Gość: Saba
IP: *.twarda.pan.pl / 212.87.18.*
12.05.02, 15:47
bombowa.. Ten kto nie byl niech zaluje :))) Byly kielbaski i smazone
jabluszka :)) I piwko dla smakoszy, i dzentelmanscy Panowie, ktorzy pilnowali
ognia i zabawiali dzielnie urodziwe Panie...
A ja wracalam z bolacym brzuchem - nie wiem czy od smiechu czy z
przezarcia.. :))
I chcialam Wam zaswiadczyc wlasnym swiadectwem, ze marzenia sie spelniaja!! :))