IP: *.jci.com 18.02.04, 18:10
nie jestem wegetarianka, ale... przysluchiwalam sie ostatnio debacie w radiu
(USA) n/t karm dla krow w zwiazku z wykryciem pierwszego przypadku BSE

no i byla dyskusja czy mozna nadal czy nie mozna karmic krow odchodami kurczat
zbrzydzilo mnie okropnie
bosze co ja jem!!
Obserwuj wątek
    • Gość: brumbak Re: odchody IP: *.crowley.pl 18.02.04, 18:24
      Gość portalu: kk napisał(a):
      > nie jestem wegetarianka, ale... przysluchiwalam sie ostatnio debacie w radiu
      > (USA) n/t karm dla krow w zwiazku z wykryciem pierwszego przypadku BSE
      > no i byla dyskusja czy mozna nadal czy nie mozna karmic krow odchodami kurczat
      > zbrzydzilo mnie okropnie
      > bosze co ja jem!!
      -
      - ja już nie
      - vege żarcie to po prostu rozsądny wybór

      - to sympatyczne że podzieliłaś się tą twoja obserwacją na tym forum:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka