asia1997 12.12.03, 10:49 od kilku dni mam straszne zakwasy po silowni. Co robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jedrzejs Re: zakwasy 12.12.03, 11:45 Czekać aż przejdzie i cieszyć się. Zakwasy to najlepsze świadectwo dobrze wykonanego treningu. Odpowiedz Link Zgłoś
izalil Re: zakwasy 12.12.03, 12:00 na zakwasy dobrze robi kąpiel w gorącej wodzie podobno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niespecjalista Re: zakwasy IP: *.osiedle.net.pl 13.12.03, 22:44 na zakwasy pomagają... następne ćwiczenia. nie śmiej się, wiem że na początku jest ciężko ale po kilkunastu minutach ROZCIĄGANIA!!(nie ćwiczeń siłowych). nie jestem specem ale z autpsji wiem że to działa. ja nigdy nie miałem dużych zakwasów więc moja rada sprawdza się przy małych... raczej :P Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: zakwasy 14.12.03, 01:18 Na drugi/trzeci dzień po siłowni to nie zakwasy, a jony wapnia gromadzące się w miejscach, gdzie zrastają się włókienka mięśniowe. Pomagają środki rozgrzewające (czerwony BenGay, DeepHeat, ABC), i środki zawierające potas (antagonistę wapnia) - sok pomidorowy, i z apteki Kalium Effervescence. Odpowiedz Link Zgłoś