Dodaj do ulubionych

zmiany zwyrodnieniowe kregosłupa.Prosze o pomoc!!!

18.02.13, 10:29
Opisze kilka słow i prosze podajcie mi adres dobego lekarza,jakies cwiczenia ktore pomoga mi wrocic do normalnego zycia.
Mam wynik TK kregoslupa odc.L/S:
Zmiany zwyrodn.kregoslupa o umiarkowanym nasileniu.Lr.L.skrzywiony bocznie w lewo.
Na wys.L4-L5 tylna szerokopodstawna protruzja krążka m-k uciskajaca worek oponowy.Krazek m-k obnizony.
Na wys.L5-S1 tylno-lewoboczna ogniskowa protruzja krazka m-k uciskajaca worek oponowy oraz lewy korzonek S1.
...........................................
Dostalam DicloDuo, Mydnocalm .... bol promieniuje w lewa strone ledzwi,nie moge kichnac ,kaszlnac,schylic sie,podniesc nogi.Od wrzesnia mialam 4 wizyty u neurologa ,3 mce cwiczylam z fizjoterapeuta po 3xdziennie,20x pola magnetyczne,20xlaser,20xkrio miejscowo,masaze i nie ma poprawy.A wszystko prywatnie bo na NFZ sa dlugie terminy.Straszne kwoty za te zabiegi ,fizjoterapeuta tez nie trafil z cwiczeniami,bol sie nasilał i twierdzil ze to normalne.Tydzien temu zrezygnowalam.Prosze pomozcie.!!!!!
Obserwuj wątek
    • wojtek.jac Re: zmiany zwyrodnieniowe kregosłupa.Prosze o pom 19.03.13, 12:01
      Mam protruzję na L4-L5 i przepuklinę na L5-S1. Bóle o różnym nasileniu miałem od pięciu lat.
      Od grudnia ub. roku ponownie zaczęło się na "ostro". Jak zwykle poszedłem do rehebilitantki,
      która przez kilka lat zawsze potrafiła pomóc, ale tym razem to się nie udało. W styczniu już prawie nie używałem samochodu i miałem spore problemy z poruszaniem się. Zacząłem przeszukiwać internet i trafiłem na urządzenie o nazwie Vitafon. Mimo bardzo pozytywnych
      opinii, również lekarzy którzy to sprawdzali, długi czas byłem sceptyczny. Miesiąc temu postanowiłem jednak spróbować, bo pozostała mi tylko operacja,
      Kupiłem Vitafon Active plus opaski ułatwiające zabiegi.
      Wiem, że zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale naprawdę od tygodnia bóle zniknęły całkowicie,
      a jeszcze przez dwa miesiące będę to kontynuować. Zacząłem normalnie żyć. Jeżdżę samochodem, poruszam się normalnie. Zapłaciłem około 1800zł, ale nie żałuję.
      Radzę spróbować.
      Pozdrawiam Wojtek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka