12.12.03, 10:49
od kilku dni mam straszne zakwasy po silowni. Co robić?
Obserwuj wątek
    • jedrzejs Re: zakwasy 12.12.03, 11:45
      Czekać aż przejdzie i cieszyć się. Zakwasy to najlepsze świadectwo dobrze
      wykonanego treningu.
    • izalil Re: zakwasy 12.12.03, 12:00
      na zakwasy dobrze robi kąpiel w gorącej wodzie
      podobno
    • Gość: niespecjalista Re: zakwasy IP: *.osiedle.net.pl 13.12.03, 22:44
      na zakwasy pomagają... następne ćwiczenia. nie śmiej się, wiem że na początku
      jest ciężko ale po kilkunastu minutach ROZCIĄGANIA!!(nie ćwiczeń siłowych). nie
      jestem specem ale z autpsji wiem że to działa. ja nigdy nie miałem dużych
      zakwasów więc moja rada sprawdza się przy małych... raczej :P
    • jogger Re: zakwasy 14.12.03, 01:18
      Na drugi/trzeci dzień po siłowni to nie zakwasy, a jony wapnia gromadzące się w
      miejscach, gdzie zrastają się włókienka mięśniowe. Pomagają środki
      rozgrzewające (czerwony BenGay, DeepHeat, ABC), i środki zawierające potas
      (antagonistę wapnia) - sok pomidorowy, i z apteki Kalium Effervescence.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka