25.09.06, 17:13
Zal mi was za niebyt
czastke krajobrazu
zapisana w kalendarzu
na wskros
wydarzenie dnia
szczescie, ktore umknelo brudnopisowi
codziennosc w ucieczce
przed statystyka


Zal, ze poklociliscie sie o
moje "jestem"
o moje "trwam"
I w tym mrowisku takich samych "ja"
nikt sie nie podlozyl
wszyscy poszli za przykladem
owce
a pies szczeka...

Zal...
"Jak okiem siegnac, panuje tu chwila.
Jedna z tych ziemskich chwil
proszonych, zeby trawaly."
Obserwuj wątek
    • delusa Re: Zal 25.09.06, 17:56
      szczescie jak sekunda
      przemyka
      przez ekran
      uktyte zeszyty zapiskow
      zachowaj moja tozsamosc
      i zamien mnie
      w zabe
      na nowoorealnskiej espanadzie
      zapisz w pamieci
      W II wieze wbudowano ladunki wybuchowe
      sieja sie blazny balwochwalacow
      a kto uwierzy???


      Zal mi was na czas
      i poddanie chwili
      "jakby tylko gdzie indziej burzyly sie morza
      i rozrywaly brzegi horyzontow"
      • delusa Strach... 25.09.06, 18:45
        Boicie sie
        spac
        oddychac i srac...

        "Jakby nie przesuwaly sie tedy niziny..."
        • kobietabezserca Re: Strach... 25.09.06, 20:37
          delusa napisała:

          > Boicie sie
          > spac
          > oddychac i srac...
          >
          > "Jakby nie przesuwaly sie tedy niziny..."
          ech! deluso! strach jest nieodlaczna cecha prawie kazdego czlowieka, strach
          obawa, niepewnosc!
          ale czemuz tak odrazu oddolnie ...stawiasz sprawe?
          _ tylko wojownik jest wolny bo pozbawiony strachu
        • kamea5 Re: Strach... 26.09.06, 01:41
          delusko,strach nas paralizuje...niemoc,bol,czasem brak perspektyw...wierze ze
          nadejdzie kiedys taki czas ,w ktorym uwolnimy sie od tego wszystkiego:)
          padam na twarz,nie mam siły na bardziej dogłebne przemyslenia,jutro a własciwie
          dzis tez nadejdzie dzien, a wiara czyni cuda:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka