wubecja Re: Strzelanina w amerykańskiej szkole 16.12.12, 09:57 hurysa1 napisała: > [img]https://editorialcartoonists.com/cartoons/AnderN/2011/AnderN20110112_low.jp i co myślicie towarzyszko, że zakażą posiadania broni? Że obywatel odbierze sobie władzę, możliwość obrony? Prędzej nakaże uzbroić szkoły, stadiony, bary, kościoły i wszelkie zgromadzenia publiczne. Broń otrzymają dzieci, kelnerzy, kierowcy autobusów, ministranci i stewardessy. Wstęp do kina bez broni wzbroniony! Odpowiedz Link
skoonk Re: Strzelanina w amerykańskiej szkole 16.12.12, 12:39 wubecja napisała: > i co myślicie towarzyszko, że zakażą posiadania broni? Amerykanie bronią konstytucji, która im broń gwarantuje. bez broni wstęp wzbroniony www.nunya.net/signage Odpowiedz Link
map4 Re: Strzelanina w amerykańskiej szkole 17.12.12, 11:03 skoonk napisała: > Amerykanie bronią konstytucji, która im broń gwarantuje. broń nie jest problemem, bo broń sama nie strzela. W Szwajcarii każdy dorosły obywatel, który odbył obowiązkową służbę wojskową posiada w domu karabin maszynowy i dwie puszki ostrej amunicji z oznaczeniem "otworzyć wyłącznie w przypadku wojny". Problemem jest społeczeństwo amerykańskie, które używa broni do codziennego rozwiązywania własnych problemów. Europa to jednak inna cywilizacja, w której właściwie nie zdarza się, żeby klient zastrzelił taksówkarza, który oszukał go przy wydawaniu reszty. Po drugiej stronie atlantyku istnieje w ludziach coś mrocznego, co każe im sięgać po broń w ramach rozwiązywania konfliktów międzyludzkich. Odpowiedz Link
skoonk Re: Strzelanina (: = pokój i dobrobyt 17.12.12, 11:17 Parlament Wirginii zezwolił nawet na wnoszenie broni do barów i jest bliski zniesienia limitu sprzedaży jednego pistoletu na miesiąc... uzbrojone społeczeństwo jest gwarantem wzrostu praworządności. nczas.com/wazne/dostep-do-broni-gwarantem-bezpieczenstwa/ National Shooting Sports Foundation to grupa, która opowiada się za liberalizacją przepisów dotyczących posiadania broni. Ich siedziba znajduje się w Newtown, ... Grupa sprzeciwiła się powrotowi krajowego zakazu używania broni szturmowej, argumentując, ze poprzedni zakaz nie zapobiegł zbrodniom. Jedna z broni, którą znaleziono na miejscu szkolnej masakry to półautomatyczny karabin o kalibrze .223, używana przez wojsko broń szturmowa, Odpowiedz Link
map4 Re: Strzelanina (: = pokój i dobrobyt 17.12.12, 13:43 skoonk napisała: > uzbrojone społeczeństw > o jest gwarantem wzrostu praworządności. Uzbrojone społeczeństwo jest podstawą dobrobytu producentów amunicji. Również masy policji, bandy lekarzy i aparat sądowniczy oraz politycy nie mogą narzekać. Nie tyle broń, co przerażająca amerykańska skłonność do jej nadużywania zapewniają wyżej wymienionym grupom zawodowym nieustający napływ zleceń. Dzięki broni jest ruch w interesie. Na koniec wreszcie chciałbym zauważyć, że o praworządność ma dbać państwo, które ma monopol na wykonywanie wyroków sądów. A nie uzbrojony po zęby sąsiad, który bronią maszynową i polem minowym broni dostępu do swojego ogródka. Odpowiedz Link
napoj.chmielowy Ocenzurowane na fejsie 19.12.12, 01:07 Rejestr Gąb nie dopuszcza do publikacji poniższej myśli Patrz: www.secretsofthefed.com/facebook-now-suspending-accounts-which-question-mainstream-media-reportingaccount-of-events/ Odpowiedz Link
wubecja Re: Ocenzurowane na fejsie 19.12.12, 01:45 napoj.chmielowy napisał: > Rejestr Gąb nie dopuszcza do publikacji poniższej myśli > Na razie nie wiada komu wierzyć i w co, kiedys sie wyjawi, ale że koniec swiata nastaje to fakt: www.rp.pl/artykul/31,962839-Kolejna-strzelanina-w-USA--Nie-zyja-4-osoby.html Odpowiedz Link
hurysa1 Proces ciągły 22.12.12, 10:23 Śmierć od broni palnej jest w USA codziennością. Od czasu strzelaniny w szkole w Newtown zginęło już wiele osób w różnym wieku: www.slate.com/articles/news_and_politics/crime/2012/12/gun_death_tally_every_american_gun_death_since_newtown_sandy_hook_shooting.html Odpowiedz Link
wubecja Re: Proces ciągły statystycznie 22.12.12, 13:24 hurysa1 napisała: > Śmierć od broni palnej jest w USA codziennością. Od czasu strzelaniny w szkole > w Newtown zginęło już wiele osób w różnym wieku: > > <a href="www.slate.com/articles/news_and_politics/crime/2012/12 Z raportu wynika, że 12 na 100 tys. zgonów w ciągu ostatniej dekady było wynikiem samobójstwa, a 11 zgonów na 100 tys. mieszkańców było rezultatem obrażeń powstałych w wyniku wypadków samochodowych. Na trzecim miejscu wśród najczęstszych „nie-naturalnych” przyczyn śmierci Amerykanów znalazło się przedawkowanie leków. Liczba przypadków zatrucia lekami wzrosła w latach 2000-2010 aż o 136 proc. Czwartą najczęstszą przyczyną śmierci są upadki (7 na 100 tys.). Na piątym miejscu uplasowały się zabójstwa – w ten sposób umiera 5 na 100 tys. Amerykanów. Liczba zabójstw spadła w ciągu ostatniej dekady o 8 proc. Więcej broni to mniej zabójstw, mniej policji, większa celność obywateli. www.informacjeusa.com/2012/09/27/samobojstwa-czestsza-przyczyna-smierci-niz-wypadki-drogowe/ Ale broń UZALEŻNIA !!! proszę no popatrzeć: Sara 1/11 Odpowiedz Link
wubecja Re: Strzelanina w wyższy cel 22.12.12, 14:54 hurysa1 napisała: > [img]https://editorialcartoonists.com/cartoons/AnderN/2011/AnderN20110112_low.jpg Dostęp ochrony zdrowia psychicznego trudniejszy niż broni, jakoby motywem zbrodni była broń. Co jest nieprawdą. W kapitalizmie przyczyną wysokiej przestepczośći jest bieda. W przeciwieństwie do wysokiej świadomości narodów postkomunistycznych. Tu młodzież takze ma prawo do broni, lecz w zorganizowany patriotyczny sposób. "Przygotowania do wojny staną się główną metodą, przy pomocy której młodzież nauczy się kochać Ojczyznę!"- twierdzi rosyjski porta Uralinform. "Patriotyczne wychowanie nowych pokoleń pomoże zjednoczyć nasze społeczeństwo w celu budowania wielkiej Rosji. Nam, Rosjanom ciągle brakuje wielkich idei, a my się bez nich dusimy" - mówi "Uralinfo". "Planujemy wywozić uczniów i studentów na kilkanaście dni do jednostek wojskowych, żeby oni osobiście doświadczali jak wygląda wojskowe życie. W przyszłym roku stworzymy wojskowo- patriotyczne centra, do których będziemy kierować całe grupy dzieci" bezwodkinierazbieriosz.salon24.pl/473868,militaryzacja-mlodziezy-w-rosji-na-poczatek-w-kaliningradzie Odpowiedz Link