Dodaj do ulubionych

Gandzia leczy

    • Gość: ceter Re: Gandzia leczy IP: *.thebestmedia.net / 194.150.251.* 01.12.04, 00:24
      to już wiem czemu nie choruje i chyba zawsze będę zdrów jak rydz:)
    • mexican Re: Gandzia leczy 01.12.04, 00:35
      A masz dojscie do tego raportu??? Chetnie bym go przeczytal. mexican@gazeta.pl
    • Gość: mee... KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 00:51
      ...peliot czy jakos tam...podobno nie uzaleznia ...wizje trzyma przez 24
      godziny...poprosze o namiar...)))...bo daleko mam do mexyku...
      • Gość: Aleksandra Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.freesurf.ch 01.12.04, 01:16
        Nie martw sie. Od trawy do ziemi masz za to coraz blizej, wiesz?
        • Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 01:23
          ... ja cie rozumie...ale...bez przesady, ze mee jest smutny ...to nie
          znaczy ,ze caly swiat...placze...no, dobrze a co z pilotami
          doswiadczalnymi...rybakami, w sztormie w dziewiatej skali buforta lawiacymi
          sledzia litylko dla polakow na zakaske...)))
          • Gość: Aleksandra Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.freesurf.ch 01.12.04, 01:39
            Tak, tak, znam to prawo: trawa wzmaga nastroj. Jak jest ci wesolo, to po trawie
            jestes jeszcze weselszy a jak jestes smutny to pozniej mozesz zlapac dola.
            Biedactwo, ze tez akurat dzis musialo cie sie to przytrafic ;-)
            • Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 01:49
              ...dziewczyno, wlasnie zaczolem pic szklo koniaku...
      • Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 03:16
        No z pejotlem to w tym kraju ciężko, chyba będziesz musial się do meksyku
        bujnąc, niestety. Czytałem kiedyś książkę kolesia który się tego nażarł i
        opisał wrażenia. Strasznie halucynogenna roślina. Indiańce którzy go pilotowali
        potem go uświadomili że cały czas udawał psa (czy jakaś taka niesamowita baja),
        ale potem mówili że to dobrze, bo wiesz, oni mają całą rozkminę na temat
        zachowan po zjedzeniu tego sprzętu. Ale udawać psa to już chyba przesada
        lekka... może za dużo sie tego najadł
        • Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 03:22
          ...przesadzasz...witkacy pisal ...zgola cos innego )))...dlatego kiedys to
          posmakuje ...bo wierze witkacemu ...)))...wizje jakbys byl na wizji czytaj w
          niebie i to 24 godziny...
          • Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 03:37
            Pełna powaga... chyba że tamtemu się coś pomyliło albo czerwoni zrobili go w
            bambuko... ale nie sądzę. Witkacy nie mógł wiedzieć że właśnie np: udaje psa
            czy coś tam, bo myślał że jest w niebie. Swoją drogą to ciekawe skąd on brał
            pejotl
            • Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 03:48
              ...ciekawe...,dlaczego...przeczytaj wiec moze...narkotyki i niemyte dusze...a
              pogadamy o witkacym...
              • Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 04:05
                oj chyba o Witkacym to niepogadamy, zbyt zaplątany jak dla mnie, o
                psychoanalizie tez raczej nie, sory )))
    • Gość: PeeDeee Re: Gandzia leczy IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.04, 01:10
      Nareszcie ktoś fachowo poruszył ten temat... BRAWO!!!
    • Gość: qwer Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:19
      Placebo XXI wieku???
    • Gość: marol legalizacja - tak! gloryfikacja - nie! IP: 194.106.193.* 01.12.04, 01:21
      Nie ma sie co rozpisywac... Jestem za legalizacja, ale zdecydowanie sprzeciwiam
      sie pisaniu tesktow, ktore moga stac sie dla wielu osob (szczegolnie mlodych i
      bardzo mlodych) argumentem przemawiajacym za "sprobowaniem", badz tez
      utwierdzeniu ich w przekonaniu, ze to "nic zlego". I nie ma ta wypowiedz nic
      wspolnego z poprawnoscia polityczna. Pisze to jako osoba od kilkunastu lat
      palaca, w tym dziesiec lat bardzo czesto (codziennie). Powyzsze stwierdzenie to
      rowniez nie hipokryzja... Regularne palenie to przede wszystkim przejaw
      slabosci! Lepiej pracowac nad soba i wlasnym rozwojem niz "rozkoszowac sie"
      zludnym poczuciem luzu i szczescia jaki daje joint.
      • Gość: dudus Re: legalizacja - tak! gloryfikacja - nie! IP: *.cpe.vic-2.comcen.com.au 01.12.04, 03:51
        marol . a nie mieszaksz przypadkiem na bemowie?:)
        absolutnie sie z toba zgadazm i tez sporo jaram ( mniej wiecej tak jak ty).
        nie ma co gloryfikowac jointow, tylko odpowiedziec sobie na pytanie czy
        legalizacja marichuany poglebi szeroko rozumiany problem narkomani czy raczej
        ograniczy spozycie prawdziwych narkotykow jak heroina XTC itd...
        Ja jestem zwolennikiem marichuany a bzdury o ogulnym lenistwie i glupieniu po
        jointach sa wyssane z palca. jak jest sie leniem bez motywacji to i bez
        jointow sie takim bedzie.
    • Gość: jari Ganja IP: *.try.wideopenwest.com 01.12.04, 01:21
      hey hey hey, smoke weed everyday
    • zadyma.pl Re: Gandzia leczy 01.12.04, 01:36
      HEH, tyle to wiadomo od prawie 6000 lat ;)
      ja chce zióło na receptę :-)
      będę miał papiery jaraczy gandy i policja będzie mogła mi naskoczyć, a tak nawet
      za 1 gramika jest syf...
    • Gość: Fragles Re: Gandzia leczy IP: *.nbp.pl 01.12.04, 01:36
      Nie rozumiem dlaczego ktoś wogóle miał kiedykolwiek wątpliwości :))
      Zdelegalizować wódę !!!!!!!!!!!
    • Gość: janusz Re: Gandzia leczy IP: *.chl.asp.gda.pl 01.12.04, 01:42
      to ze marihuana jest zdrowa to po prostu wiem.w dodatku jest przyjemna. czekam na dzien kiedy ja zalegalizuja i bedzie mozna w parku zapalic sobie z kultura jointa :) pozdrawiam wszystkich palaczy
      • Gość: Bez Imienia w miejscu publicznym? watpie :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:51
        w parku to nawet nie mozna legalnie piwka sie napic... ale za to nie trzeba bedzie sie kryc :)
    • Gość: med Re: a groźba uzależnienia ?!! Nieważna ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:45
      do wszystkiego trzeba podchodzić rozsądnie
    • Gość: fatalne Re: ŻE AŻ TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 02:11
      TO JEST PRZERAŻAJĄCE ŻE TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH TYM TEMATEM
      już lepiej żebyście się ostro sexem interesowali
      Ale niestety narkomani to impotenci
      • Gość: mee... NIEMADRY ...CZYTAJ GLUPI ZWSZE ...ZDZIWIONY IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 02:42
        ...i te jego takie male swistewka )))...przerazajace
      • Gość: Novice2004 Re: ŻE AŻ TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.04, 21:24
        i właśnie dlatego że tyle osób chce legalize chyba już czas żeby się tym
        zająć,jaram dużo i zapewniam że do impotencji to mi bardzo duuuuuużo
        brakuje.pozdrawiam
    • Gość: DrNo od kiedy THC jest alkaloidem ? a nie kwasem ? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 01.12.04, 05:51
      czy ktos mnmie poprawi ?
      • praptak Re: od kiedy THC jest alkaloidem ? a nie kwasem 01.12.04, 12:25
        Nie jest alkaloidem, ale nie jest też kwasem.
    • Gość: jp Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 06:11
      hyperreal.info/kanaba/go.to/index
    • Gość: hilevel Mentalnosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 06:42
      Prawo tworzy mentalnosc. Komuna stworzyła ten system wartosci w Polsce.
      Mocniej, więcej. Fakt, niektorzy nie widzą poza tym świata i to kiepskie
      rozwiązanie. Jednak stosowana inteligentnie może się stać czymś, co nakręca nas
      do działania, sprawia że stajemy się mądrzejsi... o fizycznym wpływie się nie
      wypowiem, bo nie jestem lekarzem lecz psychologiem.

      Jeśli chodzi o Holandię, proszę spytać się pierwszych dziesięciu napotkanych z
      tego kraju ludzi i spytać czy palą. Jeśli przytaknie choć jedna osoba, będzie
      dobrze.

      Holendrzy dawno już wyliczyli o ile mniej jest na ulicach groźnych bandytów,
      którzy sprowadzają dzieci na złą drogę, dają zły przykład. Bo to oni promują
      też inne narkotyki. Wykorzystując powszechność zielska, a co za tym idzie
      kontakt z ludźmi i wciąganie ich w uzależnienie - gdy proponują ostrzejszą
      jazdę (kokaina, heroina).

      Legalizując zioło, odcinamy tych skurysynów od naszych dzieci (co prawda ja ich
      nie mam jeszcze:) Odbieramy im pieniądze które Oni zainwestowaliby w narkotyki
      cięzkie (bardziej opłacalne). Zamiast dawać kasę im, budujemy świetlice dla
      młodzieży, tworzymy programy zainteresowań. Dajemy po prostu szansę ludziom na
      realizację swych marzeń a nie tępmy ich :TEGO NIE WOLNO, TEGO NIE WOLNO!!!.

      Człowiek sobie poradzi. Silny przetrwa, a słabiak upadnie
      tak, czy siak!
      hilevel@interia.pl
      • larsen1 Re: Mentalnosc 01.12.04, 07:36
        Bardzo dobrze ze ukazuja sie takie teksty - ktore mowia po prostu prawde.
        Niestety jakis redaktor nie wytrzymal i musial dodac na koniec troche bzdur bo
        bez takich obowiazkowych klamstw tekst o nielegalnej substancji nie moglby sie
        ukazac.
        "Wyborcza" juz raz zostala "przylapana" na klamstwie
        hyperreal.info/drugs/go.to/art/1446
        Chetnie poznalbym tych specjalistow sceptycznych, moze jakies zrodla o mocy
        uzalezniajacej marihuany (najlepiej skorelowane z moca uzalezniajaca substancji
        legalnych jak alkohol i nikotyna). No i skad wiadomosc ze trzy skrety maja tyle
        substancji rakotworczych co 20 papierosow? (poprosze chociaz o marke papierosow
        ktore maja siedem razy mniej substancji smolistych niz tej samej wielkosci i
        objetosci joint)
        Dziwia mnie argumenty na temat niebezpieczenstwa marihuany (tym bardziej ze sam
        nigdy nie mowie ze marihuana jest nieszkodliwa, w koncu substancje psychoaktywne
        to nie owoce) - dlaczego stosuje sie podwojna miare - te same argumenty bardzo
        sa prawdziwe wobec legalnych papierosow i alkoholu - wrecz dzialaja na ich
        niekorzysc (szkodliwosc, moc uzalezniajaca, ilosc zgonow, patologie psychiczne i
        spoleczne powodowane ich naduzywaniem)
        Jesli przyjac taka logike (szkodliwosci i spowodowanych zgonow) w pierwszej
        mierze powinnismy zdelegalizowac samochody prawda?
        Jeszcze jedna sprawa - pomimo kilku tysiecy lat stosowania przez ludzkosc - nikt
        jak dotad nie umarl wskutek zazycia marihuany. A papierosy zabijaja rocznie
        kilka razy wiecej ludzi niz na przyklad grozna heroina w calej swej historii.
    • Gość: THC Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:15
      YES
    • Gość: LEGALIZATOR ??? 3 JOINTY TO JAK 20 FAJEK ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:31
      SKĄD MACIE TAKIE DANE?
      Z PALCA?
      NAJWYRAŹNIEJ TAK.
      MIŁEGO SSANIA.

      P.S.
      MARIHUANA JEST NAJMNIEJ SZKODLIWĄ UŻYWKĄ.
      JAK W TAKIM RAZIE 3 JOINTY MOGĄ BYĆ BARDZIEJ TAK SAMO SZKODLIWE JAK 20 FAJEK?
      CHYBA, ŻE ZIELE MIESZASZ Z KISZONĄ KAPUSTĄ...
      ;o)
    • Gość: krak w HOLANDI majom i żyjom lepiej niż my IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:50
      ''W Europie i USA prowadzone są już legalne uprawy konopi indyjskich ... Każda plantacja ma indywidualną zgodę władz'' Co za bzdury A HOLANDIA nawet w W.Brytani morzna mieć 5 roślin bez rzadnych pozwoleń
    • Gość: krak marihuana niepooprawna politycznie CO ZA LUDZIE!!! IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:54
    • Gość: Rafał Re: Gandzia leczy IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 01.12.04, 08:15
      Nigdy w życiu. Ktoś tu jest naprawde chory. Żadnych narkotyów nawet jeżeli
      leczą. Czy ludzie nie macie własnego mózgu. Tyle się mówi o młodych ćpających
      ludziach to zamiast psioczyć na te używki to jeszcze takie artykuły piszecie.
      Proponuje żeby ktoś zdrowo stuknął się w swoją czaszkę i najpierw 25 razy
      pomyślał zanim coś takiego napisze. A może to reklama bo ma coś do sprzedania?
    • Gość: lolek Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 08:18
      dla jednych zbawieniem a drugim przyszłość wróży marną ale zasadżmy jej ziarno
    • berni80 Re: Gandzia leczy 01.12.04, 08:22
      Szkoda tylko że w naszym kraju nie można otworzyć legalnych coffee shopów
      ponieważ nasze "buracka mentalność" społeczna nie pozwala nam na miarkowe
      dozowanie czegokolwiek nawet dla przyjemności!
      Niestety Polak nie potrafi spożywać - Polak musi Wp....ać!!!
      :( :( :(
    • Gość: krzys TUTAJ ZNAJDZIESZ RAPORT WHO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 08:23
      hyperreal.info/kanaba/go.to/sec/139
    • Gość: Nikt Re: Gandzia leczy IP: *.kruk / *.wroclaw.dialog.net.pl 01.12.04, 08:24
      Mierża mnie wypowiedzi ludzi którzy od pokoleń mieli wpajane że to złe i
      koniec. Badania nad ta jakże cikawą roślina moim zdaniem są niezbędne , uwaza
      iż jeli zastąpili byśmy ( w polsce) alkohol tą rośłina żyło by się znacznie
      przyjemniej ( chcodzi gł o spadek agrsji , pobić itd.) POZDRO
      • sliwka1977 Re: Gandzia leczy 01.12.04, 08:31
        Tak, tylko szkoda, że tego politycy nie potrafią do swoich mózgownic przyjąć, a
        może boją się, że gdyby była powszechnie dostępna, to ludzie staliby sie
        mądrzejsi, a tak dać im wódkę niech sie zamroczą i sprawa załatwiona.
    • Gość: McGoo Re: Gandzia leczy IP: *.stacje.agora.pl 01.12.04, 08:45
      Tak tak gandzia leczy - Boba Marleya wyleczyla z zycia ..
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka