Gość: ceter Re: Gandzia leczy IP: *.thebestmedia.net / 194.150.251.* 01.12.04, 00:24 to już wiem czemu nie choruje i chyba zawsze będę zdrów jak rydz:) Odpowiedz Link Zgłoś
mexican Re: Gandzia leczy 01.12.04, 00:35 A masz dojscie do tego raportu??? Chetnie bym go przeczytal. mexican@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 00:51 ...peliot czy jakos tam...podobno nie uzaleznia ...wizje trzyma przez 24 godziny...poprosze o namiar...)))...bo daleko mam do mexyku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleksandra Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.freesurf.ch 01.12.04, 01:16 Nie martw sie. Od trawy do ziemi masz za to coraz blizej, wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 01:23 ... ja cie rozumie...ale...bez przesady, ze mee jest smutny ...to nie znaczy ,ze caly swiat...placze...no, dobrze a co z pilotami doswiadczalnymi...rybakami, w sztormie w dziewiatej skali buforta lawiacymi sledzia litylko dla polakow na zakaske...))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleksandra Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.freesurf.ch 01.12.04, 01:39 Tak, tak, znam to prawo: trawa wzmaga nastroj. Jak jest ci wesolo, to po trawie jestes jeszcze weselszy a jak jestes smutny to pozniej mozesz zlapac dola. Biedactwo, ze tez akurat dzis musialo cie sie to przytrafic ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 01:49 ...dziewczyno, wlasnie zaczolem pic szklo koniaku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 03:16 No z pejotlem to w tym kraju ciężko, chyba będziesz musial się do meksyku bujnąc, niestety. Czytałem kiedyś książkę kolesia który się tego nażarł i opisał wrażenia. Strasznie halucynogenna roślina. Indiańce którzy go pilotowali potem go uświadomili że cały czas udawał psa (czy jakaś taka niesamowita baja), ale potem mówili że to dobrze, bo wiesz, oni mają całą rozkminę na temat zachowan po zjedzeniu tego sprzętu. Ale udawać psa to już chyba przesada lekka... może za dużo sie tego najadł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 03:22 ...przesadzasz...witkacy pisal ...zgola cos innego )))...dlatego kiedys to posmakuje ...bo wierze witkacemu ...)))...wizje jakbys byl na wizji czytaj w niebie i to 24 godziny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 03:37 Pełna powaga... chyba że tamtemu się coś pomyliło albo czerwoni zrobili go w bambuko... ale nie sądzę. Witkacy nie mógł wiedzieć że właśnie np: udaje psa czy coś tam, bo myślał że jest w niebie. Swoją drogą to ciekawe skąd on brał pejotl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 03:48 ...ciekawe...,dlaczego...przeczytaj wiec moze...narkotyki i niemyte dusze...a pogadamy o witkacym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szaolin Re: KTOS TU PISAL O TYM LEKU Z KAKTUSA... IP: *.pl / 62.233.173.* 01.12.04, 04:05 oj chyba o Witkacym to niepogadamy, zbyt zaplątany jak dla mnie, o psychoanalizie tez raczej nie, sory ))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PeeDeee Re: Gandzia leczy IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 01.12.04, 01:10 Nareszcie ktoś fachowo poruszył ten temat... BRAWO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwer Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:19 Placebo XXI wieku??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marol legalizacja - tak! gloryfikacja - nie! IP: 194.106.193.* 01.12.04, 01:21 Nie ma sie co rozpisywac... Jestem za legalizacja, ale zdecydowanie sprzeciwiam sie pisaniu tesktow, ktore moga stac sie dla wielu osob (szczegolnie mlodych i bardzo mlodych) argumentem przemawiajacym za "sprobowaniem", badz tez utwierdzeniu ich w przekonaniu, ze to "nic zlego". I nie ma ta wypowiedz nic wspolnego z poprawnoscia polityczna. Pisze to jako osoba od kilkunastu lat palaca, w tym dziesiec lat bardzo czesto (codziennie). Powyzsze stwierdzenie to rowniez nie hipokryzja... Regularne palenie to przede wszystkim przejaw slabosci! Lepiej pracowac nad soba i wlasnym rozwojem niz "rozkoszowac sie" zludnym poczuciem luzu i szczescia jaki daje joint. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudus Re: legalizacja - tak! gloryfikacja - nie! IP: *.cpe.vic-2.comcen.com.au 01.12.04, 03:51 marol . a nie mieszaksz przypadkiem na bemowie?:) absolutnie sie z toba zgadazm i tez sporo jaram ( mniej wiecej tak jak ty). nie ma co gloryfikowac jointow, tylko odpowiedziec sobie na pytanie czy legalizacja marichuany poglebi szeroko rozumiany problem narkomani czy raczej ograniczy spozycie prawdziwych narkotykow jak heroina XTC itd... Ja jestem zwolennikiem marichuany a bzdury o ogulnym lenistwie i glupieniu po jointach sa wyssane z palca. jak jest sie leniem bez motywacji to i bez jointow sie takim bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jari Ganja IP: *.try.wideopenwest.com 01.12.04, 01:21 hey hey hey, smoke weed everyday Odpowiedz Link Zgłoś
zadyma.pl Re: Gandzia leczy 01.12.04, 01:36 HEH, tyle to wiadomo od prawie 6000 lat ;) ja chce zióło na receptę :-) będę miał papiery jaraczy gandy i policja będzie mogła mi naskoczyć, a tak nawet za 1 gramika jest syf... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fragles Re: Gandzia leczy IP: *.nbp.pl 01.12.04, 01:36 Nie rozumiem dlaczego ktoś wogóle miał kiedykolwiek wątpliwości :)) Zdelegalizować wódę !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: Gandzia leczy IP: *.chl.asp.gda.pl 01.12.04, 01:42 to ze marihuana jest zdrowa to po prostu wiem.w dodatku jest przyjemna. czekam na dzien kiedy ja zalegalizuja i bedzie mozna w parku zapalic sobie z kultura jointa :) pozdrawiam wszystkich palaczy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bez Imienia w miejscu publicznym? watpie :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:51 w parku to nawet nie mozna legalnie piwka sie napic... ale za to nie trzeba bedzie sie kryc :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: med Re: a groźba uzależnienia ?!! Nieważna ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 01:45 do wszystkiego trzeba podchodzić rozsądnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fatalne Re: ŻE AŻ TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 02:11 TO JEST PRZERAŻAJĄCE ŻE TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH TYM TEMATEM już lepiej żebyście się ostro sexem interesowali Ale niestety narkomani to impotenci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... NIEMADRY ...CZYTAJ GLUPI ZWSZE ...ZDZIWIONY IP: *.avenel01.nj.comcast.net 01.12.04, 02:42 ...i te jego takie male swistewka )))...przerazajace Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Novice2004 Re: ŻE AŻ TYLE OSÓB JEST ZAINTERESOWANYCH IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.04, 21:24 i właśnie dlatego że tyle osób chce legalize chyba już czas żeby się tym zająć,jaram dużo i zapewniam że do impotencji to mi bardzo duuuuuużo brakuje.pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DrNo od kiedy THC jest alkaloidem ? a nie kwasem ? IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 01.12.04, 05:51 czy ktos mnmie poprawi ? Odpowiedz Link Zgłoś
praptak Re: od kiedy THC jest alkaloidem ? a nie kwasem 01.12.04, 12:25 Nie jest alkaloidem, ale nie jest też kwasem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jp Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 06:11 hyperreal.info/kanaba/go.to/index Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hilevel Mentalnosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 06:42 Prawo tworzy mentalnosc. Komuna stworzyła ten system wartosci w Polsce. Mocniej, więcej. Fakt, niektorzy nie widzą poza tym świata i to kiepskie rozwiązanie. Jednak stosowana inteligentnie może się stać czymś, co nakręca nas do działania, sprawia że stajemy się mądrzejsi... o fizycznym wpływie się nie wypowiem, bo nie jestem lekarzem lecz psychologiem. Jeśli chodzi o Holandię, proszę spytać się pierwszych dziesięciu napotkanych z tego kraju ludzi i spytać czy palą. Jeśli przytaknie choć jedna osoba, będzie dobrze. Holendrzy dawno już wyliczyli o ile mniej jest na ulicach groźnych bandytów, którzy sprowadzają dzieci na złą drogę, dają zły przykład. Bo to oni promują też inne narkotyki. Wykorzystując powszechność zielska, a co za tym idzie kontakt z ludźmi i wciąganie ich w uzależnienie - gdy proponują ostrzejszą jazdę (kokaina, heroina). Legalizując zioło, odcinamy tych skurysynów od naszych dzieci (co prawda ja ich nie mam jeszcze:) Odbieramy im pieniądze które Oni zainwestowaliby w narkotyki cięzkie (bardziej opłacalne). Zamiast dawać kasę im, budujemy świetlice dla młodzieży, tworzymy programy zainteresowań. Dajemy po prostu szansę ludziom na realizację swych marzeń a nie tępmy ich :TEGO NIE WOLNO, TEGO NIE WOLNO!!!. Człowiek sobie poradzi. Silny przetrwa, a słabiak upadnie tak, czy siak! hilevel@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
larsen1 Re: Mentalnosc 01.12.04, 07:36 Bardzo dobrze ze ukazuja sie takie teksty - ktore mowia po prostu prawde. Niestety jakis redaktor nie wytrzymal i musial dodac na koniec troche bzdur bo bez takich obowiazkowych klamstw tekst o nielegalnej substancji nie moglby sie ukazac. "Wyborcza" juz raz zostala "przylapana" na klamstwie hyperreal.info/drugs/go.to/art/1446 Chetnie poznalbym tych specjalistow sceptycznych, moze jakies zrodla o mocy uzalezniajacej marihuany (najlepiej skorelowane z moca uzalezniajaca substancji legalnych jak alkohol i nikotyna). No i skad wiadomosc ze trzy skrety maja tyle substancji rakotworczych co 20 papierosow? (poprosze chociaz o marke papierosow ktore maja siedem razy mniej substancji smolistych niz tej samej wielkosci i objetosci joint) Dziwia mnie argumenty na temat niebezpieczenstwa marihuany (tym bardziej ze sam nigdy nie mowie ze marihuana jest nieszkodliwa, w koncu substancje psychoaktywne to nie owoce) - dlaczego stosuje sie podwojna miare - te same argumenty bardzo sa prawdziwe wobec legalnych papierosow i alkoholu - wrecz dzialaja na ich niekorzysc (szkodliwosc, moc uzalezniajaca, ilosc zgonow, patologie psychiczne i spoleczne powodowane ich naduzywaniem) Jesli przyjac taka logike (szkodliwosci i spowodowanych zgonow) w pierwszej mierze powinnismy zdelegalizowac samochody prawda? Jeszcze jedna sprawa - pomimo kilku tysiecy lat stosowania przez ludzkosc - nikt jak dotad nie umarl wskutek zazycia marihuany. A papierosy zabijaja rocznie kilka razy wiecej ludzi niz na przyklad grozna heroina w calej swej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEGALIZATOR ??? 3 JOINTY TO JAK 20 FAJEK ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:31 SKĄD MACIE TAKIE DANE? Z PALCA? NAJWYRAŹNIEJ TAK. MIŁEGO SSANIA. P.S. MARIHUANA JEST NAJMNIEJ SZKODLIWĄ UŻYWKĄ. JAK W TAKIM RAZIE 3 JOINTY MOGĄ BYĆ BARDZIEJ TAK SAMO SZKODLIWE JAK 20 FAJEK? CHYBA, ŻE ZIELE MIESZASZ Z KISZONĄ KAPUSTĄ... ;o) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krak w HOLANDI majom i żyjom lepiej niż my IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:50 ''W Europie i USA prowadzone są już legalne uprawy konopi indyjskich ... Każda plantacja ma indywidualną zgodę władz'' Co za bzdury A HOLANDIA nawet w W.Brytani morzna mieć 5 roślin bez rzadnych pozwoleń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krak marihuana niepooprawna politycznie CO ZA LUDZIE!!! IP: *.record.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.12.04, 07:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: Gandzia leczy IP: *.opole.sdi.tpnet.pl 01.12.04, 08:15 Nigdy w życiu. Ktoś tu jest naprawde chory. Żadnych narkotyów nawet jeżeli leczą. Czy ludzie nie macie własnego mózgu. Tyle się mówi o młodych ćpających ludziach to zamiast psioczyć na te używki to jeszcze takie artykuły piszecie. Proponuje żeby ktoś zdrowo stuknął się w swoją czaszkę i najpierw 25 razy pomyślał zanim coś takiego napisze. A może to reklama bo ma coś do sprzedania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Re: Gandzia leczy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 08:18 dla jednych zbawieniem a drugim przyszłość wróży marną ale zasadżmy jej ziarno Odpowiedz Link Zgłoś
berni80 Re: Gandzia leczy 01.12.04, 08:22 Szkoda tylko że w naszym kraju nie można otworzyć legalnych coffee shopów ponieważ nasze "buracka mentalność" społeczna nie pozwala nam na miarkowe dozowanie czegokolwiek nawet dla przyjemności! Niestety Polak nie potrafi spożywać - Polak musi Wp....ać!!! :( :( :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzys TUTAJ ZNAJDZIESZ RAPORT WHO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.04, 08:23 hyperreal.info/kanaba/go.to/sec/139 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nikt Re: Gandzia leczy IP: *.kruk / *.wroclaw.dialog.net.pl 01.12.04, 08:24 Mierża mnie wypowiedzi ludzi którzy od pokoleń mieli wpajane że to złe i koniec. Badania nad ta jakże cikawą roślina moim zdaniem są niezbędne , uwaza iż jeli zastąpili byśmy ( w polsce) alkohol tą rośłina żyło by się znacznie przyjemniej ( chcodzi gł o spadek agrsji , pobić itd.) POZDRO Odpowiedz Link Zgłoś
sliwka1977 Re: Gandzia leczy 01.12.04, 08:31 Tak, tylko szkoda, że tego politycy nie potrafią do swoich mózgownic przyjąć, a może boją się, że gdyby była powszechnie dostępna, to ludzie staliby sie mądrzejsi, a tak dać im wódkę niech sie zamroczą i sprawa załatwiona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: McGoo Re: Gandzia leczy IP: *.stacje.agora.pl 01.12.04, 08:45 Tak tak gandzia leczy - Boba Marleya wyleczyla z zycia .. Odpowiedz Link Zgłoś