Dodaj do ulubionych

la la la la...

03.10.03, 14:44
...a ja zaraz idę do domu! :-)
Obserwuj wątek
    • mandaryn_ka Re: la la la la... 03.10.03, 14:49
      Ja też, la, la, la :-)
      Cześć taka, taka, taka, taka, taka, ta;-)
      • panna_marianna Re: la la la la... 03.10.03, 18:13
        a ja już jestem w domu, i co Wy na to? la la la la :))
        • taka_tam Re: la la la la... 03.10.03, 21:41
          właśnie się obudziłam po poobiedniej drzemce i zaczynam rozrabiać :-))
          wszystkim miłego, (nie)spokojnego weekendu życzę :-)
          acha: la la la!
          • krawca Re: la la la la... 04.10.03, 09:04
            taka_tam napisała:

            > właśnie się obudziłam po poobiedniej drzemce i zaczynam rozrabiać :-))
            > wszystkim miłego, (nie)spokojnego weekendu życzę :-)
            > acha: la la la!

            baby oh baby! co jedna do dowcipniejsza. O kurde!
            • taka_tam Re: la la la la... 04.10.03, 10:39
              wyluzuj, krawca ;-)
            • messja Re: la la la la... 05.10.03, 00:16
              krawca napisał:

              > taka_tam napisała:
              >
              > > właśnie się obudziłam po poobiedniej drzemce i zaczynam rozrabiać :-))
              > > wszystkim miłego, (nie)spokojnego weekendu życzę :-)
              > > acha: la la la!
              >
              > baby oh baby! co jedna do dowcipniejsza. O kurde!

              nie ma to jak dobra "aklimatyzacja" na forum:PPPP
            • Gość: Plum Re: la la la la... IP: *.adsl.vol.cz 06.10.03, 17:08
              <co jedna do dowcipniejsza.

              Jąkała czy analfabeta ???????
    • Gość: Frezja Re: la la la la... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.03, 02:04
      Buuuuuuuuuuu, ja juz sie stresuje, ze w poniedzialek zegarek o 6:15
      zadzwoni zegarek i musze isc do pracy.Do stresującej pracy.:(
      • ka_27 la la la la... 06.10.03, 08:40
        Taka_tam :-)

        a ja juz od rana w pracy sobie spíewam :-)))
        • taka_tam Re: la la la la... 06.10.03, 16:19
          i co? wciąż śpiewasz? :-)

          ka_27 napisał:

          > Taka_tam :-)
          >
          > a ja juz od rana w pracy sobie spíewam :-)))
          • ka_27 la la la la... 08.10.03, 08:00
            Taka_tam :-)

            w jesienny poranek
            nic rankiem tak humorku
            nie poprawi nam,
            jak przed lustrem
            zanucona ulubiona
            melodia nam :-))))
            • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 09:27
              śpiewasz przy goleniu? :-)
              • ka_27 la la la la... 08.10.03, 10:03
                Taka_tam :-)

                gdy dzien rozpoczyna sie milo,
                kawalek ulubionej melodii nigdy nie zaszkodzi :-)))

                Jak tam bliny?
                • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 10:11
                  a co najchętniej nucisz?
                  już dawno nie robiłam blinów...
                  • ka_27 la la la la... 08.10.03, 10:16
                    Taka_tam :-)

                    juz o tym niejednoktotnie pisalem :-)

                    A jak przyjde, to czym mnie ugoscisz? :-)
                    • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 10:23
                      to napisz raz jeszcze, bo chyba mi umknęło...
                      tym razem zapraszam na czapati z warzywami (indyjskie naleśniki). myślę, że
                      będą ci smakowały...
                      • ka_27 la la la la... 08.10.03, 13:38
                        Taka_tam :-)

                        po co pisac?
                        Nie lepiej uslyszec? :-))))

                        Jak przyjde na nalesniki indyjskie,
                        to na pewno uslyszysz :-))))
                        • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 14:06
                          już nadstawiam uszu wyobraźni... może coś wychwycę? :-)

                          czyli przyjedziesz pod mój dom z piskiem opon? ;-)

                          ka_27 napisał:

                          > po co pisac?
                          > Nie lepiej uslyszec? :-))))
                          >
                          > Jak przyjde na nalesniki indyjskie,
                          > to na pewno uslyszysz :-))))
                          • ka_27 la la la la... 08.10.03, 14:08
                            Taka_tam :-)

                            po pierwsze:
                            jesli sama czegos mocno pragniesz, to i tak sie stanie ...

                            Po drugie:
                            ja podjade elegancko, jak na mnie przystalo ...
                            • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 14:25
                              ja to widzę nieco inaczej... czasem dzieje się mądrzej i właściwiej dla nas
                              (zupełnie bez naszego "chcenia", czy "niechcenia"), ale umiemy to docenić
                              dopiero kiedyś tam...

                              czyli konno? ;-)
                              • ka_27 la la la la... 08.10.03, 14:30
                                Taka_tam :-)

                                zatem zgadzasz sie ze mna :-))))
                                Dlatego nalezy brac zycie takim, jakie jest na codzien,
                                a codziennie zdarzaja sie male radosci
                                i takze problemy, dlatego zycie jest piekne ... :-)))

                                Przyjade na gniadym rumaku :-)))
                                • taka_tam Re: la la la la... 08.10.03, 14:43
                                  ze wszystkim, co nam daje... dokładnie tak :-)

                                  fiu, fiu, fiu... :-)
                                  • ka_27 la la la la... 08.10.03, 15:49
                                    Taka_tam :-)

                                    dokladnie tak, z pelnym szczesiem i codziennoscia dnia :-))))

                                    I przydaloby sie dobre wino i swiece :-))))
                                    • taka_tam Re: la la la la... 09.10.03, 09:26
                                      było i wino i świece :-) zresztą świece zapalam zawsze do obiadu, więc straciły
                                      już dla mnie wymiar czegoś wyjątkowego :-)

                                      ka_27 napisał:

                                      > Taka_tam :-)
                                      >
                                      > dokladnie tak, z pelnym szczesiem i codziennoscia dnia :-))))
                                      >
                                      > I przydaloby sie dobre wino i swiece :-))))
                                      • ka_27 la la la la... 09.10.03, 10:12
                                        Witaj Taka_tam :-)

                                        stracily w sobie wymiar czegos wyjatkowego,
                                        bo Ty, zauwaz, jestes wyjatkowa ... :-)))
                                        • taka_tam Re: la la la la... 09.10.03, 12:50
                                          każdy jest wyjątkowy...
                                          a co dziś u ciebie, ka?
                                          • Gość: ka_27 la la la la... IP: *.dip.t-dialin.net 10.10.03, 08:24
                                            Witaj Taka_tam :-)

                                            kazdy dzie jest wyjatkowy,
                                            gdy sie pieknie usmiechniesz :-)))

                                            A co u mnie?
                                            Viel Arbeit, Trefffen, Sitzung u.s.w. :-)
                                            • taka_tam Re: la la la la... 10.10.03, 09:15
                                              dzień dobry, ka :-)
                                              ty już w pracy, a ja dopiero przecieram oczy... (nawiasem, nie znam
                                              niemieckiego, więc jedynie domniemuję, co napisałeś...)

                                              • ka_27 la la la la... 10.10.03, 14:55
                                                Taka_tam :-)

                                                Co przygotujesz na weekendowe kolacje? :-)
                                                Juz za chwile weekend sie zaczyna :-)
                                                • taka_tam Re: la la la la... 10.10.03, 15:06
                                                  dla mnie już się zaczął :-) więc pozostawiam cię z fantazjami o moich
                                                  weekendowych obiadkach i zmykam już :-) pa!
                                                  • ka_27 la la la la... 10.10.03, 15:14
                                                    Taka_tam :-)

                                                    przeciez Twe talenta kulinarne doskonale znam :-)
                                                    Zatem udanego weekendowania :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka