Dodaj do ulubionych

uwaga samotne

06.08.07, 08:28

Budzikogolarka– zamocowane nad umywalką urządzenie, o wybranej godzinie
bzyczy i wyrzuca nieco rozdrobnionego zarostu. Zarost pozostaje przyklejony
do umywalki.
czy brak nam osoby czy atrybutów jej bytności?
Obserwuj wątek
    • censorship Re: uwaga samotne 07.08.07, 12:37
      felerynka napisała:

      >
      > Budzikogolarka– zamocowane nad umywalką urządzenie, o wybranej godzinie
      > bzyczy i wyrzuca nieco rozdrobnionego zarostu. Zarost pozostaje przyklejony
      > do umywalki.
      > czy brak nam osoby czy atrybutów jej bytności?

      Atrybutów, ale wszystkich. Taki pojedynczy tylko brudzi umywalkę i wkurwia.
    • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 07.08.07, 14:43
      Zapachu, zapachu...brakuje.Zdarza mi sie byc "odurzona" jadac np tramwajem...ha ha
      • kolejar Re: uwaga samotne 08.08.07, 06:46
        ksiezycowa9 napisała:
        Zdarza mi sie byc "odurzona" jadac np tramwajem...

        Zapachem motorniczego? smile A w ogóle to samotnym a zwłaszcza wiecznie
        zawiedzionym kobietom radziłbym mieć lepszego nosa do facetów...
        I drobne pytanko: którą linią zwykłaś podróżować? Mi najbardziej imponuje
        oczywiście "20" - ta do Boernerowa - to jest prawdziwa kolej! Czegoś takiego nie
        ma już chyba nigdzie w Polsce, no, może gdzieś na Górnym Śląsku w rejonie
        Zabrza, Bytomia...
        • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 08.08.07, 10:41
          Nie nie motorniczego.....Jade jako pasazer, a motorniczy tramwajau siedzi odizolowany..Jka
          wiadomo!!! Zatem odurzona bywam zapachem facetow..ktorzy sa blisko...Ciesze sie , ze Ty
          dobrze wybierasz....A dzialac mozna tez wbrew "nosowi" i potem ma sie koszmar...
        • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 08.08.07, 10:44
          Ulubiona linia tramwajowa...?hmm...33.A ostatnioo we Wroclawiu, jezdzilam bodajze 10 , i
          zauwazulam (co mnie rozczulilo) dawnego typu kasowniki-dziurkacze....
          • felerynka Re: uwaga samotne 08.08.07, 12:36
            a jak to znajdzie się w sieci
            gry.onet.pl/3465,1429737,1,Wii_FIT,zapowiedz.html
            będziemy Razem wiele rzeczy robićsmile)
            • ziu.tek Re: uwaga samotne 09.08.07, 22:06
              Dzien dobry... jestem tu nowy i chcialem sie przywitac. A przy okazji wyrazic swoja refleksje. Kobieta to dziwny gatunek czlowieka. Reaguje na zapachy. I niewazne kto je wydziela... liczy sie zapach. Moze byc motorniczy, moze byc mlotkowy albo jakis polityk( blehhhh). Nie liczy sie dla niej charakter, slachetnosc tylko ten smrodek ... kupny albo wlasny. czyzby to bylo az takie proste? Wiecie ... jezdzilem troche po swiecie... i mam zagadke - w ktorym kraju jest taniec w ktorym tancerz macha pod pacha husteczka... do partnerki ... zeby poczula jego... zapach ??? Dla ulatwienia powiem tylko, ze nie chodzi o IV RP. smile
              • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 09.08.07, 22:57
                Ty Niedobty! Ja jestem wechowcem......A to najbardziej pierwotny zmysl....I sa jeszcze
                feromony....Inteligentne bestie....smile uwierz.cdn
                • ziu.tek Re: uwaga samotne 09.08.07, 23:44
                  Ty niedobhra... Hiszpanie mawiaja : Aunque la mona se vista de seda, mona se queda. Przyznaj sie ilu wartosciowych facetow skrzywdzilas (zakochanych w tobie), bo mieli inny zapach niz bys chciala. A ilu niegodnych obrzepalow uszczesliwilas - bo akurat mieli kase na "twoje" pachnidlo,,, I potem mialas kaca moralnego... hmmmmmmmmmmmmm ??? Oj kobiety.... smile) Bywaja okrutne,.
                  • kolejar Re: uwaga samotne 10.08.07, 03:00
                    ziu.tek napisał:
                    A ilu niegodnych obrzepalow uszczesliwil
                    > as - bo akurat mieli kase na "twoje" pachnidlo,,,

