Dodaj do ulubionych

do kierowniczki

07.12.10, 21:26
Moja kierowniczko..
myślę, że zaglądasz czasem na to forum i mam nadzieję, że przeczytasz mój krótki apel:
Proszę Cię o odrobinę szacunku.
Funkcja kierownika nie daje Ci prawa do pomiatania mną, wyżywania się na mnie i okazywania mi na każdym kroku jawnej niechęci.
To podłe, traktować podwładnych jak śmiecie, doprowadzać do płaczu i utraty poczucia własnej wartości.
Moim zdaniem po pierwsze jesteśmy ludźmi, a dopiero po drugie a może trzecie czwarte czy dziesiąte - kierownikami, pracownikami, dyrektorami.
Proszę Cię, pomyśl o tym.

Obserwuj wątek
      • maxlokata Re: do kierowniczki 08.12.10, 14:49
        Mylisz się! One nie przechodzą rzadnych szkoleń dlatego brak im wiedzy na temat zarządzania personelem i współpracy z ludźmi. Robią co chcą i nikt tego nie kontroluje. Nic nie da nawet skarga do dyrektora. My to zrobiliśmy ale nasza była jego koleżanką więc nie było efektu.
    • turbo_dymo_men Re: do kierowniczki 08.12.10, 22:50
      Under-class forum publiczne chyba nie jest odpowiednim miejscem do tego typu postów... Tym bardziej, że nie masz pewności, że zainteresowana w ogóle tutaj zagląda. Jeśli czujesz się poniżana, to są odpowiednie środki, aby temu zaradzić. Poszukaj instrumentów prawnych. Taki wpis na forum nic nie da. Poza tym budzi mieszane uczucia... Niekoniecznie takie, na jakie zapewne liczyłaś.
      • under-class Re: do kierowniczki 09.12.10, 18:16
        turbo_dymo_men
        nie zgadzam się z Tobą.
        Uważam, że mój wpis na forum , mój apel do kierowniczki jest jak najbardziej na miejscu na tym forum. Jest to forum pracowników PKO BP SA, rozumiem, że można tu podyskutować o wszystkim, także o stosunkach panujących w pracy.
        Jeśli chodzi o Twoje ostatnie zdanie to niezupełnie rozumiem. Uważasz, że na co liczyłam?
        Napisałam ten apel zupełnie spontanicznie mając nadzieję, że wśród wielu osób korzystających z forum, zajrzy tu też właśnie ONA.
        Na środki, o których wspominasz, na walkę.. po prostu nie mam siły. Myślałam, że czasem wystarczy zaapelować do sumienia.
        Pozdrawiam
          • lukaj1953 Re: do kierowniczki 11.12.10, 08:37
            kończę myśl:
            zajrzą tu zapewne kierownicy, może przemyślą swoje postępowanie, może coś zmienią.
            Wiem,że kierowników gnębią ich przełożeni, ale żeby tak od razu odpłacać tym samym?!To chyba nie najlepsze wyjście i trzeba szukać innego, które przyniesie lepszy skutek (sprzedaż), a już o poprawieniu atmosfery w zespole nie wspomnę! Naprawdę warto ważyć słowa, efekt murowany!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka