felerynka 06.08.07, 08:28 Budzikogolarka– zamocowane nad umywalką urządzenie, o wybranej godzinie bzyczy i wyrzuca nieco rozdrobnionego zarostu. Zarost pozostaje przyklejony do umywalki. czy brak nam osoby czy atrybutów jej bytności? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
censorship Re: uwaga samotne 07.08.07, 12:37 felerynka napisała: > > Budzikogolarka– zamocowane nad umywalką urządzenie, o wybranej godzinie > bzyczy i wyrzuca nieco rozdrobnionego zarostu. Zarost pozostaje przyklejony > do umywalki. > czy brak nam osoby czy atrybutów jej bytności? Atrybutów, ale wszystkich. Taki pojedynczy tylko brudzi umywalkę i wkurwia. Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 07.08.07, 14:43 Zapachu, zapachu...brakuje.Zdarza mi sie byc "odurzona" jadac np tramwajem...ha ha Odpowiedz Link
kolejar Re: uwaga samotne 08.08.07, 06:46 ksiezycowa9 napisała: Zdarza mi sie byc "odurzona" jadac np tramwajem... Zapachem motorniczego? A w ogóle to samotnym a zwłaszcza wiecznie zawiedzionym kobietom radziłbym mieć lepszego nosa do facetów... I drobne pytanko: którą linią zwykłaś podróżować? Mi najbardziej imponuje oczywiście "20" - ta do Boernerowa - to jest prawdziwa kolej! Czegoś takiego nie ma już chyba nigdzie w Polsce, no, może gdzieś na Górnym Śląsku w rejonie Zabrza, Bytomia... Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 08.08.07, 10:41 Nie nie motorniczego.....Jade jako pasazer, a motorniczy tramwajau siedzi odizolowany..Jka wiadomo!!! Zatem odurzona bywam zapachem facetow..ktorzy sa blisko...Ciesze sie , ze Ty dobrze wybierasz....A dzialac mozna tez wbrew "nosowi" i potem ma sie koszmar... Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 08.08.07, 10:44 Ulubiona linia tramwajowa...?hmm...33.A ostatnioo we Wroclawiu, jezdzilam bodajze 10 , i zauwazulam (co mnie rozczulilo) dawnego typu kasowniki-dziurkacze.... Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 08.08.07, 12:36 a jak to znajdzie się w sieci gry.onet.pl/3465,1429737,1,Wii_FIT,zapowiedz.html będziemy Razem wiele rzeczy robić) Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 09.08.07, 22:06 Dzien dobry... jestem tu nowy i chcialem sie przywitac. A przy okazji wyrazic swoja refleksje. Kobieta to dziwny gatunek czlowieka. Reaguje na zapachy. I niewazne kto je wydziela... liczy sie zapach. Moze byc motorniczy, moze byc mlotkowy albo jakis polityk( blehhhh). Nie liczy sie dla niej charakter, slachetnosc tylko ten smrodek ... kupny albo wlasny. czyzby to bylo az takie proste? Wiecie ... jezdzilem troche po swiecie... i mam zagadke - w ktorym kraju jest taniec w ktorym tancerz macha pod pacha husteczka... do partnerki ... zeby poczula jego... zapach ??? Dla ulatwienia powiem tylko, ze nie chodzi o IV RP. Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 09.08.07, 22:57 Ty Niedobty! Ja jestem wechowcem......A to najbardziej pierwotny zmysl....I sa jeszcze feromony....Inteligentne bestie.... uwierz.cdn Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 09.08.07, 23:44 Ty niedobhra... Hiszpanie mawiaja : Aunque la mona se vista de seda, mona se queda. Przyznaj sie ilu wartosciowych facetow skrzywdzilas (zakochanych w tobie), bo mieli inny zapach niz bys chciala. A ilu niegodnych obrzepalow uszczesliwilas - bo akurat mieli kase na "twoje" pachnidlo,,, I potem mialas kaca moralnego... hmmmmmmmmmmmmm ??? Oj kobiety.... ) Bywaja okrutne,. Odpowiedz Link
kolejar Re: uwaga samotne 10.08.07, 03:00 ziu.tek napisał: A ilu niegodnych obrzepalow uszczesliwil > as - bo akurat mieli kase na "twoje" pachnidlo,,, Wczoraj kupiłem sobie nowe pachnidło. Dzisiaj jestem szczęśliwy! Naprawdę! Pomogło! Wygląda, że nareszcie ktoś mnie naprawdę KOCHA!!! Jestem DOKŁADNIE tym niegodnie uszczęśliwianym obrzempałą. Za zapach? Ale przecież go czuć nawet na 380 km. Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 10.08.07, 08:04 Księżycowa zgadzam się w 100%) uwielbiam barwy zapachów, to je właściwie zapamiętuję. Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 08:57 Kolejar... swiat stanal na glowie, kiedys to kobiety pachnily sie zeby przyciagnac mezczyzn- teraz jest odwrotnie - to one chodza i wesza po autobusach, tramwajach i klatkach schodowych oraz sklepach - jak masz odpowiednie pachnidlo - masz szanse ze zostaniesz skonsumowany, jak nie masz... radz sobie sam ... To dosc przerazajace... Ale, ale, jestesmy przeciez w watku o samotnych kobietach.. czyzby ich fascynacje byly tak krotkotrwale jak mgielka "wlasciwego" dezodorantu??? Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:03 tee! Ziutek! wyczuwam u Ciebie jakieś uprzedzenia do kobiet a może tylko do wąchaczek"? Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:15 Cos w tym chyba jest... Bo facet jako osoba dosc wrazliwa i romantyczna chcialby miec cos stalego. A wachaczki... one biegaja po miescie w poszukiwaniu nowych linii zapachowych... a tego z romantyzmem faceta nie pogodzisz...kurna.... ciemnosc widze, ciemnosc !!!! ja sie boje - co one nam chca zrobic ?????? Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:52 Ziutku drogi! Ty nie zrozumioales o czem mowie....Kobiety nie sa tak plaskie, jak sadzisz , ze wystarczy sie spryskac...i juz....Nie , nnie , nie...Nie ma efektu "axe".)) Kazdy chemiczny zapach, miesza sie na ciele z Twoim naturalnym....A ten naturalny "wychwytuje" nos kobiety...I to wlasnie moze krecic....Jeden Pan (a raczej chlopiec) z mojej przeszlosci pachnial np...malym szczeniaczkiem...dasz wiare? Nigdy nie dziala SAM zapach, jeszcze sa oczy, sposob chodzenia, mowienia....I dla pocieszenia dodam ze U mezczyzny najbardziej sexownym organem.....jest MOZG!!! vide Jan Maria Rokita ( watek klimatum absurdum)A siostra inteligencjii jest poczucie humoru....Przekonalam Cie...??? pozdr Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:55 A pytanie na wstepie brzmialo :"czy brakuje osoby, czy atrybutow jej bytnosci?"Brakuje tego co najmocniej wciska sie w mozg...zapachu! Mnie ....mam prawo... Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:01 Felerynko, droga....Czy tez odnosiwsz wrazenie ..ze faceci slabo .."kumaja".???)) pozdrawiam Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:08 Moonlajtowa! wręcz przekonanie. ale teraz sobie myślę że to zaleta Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:38 No kurde... dwie wachaczki sie zwachaly... prosze mi tu nie obrazac prostych, szczerych i poczciwych facetow... bo jakem torreador........ aha pieknosci nocy ... jaka linia zapachowa obowiazuje dla was w tym sezonie lowczym? bo jak przyjade do Polski - chce byc przygotowany pozdro Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 16:52 Nie obowiazuje zadna....Dla mnie :mech, paczula i .nieco tytoniowego ...podmuchu! )) Nie stresuj sie...niepotrzebnie. Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 17:43 Oh, mon dieu... znasz Czeska Paczule??? napisal niezla ksiazke o ksiegowosci .......... a mowiac powazniej ..... paczula jest ok ... przynajmniej owady nie atakuja jak czlowiek baraszkuje.... PS Co sie tam u was dzieje wlasnie zobaczylem w tv ze pis sie poddal i oglasza nowe wybory... wystarczy tylko na chwile wyjechac z kraju i pierdut... Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 18:05 I dobrze..! hip hip HURRAAAAAA!!!! A paczula jest afrodyzjakiem..., U WAS? a nie u NAS? emigrujesz, czy tylko wewnetrznie...? Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 20:43 ksiezycowa9 napisała: > Nie obowiazuje zadna....Dla mnie :mech, paczula i .nieco > tytoniowego ...podmuchu! ---------------- + spaliny samochodowe i ..stresuj sie...potrzebnie.Zestresowany facet pachnie sexowniej) podświadomość nasza wyczuwa wtedy Jego pełną" mobilizację. do działania oczywiście Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 20:44 a pis..cóż. za Planetarną powtórzę Ura Ura Ura! Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 21:24 Drogie ziomalki z Wrocka...jestescie b.mile i na pewno b.ladne... ale.................. chyba sie ciesze, ze jestem tak daleko... staram sie omijac szerokim lukiem kobiety wachaczki. jestem chyba hedonista i cenie sobie spokoj.... a zycie z wachaczka to jak gra w rulete.... rosyjska... nigdy nie wiesz czy wroci ona do domu czy nie bo nagle wyweszy kogos intensywniej pachnacego czy bardziej gotowego... to kobiety na krotki nerwowy zwiazek nie gustue... a i tak was lubie bo jestescie uroco dowcipne... aha i jeszcze jedno nie jestem tym szczytem bezczelnosci przysiegam... bo podobno polski szczyt bezczelnosci to zaglosowac na pis i ... wyjechac z kraju glosowalem na PO mowie jak na spowiedzi ) Odpowiedz Link
kolejar Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 02:25 ziu.tek napisał: > Drogie ziomalki z Wrocka... ziu.tek! - ale wtopiłeś!!! Twoje tu forumowe nie są ziomalkami z Wrocka! - OBIE NIE!!! Obie ok. 300-400 km dalej - jedna tu, druga tam, każda w swoją stronę... Przepraszam, za zbyt wczesną dekonspirację... Linia E59, linia E20... - PKP-PLK oczywiście . SPC i Odolany... Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 13:37 Nooooo - kolego Kolejar - to ty sie wtopiles... poczekaj, poczekaj, az nasze pieknosci nocy wroca z weekendowych podbojow... dostaniesz zjeby ) za zdradzanie ich tajemnic... mnie to rybka gdzie mieszkaja bo... czytaj wczesniejsza wypowiedz... jakos mnie zreszta nie zdziwila ta informacja.. jest pewien rodzaj kobiet ktore szeroko zarzucaja sieci na cale szczescie mnie chroni kilka granic ) Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 14:50 A abys wiedzial, ..Bylam we Woclawiu w lipcu...i oczarowal mnie...Cos fajnego wisi w powietrzu...Szeroko sieci zarzucamy?? A czemu nie...Trza mierzyc wysoko, i nie dyndac na hamaku, we wlasnym grajdolku..( chocby i stolecznym).A Ty jek sie tam masz? I na koniec co znaczy "Pieknosci nocy"??? I jak smiesz? )) A propos nigdy nie mow kobiecie ze jest "LADNA". Rozumiesz? Odpowiedz Link
felerynka Re: uwaga samotne - Ziutku! 13.08.07, 07:52 ksiezycowa9 napisała: > co znaczy "Pieknosci nocy"??? I jak smiesz? )) No właśnie! jak śmiesz?) mówią nam "piękności poranka" wstawaj do roboty czas.. oJ Ziut' mylisz się Ciut Przeprosisz piknie a będzie Gut. Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne - Ziutku! 13.08.07, 10:12 felerynka napisała: > No właśnie! jak śmiesz?) mówią nam "piękności poranka" wstawaj do > roboty czas.. > oJ Ziut' mylisz się Ciut > Przeprosisz piknie a będzie Gut. moze rzeczywiscie sie wyglupilem... nie znam was, wiem tylko tyle co napiszecie... ot chocby takie sformulowania Felerynko "choć co tu rozumieć w sobotni poranek gdy wieczór piątkowy szumi i szumi wciąż)" ... moze pisze z przykladnymi zonami i matkami, dla ktorych zapach meza jest najwazniejszy i najmilszy ... przepraszam, spuszczam z tonu...zabieram sie za prace drogie pieknosci poranka Odpowiedz Link
felerynka do samotnych! 15.08.07, 21:57 nie oglądajcie w samotności "The grey zone" wstrząsający i przerażający, jak teraz zasnąć, jak żyć z tą myślą że w Birkenau ludzie byli a nie zwierzęta..tyle lat żyje na tym świecie a nigdy tego nie zrozumiem, jak to możliwe? nie oglądajcie sami..niech ktoś" trzyma was za rękę. Koniecznie. Odpowiedz Link
kolejar Re: do samotnych! 16.08.07, 02:42 Tak odpowiem w trakcie pakowania się na "Strawberry Fields". Oglądałem w tv Planete film o Srebrenicy. W samotności. Nie miałem kogo trzymać za rękę - nie chodziło mi o to, żeby ktoś mnie trzymał. O ludobójstwie nasłuchałem się od dziecka - np. mój bezpośredni dziadek zginął w komorze gazowej Auschwitz - bo był st. posterunkowym PP - PRAWDZIWYM! Ale Srebrenica była tak straszna, bo ja myślałem sobie zawsze, eee... tam, Starzy opowiadają, straszne, okropne, ale teraz jest już INNY ŚWIAT - nie ten z ich wspomnień. A były one też o zbrodniach... dokładnie - Ukraina... A ja tu nagle patrzę w tv i widzę na żywo, że żyję i obok mnie jest to ZNÓW! Serbowie mieli już kamery video i sobie to kręcili. Aż takich zdjęć z Auschwitz-Birkenau nie było. Nie umiem opowiedzieć... Odpowiedz Link
ziu.tek Re: do samotnych! 16.08.07, 07:30 ogladalem takie rzeczy faktycznie potem czlowiekowi nie chce sie zyc.... i nie dlatego ze nie ma tej cieplej przyjaznej dloni a tak do niej tesknisz..... ale jest tez dobra strona takich okropnosi..............czujesz ze musisz zyc tu i teraz mahac reka na uszczypliwosci innych usmiechnac sie przezyc w pelni kazdy wschod i zachod slonca......bo drugi raz raz takiej szansy nie dostaniesz Odpowiedz Link
felerynka Re: do samotnych! 16.08.07, 07:34 Nabiera sie wielkiego szacunku do życia, lecz nie do ludzi..jak to wogóle było możliwe, ja pytałam siebie noc całą, a teraz ziewam jak lew, choć bykiem mi stało się być Odpowiedz Link
felerynka Re: do samotnych! 16.08.07, 07:31 to prawda Kolejarku. Taki mnie smutek ogarnia, ten najgorszy do szpiku kości a skupia się w kąciku oka ...i spływa spływa Miałam straszne sny.Dzień Dobry w ten deszczowo-duszny dzionek.Słyszycie jak grzybki rosną w lesie?? Odpowiedz Link
kolejar Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 18:49 ziu.tek napisał: > Nooooo - kolego Kolejar - to ty sie wtopiles... poczekaj, poczekaj, az nasze pieknosci nocy wroca z weekendowych podbojow... dostaniesz zjeby )... Nie mam na co czekać - już dzisiaj z samego rana oberwałem, ale akurat za coś zupełnie innego. Najgorsze jest w tym to, że chyba słusznie... Zapachy lęku, smutku, nadziei, cierpienia, miłości niczym Kryszna oczekującej spełnienia bywają wyczuwalne na setki kilometrów... Taka poezja... Odpowiedz Link
ziu.tek Re: kolejar ... biedny ty :) 12.08.07, 20:58 O'le ...el amor es ciego... ty chyba znasz nasze wachaczki kolezanke felerynke i ksiezyczowa skoro wiesz gdzie mieszkaja ... zaczynam nawet podejrzewac ze masz do nich chyba pociag (pospieszny czy tanie linie kolejowe?)... o nieszczesny )juz jesteś w ich sieci... stad te nowe pachnidlo obstalowane? Odpowiedz Link
kolejar Re: kolejar ... biedny ty :) 12.08.07, 21:24 ziu.tek napisał: ty chyba znasz nasze wachaczki kolezanke felerynke > i ksiezyczowa skoro wiesz gdzie mieszkaja ... zaczynam nawet podejrzewac ze mas > z do nich chyba pociag (pospieszny czy tanie linie kolejowe?)... o nieszczesny > )juz jesteś w ich sieci... Kogo znam, to znam, a kto mnie zna, to jeszcze lepiej zna... Pociąg jest pośpieszny f-my PKP-PR i z powodu generalnej przebudowy pewnej linii spóźnia się notorycznie i okrutnie. Unikam korzystania z IC, bo strasznie drogo, daleko, chociaż niby krócej jedzie, ale też się spóźniają (wielka przebudowa Po). Taaaak... obawiam się, że sieć się zaciska coraz bardziej (trakcyjna )... Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 14:25 Zaleta ..dla nas..? Cos o tem napisze, potem...)) Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 10:03 No i jeszcze raz musze mowic oczywistosci....Posluchaj, nie bylo mowy bym zblizyla sie do Kogos, kto ma "nie taki" zapach...Tak wlasnie dzialaja feromony...Nic wbrew naturze...A wiesz, czemu facetom podoba sie tzw"wciecie w talii"? hmm? otorz, gwarantuje ono dobry przebieg ciazy, chodzi o proporcie, talia -miednica..itd....A wracajac do przesadow? mezczyzni wola blondynki??? ) Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 10:19 ksiezycowa... znalem kiedys kobiete, ktora wylacznie wybierala zapachem... mozg ani nic innego nie mialo tu znaczenia... facet mogl byc krzyzowka einsteina johnego deepa i woody allena (dowcip) a i tak nie mial zadnych szans ... bo nie ten zapach... a ci ktorzy mieli wlasciwy i tak sie nie utrzymywali dlugo ... bo przeciez wchodza nowe linie zapachowe... Ciemnosc widze ciemnosc !!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 16:13 No to ja juz tylko jedno moge rzec..Polece Linda( Tym):"bo to glupia kobieta byla..." a moze zla? hmm........? Odpowiedz Link
ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 18:46 no ksiezycowa... wzbudzilas nawet resztki mojego szacunku za to zdanie na temat perwersyjnych i dosc atawistycznych wachaczek ...gdyby nie to ze jeszcze nie ma mnie w kraju tobym przyjechal do twojego miasteczka i cie ucalowal ) i tak ladnie polecialas tym linda-bylby pewno happy... okreslenie ktore mi przychodzi do glowy na te damskie atawizmy (bezmozgie) to : bicho malo nunca muere (zly robaczek nie umiera nigdy) ... pozdrowienia z krainy Don Kichota Odpowiedz Link
ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 18:10 Zazdroszcze Ci ze tam jestes,,,,( Ale ja to sobie "odbije" na starosc... Odpowiedz Link