Kto lubi?
Dla mnie to jest tak debilne, że aż jest to SZtuka przez duże "SZ"
zacierros.webpark.pl/
Właśnie po wysłuchaniu
tego utworu zapałałem chęcią do poznania większej ilości wytworów Związku Artystów Cierpiących I Entuzjastycznie Rźnących.
Szczególnie fragment piosenki w której podmiot liryczny mówi do Chopina "nic dla mnie nie znaczą twoje uwertury, dupę nimi wytrę ty chuju ponury" zachwycił mnie swoją głębią...