loraphenus 03.08.07, 15:36 powtarzam prywatnej kliniki która w swoim profilu oferuje zabiegi : a)operacji przetoki tchawiczo-przełykowej b) operacji zwężenia odźwiernika KONIECZNIE PRYWATNA KLINIKA W POLSCE! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dwimmerling Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 16:29 ...i zapadlo takie niezreczne milczenie...jakos,ani alergen/ktora twierdzi,ze jest cala masa prywatnych klinik(sic!)/,szlachcic czy aron nie komentuja...ciekawe,dlaczego...? Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 16:32 bo widzisz -alergenek widząc szyld pediatra gabinet prywatny widzi już tam klinikę kardiochirurgii dziecięcej -ale cóż oczekiwac po osobie która "uwarza"- jej percepcja wszak pozwala odróżnić kozetkę od parawanu- i to jest wielki sukces. Bawmy się z trollami forumowymi, wszak to takie wdzięczne :) Odpowiedz Link Zgłoś
alergenzb loraphenus 03.08.07, 16:42 loraphenus napisał: > Bawmy się z trollami forumowymi, wszak to takie wdzięczne :) Choć raz coś mądrego napisałeś. Samo czytanie troli internetowych jest zabawne, a co dopiero udział w dyskusji. Rzeczywiście można się dobrze zabawić:-)) Szczególnie jak czytam twoją czy dimmerlinga dyskusję, to dopiero zabawa. Relaks się każdemu nalezy:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: loraphenus 03.08.07, 16:50 alergenku- to gdzie te prywatne kliniki- wikipedia nie powiedziała? wszakże tyś zawsze pluła na wszystko- vide polemiki z innymi -a jakoś nie chcesz sie podzielić wiedzą gdzie można powyższy zabieg wykonać? to jak- coś nie halo jednak, ktoś tutaj kłamie alergenku. Swoją drogą nawiązując do wielomiesięcznej polemiki twej osoby z obs2. Podobno jestęs tak bogata że możesz dziecko leczyć w przyzwoitych warunkach. Na którymś z wątków znalazłem krytykę twą odnośnie państwowych klinik. Dlaczego leczysz dziecko w Polsce skoro stać cie na leczenie w super extra warunkach. Teza- ktoś tutaj kłamie. Ktoś ma idee nadwartościowe. Jego nick zaczyna się na a. A jeśli nie kłamie to strasznie wyrodną matką jest bo ma pieniądz ena leczenie dziecka w Usa a dziaduje lecząc dziecko w polskich niedofinansowanych klinikach. No chyba ze w ten sposób masz na wczasy za 100.000 ? "Uwarzam" alergenku całkiem poważnie że potrzebujesz pomocy. Lekarskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
alergenzb Re: loraphenus 03.08.07, 16:59 loraphenus napisał: > całkiem poważnie że potrzebujesz pomocy. Lekarskiej. loraphenus Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: loraphenus 03.08.07, 17:10 zaskoczyłaś mnie. Manipulujesz moją wypowiedzią - ale zawsze robiłaś to w kibelku. "Uwarzam" że się niestety opuszczasz i nie przykładasz. P.S. To gdzie te prywatne kliniki alergenku ? Odpowiedz Link Zgłoś
dinozaur47 Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:12 Dinozaur proponuje Monachium , np. Krankenhaus Schwabing . Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:16 ależ dinozaurze, chcę uzyskać info gdzie w kraju odnowy moralnej można prywatnie takowe zabiegi wykonać. Wszak w POLSCE prywatnie powinno być możliwe :) A może jednak nikt się nie pali do tego ? Może w Polsce tego prywatnie "niet" Swoją drogą pod wrażeniem kunsztu pisarskiego jestem doktora z Neandertalu :) Odpowiedz Link Zgłoś
dinozaur47 Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:25 Zacznijmy z drugiej strony - to są stosunkowo proste zabiegi które powinien sprawnie wykonać rezydent na 4- 5 roku chirurgii dziecięcej . Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:32 doktorze no własnie. Tylko ze po owych zabiegach moga być powikłania. I dlatego w Polsce nieliczne szpitale wykonują jakiekolwiek zabiegi grożące większymi powikłaniami. Ja tutaj celowo nie pytałem o odtwarzanie ciągłości przełyku po martwicy rozpływnej w wyniku oparzenia ługiem- chcę zwrócić uwagę że niestety - mamy na dzień dzisiejszy bonanzę. Nieliczne placówki w PL wykonują skomplikowane zabiegi- zdecydowana większość -chirurgię jednego dnia. P.S. dinozaurze czy na zachodzie środki na dydaktykę studentów/rezydentów równie marne - z tego co wiem pracujesz w DE ... Stamtąd dużo ludzi nach Grossbritanien emigruje, aczkolwiek... Odpowiedz Link Zgłoś
kzet69 Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:36 lorafenie tyle że nie prywatna Zabrze PSK 1 Klinika Chirurgii Dzieci szef to prof. Dzielicki tam robią takie rzeczy a propo pkt.b to każdy oddział chirurgii dzieciecej pylorostenoza to nie magiczna wiedza! pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 03.08.07, 17:41 doktorze, ale ja celowo i prowokacyjnie pytam o prywatną klinikę. Plastyka pylorostenozy nie jest leczeniem arytmiogennej dysplazji komory prawej- ja chcę jednak zwrócić uwagę niektórych na zakres usług prywaciarzy - żeby zobaczyli co tam można zrobić. Nie zadałem pytania o leczenie koarktacji aorty czy jakichś wymyślnych kardiochirurgicznych w krążeniu pozaustrojowym. Taki np. rozszczep wargi i podniebienia z reguły nie jest zabiegiem grożącym straszną ilością powikłań a jakoś prywatnie w Polsce ciężko to zoperować. Dlaczego to lekarze wiedzą... Ten wątek - zawiera ukrytą treść -dlaczego w Polsce nie można zrobić prywatnie jakichś zabiegów cięższych niż chirurgia jednego dnia... Skoro jest popyt etc. itd. Oczywiście axcetabuloplastyki, protezy biodrowego etc. są dostępne -ale to inna kwestia. Dalej pytam o prywatne :) PRYWATNE załatwienie stenosis pylorii Odpowiedz Link Zgłoś
dinozaur47 Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 04.08.07, 09:01 Hmmm …. Wicie , kulego , w Neandertalu właściwie nigdzie nie ma pieniędzy przeznaczonych na specjalizacje które są produktami ubocznymi. Specjalizacji się praktycznie nie otwiera tylko zamyka – przekładając izbie lekarskiej zaświadczenia , gdzie i ile się pracowało i co się robiło i wtedy kierują na egzamin ( komisje wojewódzkie składają się z 3-4 specjalistów , najczęściej z prowincji). Rozpocząć można na pełnopłatnym etacie asystenckim ( nawet bez stażu i bez LEPu ). Każdy oddział ma określone , ile lat do specjalizacji można zaliczyć- większość szpitali powiatowych 3-4 lata a na dokończenie trzeba do kliniki uniwersyteckiej albo do dużych szpitali miejskich . Specjalizacje są raczej solidne bo się goni młodzież do roboty – jak gdzie szef nikogo nie chce podstaw nauczyć to asystenci dają nogę i musi się zadowolić starszymi doktorami z jakiejś muzułmanii a takowi coraz częściej noszą brody i białe czapki z Mekki. Wynagrodzenia są wyraźnie poniżej anglosaskich czy norweskich , chociaż w szpitalach podniesiono podstawę o ok. 20-25% w zeszłym roku ( po rocznych strajkach ) ale już jako asystent można spokojnie wyżyć ( trudniej jest tylko np. w Monachium ze względu na wysokie ceny ). Obciżenie robieniem specjalizacji ocenia Dinozaur na 10% polskiego a doktoratu czy habilitacji na ok. . 5%. O dziwo – polscy koledzy bardzo niechętnie robią doktoraty a o habilitacjach się nie słyszy ( robią je głównie muzułmanie ) chociaż po 6 latach dostaje się praktycznie automatycznie tytuł profesorski . Pozdrowienia Dinozaur ( z Neandertalu ) Odpowiedz Link Zgłoś
loraphenus Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 07.08.07, 12:47 minęło tyle dni i żadnych adresów, zero odpowiedzi. Czyżby klinik prywatnych nie było ? Odpowiedz Link Zgłoś
duola77 Re: uwaga potrzebny adres prywatnej kliniki 07.08.07, 14:36 "Uwarzam",że prowokacja zbyt 'sophisticated'.Może zmusiła do refleksji a może tylko wzmogła uczucie zagrożenia? :( Odpowiedz Link Zgłoś