gusanita
18.07.08, 17:51
Hola,
Mam pytanie do tych ,którzy posiadają już dzieci ze swoją
meksykańską połówką albo planują;)
Czy Wasze dzieci mają/będą mieć dwa nazwiska:polskie i meksykańskie
czy tylko jedno?
Jakie jest najlepsze wyjście by obie strony były zadowolone?
Pozdrawiam,
Gusanita