link Zgłoś
w_paski Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 19:59 mam nadzieje że to nie prawda Odpowiedz Link Zgłoś
montanacyrus Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:22 Zig-Zap najlepszy. Nie ma tam jakiś dennych kreskówek. Są normalne serile jak Derek kontra rodzinka, Naturalnie Saide, Sprawa oddalona, Degrassi, i inne. Są programy o ograch komputerowych, muzyce i przymierzalnia stail. Zig Zap jest najlepszy bo mogą go oglądać starsi 12-i powyżej i 12-8. lat. Mimo iż lubię DC uważam że Zig-Zap jest najlepszy z tych wszystkich kanałów młodzieżowych, Bo cartoon network to kompletny badziew ;] Odpowiedz Link Zgłoś
mileydemi Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:26 montanacyrus napisał(a): > Zig-Zap najlepszy. Nie ma tam jakiś dennych kreskówek. Są normalne serile jak D > erek > kontra rodzinka, Naturalnie Saide, Sprawa oddalona, Degrassi, i inne. Są progra > my o > ograch komputerowych, muzyce i przymierzalnia stail. > Zig Zap jest najlepszy bo mogą go oglądać starsi 12-i powyżej i 12-8. lat. > Mimo iż lubię DC uważam że Zig-Zap jest najlepszy z tych wszystkich kanałów > młodzieżowych, Bo cartoon network to kompletny badziew ;] Ja tam lubie na CN oglądnąc ed ed i eddy, lub atomóFFkii!!! No i przyznam ze FC było EEExtra! A Jetix to badziew, jedyne co tam oglądam od czasu do czasu to H2o. A no właśnie, jak mają niby od września dawać nowe odcinki H2o jeżeli JetiX nie będzie??? A DC jest fajne bo są fajne filmy, chociaż bajki kretyńskie. Jedyną którą lubie to Fineasz i Ferb. Odpowiedz Link Zgłoś
demi1112 Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:29 To dziwne, bo podobno ma być trzecia seria H2o i gdzie to niby będą puszczać. Odpowiedz Link Zgłoś
independent_ Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 13:31 Fox Kids/Jetix był moim drugim ulubionym kanałem z kreksówkami. pierwszy był jest i będzie Cartoon Network. głupio, że Jetix'a nie będzie. Odlotowe Agentki były mega. Odpowiedz Link Zgłoś
billabong Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 14:59 Też lubiłam Fox Kids. Później przeistoczył się w Jetix ,ale przez to ,że Disney włączyli dla kablówek ,miał mniejszą oglądalnosć...szkooda Swiat według Ludwiczka,Dzieciaki z klasy 402 Kochałaam. xD Odpowiedz Link Zgłoś
holl_y Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 15:42 Fox Kids był najlepszy ;D. gęsia skóórka o,O ;d. ii Ludi , oczywiście . A potem jak zastąpili go jetixem, bajki zaczęły się robić beznadziejne ;| Odpowiedz Link Zgłoś
phoebusia Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 09:17 ja jestem fanką h2o,h2o chyba lecio tez na nicku,ale i co z tego,jak mi odłączą jetixa to ja zadzwonie tam do nich i nim tam ochrzan,jak chcą se robic disneya to nie robią na osobnym kanale a nie likwidują jakis inny Odpowiedz Link Zgłoś
leyla Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:35 cartoon netwoor masz racje badziew to potęgi Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 15:48 nom macie racie fox kids był o wiele lepszy od jetixa... ten disney xd ma zastąpić jetix przynajmniej tak na wikipedii pisało a to jest już po prostu dla mnie chamstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
mucia Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 20:45 Zamiast Jetix'a chcą zrobic drugie Diney Channel, bedą bajeczki i pewnie wszytko z DC. załosne Odpowiedz Link Zgłoś
green_freak Re: Disney xd zamaist Jetix? 09.08.09, 21:08 A h2o ???!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
inspiration_ Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 10:52 ee , jetix już wszystko zgapia od disney'a : - / ! . a co z 3 serią h2o ? Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Disney xd zamaist Jetix? 11.08.09, 15:23 Disney xd będzie podobno od 19 września a h2o nie będzie na nim raczej Disney XD Polska to polska kablowa stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży (głównie chłopców) należąca do Disneya i będąca polskojęzyczną wersją międzynarodowego Disney XD. Wystartuje 19 września 2009 i zastąpi Jetix, co jest częścią międzynarodowego rebrandingu i będzie emitował większość seriali tego kanału, produkcje własne i Disney Channel...o to co piszą o tym kanale na wikipedii Odpowiedz Link Zgłoś
smiley11 Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 19:48 Ja czytałam, że zamiast Jetix ma być Disney xD i tam przeniosą wszystkie bajki z Jetix oprócz H2O i Leniuchowa, które będą emitowane na Disney Channel. Odpowiedz Link Zgłoś
annalovato h2o na DC !! 21.08.09, 20:14 i to jest beznadziejne ! ja mam tylko jetix i mogłam ogladac tylko h20, a teraz nawet tego nie moge ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
miley31 Re: h2o na DC !! 21.08.09, 20:36 Extra. Niech jeszcze skasują MTV to oddam telewizor bratu!! Disney Channel nie mam w swoim pokoju,a do pokoju mamy nie chce mi się latać xD A Minimini oglądać nie mam zamiaru o.O I do oglądania zostanie jeszcze tylko MTV...Głupio Jetix zrobił . Odpowiedz Link Zgłoś
leyla Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:34 tak to prawda jetix zostanie zmieniony na disney xd kanał przeznaczony głownie dla chłopaków a h20 nowa seria będzię leciała od 19 września tylko i wyłącznie na disney channel Odpowiedz Link Zgłoś
sonia321 Re: Disney xd zamaist Jetix? 21.08.09, 20:45 jedyna bajka z Jetix'u która mi się spodobała jest Chłopak kontra kot. Czy jakoś tak. Widziałyście to leniuchowo? Przecież to jakieś g***o. To nadaję się do MiniMini a nie na Jetix. Kiedyś było co oglądać. Król Szamanów, Gęsia skórka i inne tytuły. Ogólnie Jetix zrobił się do dup*. Tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
12kolos12 Re: Disney xd zamaist Jetix? 22.08.09, 11:51 Ja tam nie wiem, ale nawet bym się z tego ucieszył. Jextix normalnie podkrada seriale komediowe Disney Channel! Odpowiedz Link Zgłoś
smiley11 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:01 Nie podkrada, na pewno wykupił prawa do ich emitowania. Dobrze, że mam DC, bo tam H2O ma lecieć, reszta za bardzo mnie nie ochodzi, bo nic innego na Jetix nie oglądałam... Odpowiedz Link Zgłoś
mycha13 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:40 na ZizZapie nie ma Dennych bajek??????? po****ło was??? a batman ,sówka ,klub winx, kod loyko itd.. to są filmy dla dzieci a nie dla nastolatek Zig zap to jedno wielkie g***o Odpowiedz Link Zgłoś
karolajn. Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 14:43 Jetix i Disney się wzajemnie reklamują. A te Disney xd to na pewno będzie jakieś badziewie ; / Same pokemony, spidermany itp. Odpowiedz Link Zgłoś
katsuumi_17 Re: Disney xd zamaist Jetix? 25.08.09, 16:27 Moje biedne oczy nie przeżyją codziennego widoku przesłodzonych gwiazdek Disneya do jakiego będę zmuszona przełączając codziennie programy, gdyż Jetix znajduje się u mnie miedzy Polsatem Sport a Polsatem Sport Extra, na które często zaglądam. Oni nie powinni wciskać Disneya za darmo, tylko płacić dodatkowo tym, którzy nie chcą go mieć. Odpowiedz Link Zgłoś
rollercoaster. Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 13:18 ja i tak mam disney channel. Odpowiedz Link Zgłoś
an3ciaa Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 19:30 Disney jest 100 razy lepszy od jakiegoś tam jetixa to pewnie jakaś telewizja dla bahorów~~!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
300flowers I dobrze. xD 26.08.09, 19:46 Nie przepadam za Jetix. Może Disney xD będzie nieco ciekawszy. Odpowiedz Link Zgłoś
an3ciaa Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:02 300flowers napisał(a): > Nie przepadam za Jetix. Może Disney xD będzie nieco ciekawszy. Jeix to jest tv dla malych bahorof Odpowiedz Link Zgłoś
elanor Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:21 Też podoba mi się że zamiast Jetix będzie Disney XD. Będzie tam Filip z Przyszłości i jeszcze kilka seriali które lubię. an3ciaa napisał(a): "Jeix to jest tv dla malych bahorof" yyy.......A ty to kto????? Odpowiedz Link Zgłoś
wyobraznia Re: I dobrze. xD 26.08.09, 20:28 heloł , że co ? ja słyszłam że na Disney Channel będzie Disney XD . więc o czym wy gadacie przepraszam bardzo ? ;oo Odpowiedz Link Zgłoś
kolorowo Re: Disney xd zamaist Jetix? 26.08.09, 20:37 ogolnie pytalam sie mojej cioci ona prezentuje jakies tam kablowki itp . nie wiem jak sie to zwie . I powiedziala ze Disney XD bedzie lecial na Disney'u od jakos 20,30 do 23 ! jakoos tak . tak slyszalam ona powiedziala ze tam na 60% ! Odpowiedz Link Zgłoś
sarusia66a re 26.08.09, 20:54 na oficjalnej stronie kanału disney xd pisze tak::- Właśnie się dowiedzieliśmy, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom serial “H2O – Wystarczy Kropla” nie wystartuje na Disney Channel od 19 września. Mamy jednak pocieszenie dla wszystkich fanów Cleo, Rikki i Emmy: w przyszłym roku Disney planuje emisję 3 sezonu najpopularniejszego serialu opowiadającego o przygodach syrenek. Odpowiedz Link Zgłoś
screm Re: re 04.10.09, 11:17 DO TYCH OSÓB KTÓRE PYTAJA SIĘ GDZIE BĘDZIE PUSZCZANE NARUTO : jest już emitowane na AXN sci-fi od pn do pt o 15:30 xD Odpowiedz Link Zgłoś
magda17145 Re: Disney xd zamaist Jetix? 04.10.09, 14:42 Sama nie wiem .;/ To jest jak dla mnie zmiana na gorsze . Odpowiedz Link Zgłoś