                    Wczoraj kupiłem sobie nowe pachnidło. Dzisiaj jestem szczęśliwy! Naprawdę!
                    Pomogło! Wygląda, że nareszcie ktoś mnie naprawdę KOCHA!!! Jestem DOKŁADNIE tym
                    niegodnie uszczęśliwianym obrzempałą. Za zapach? Ale przecież go czuć nawet na
                    380 km.
                    • felerynka Re: uwaga samotne 10.08.07, 08:04

                      Księżycowa zgadzam się w 100%smile)
                      uwielbiam barwy zapachów, to je właściwie zapamiętuję.
                      • ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 08:57
                        Kolejar... swiat stanal na glowie, kiedys to kobiety pachnily sie zeby przyciagnac mezczyzn- teraz jest odwrotnie - to one chodza i wesza po autobusach, tramwajach i klatkach schodowych oraz sklepach - jak masz odpowiednie pachnidlo - masz szanse ze zostaniesz skonsumowany, jak nie masz... radz sobie sam ... To dosc przerazajace... Ale, ale, jestesmy przeciez w watku o samotnych kobietach.. czyzby ich fascynacje byly tak krotkotrwale jak mgielka "wlasciwego" dezodorantu???
                        • felerynka Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:03
                          tee! Ziutek! wyczuwam u Ciebie jakieś uprzedzenia do kobiet
                          a może tylko do wąchaczek"?
                          • ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:15
                            Cos w tym chyba jest... Bo facet jako osoba dosc wrazliwa i romantyczna chcialby miec cos stalego. A wachaczki... one biegaja po miescie w poszukiwaniu nowych linii zapachowych... a tego z romantyzmem faceta nie pogodzisz...kurna.... ciemnosc widze, ciemnosc !!!! ja sie boje - co one nam chca zrobic ??????
                        • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:52
                          Ziutku drogi! Ty nie zrozumioales o czem mowie....Kobiety nie sa tak plaskie, jak sadzisz , ze
                          wystarczy sie spryskac...i juz....Nie , nnie , nie...Nie ma efektu "axe".smile)) Kazdy chemiczny
                          zapach, miesza sie na ciele z Twoim naturalnym....A ten naturalny "wychwytuje" nos kobiety...I
                          to wlasnie moze krecic....Jeden Pan (a raczej chlopiec) z mojej przeszlosci pachnial np...malym
                          szczeniaczkiem...dasz wiare? Nigdy nie dziala SAM zapach, jeszcze sa oczy, sposob chodzenia,
                          mowienia....I dla pocieszenia dodam ze U mezczyzny najbardziej sexownym organem.....jest
                          MOZG!!! vide Jan Maria Rokita ( watek klimatum absurdum)A siostra inteligencjii jest poczucie
                          humoru....Przekonalam Cie...??? pozdr
                          • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 09:55
                            A pytanie na wstepie brzmialo :"czy brakuje osoby, czy atrybutow jej bytnosci?"Brakuje tego co
                            najmocniej wciska sie w mozg...zapachu! Mnie ....mam prawo...
                      • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:01
                        Felerynko, droga....Czy tez odnosiwsz wrazenie ..ze faceci
                        slabo .."kumaja".???smile)) pozdrawiam
                        • felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:08
                          Moonlajtowa! wręcz przekonanie.
                          ale teraz sobie myślę że to zaletasmile
                          • ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 12:38
                            No kurde... dwie wachaczki sie zwachaly... prosze mi tu nie obrazac prostych, szczerych i poczciwych facetow... bo jakem torreador........ aha pieknosci nocy ... jaka linia zapachowa obowiazuje dla was w tym sezonie lowczym? bo jak przyjade do Polski - chce byc przygotowany smile pozdro
                            • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 16:52
                              Nie obowiazuje zadna....Dla mnie :mech, paczula i .nieco
                              tytoniowego ...podmuchu! smile)) Nie stresuj sie...niepotrzebnie.
                              • ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 17:43
                                Oh, mon dieu... znasz Czeska Paczule??? napisal niezla ksiazke o ksiegowosci .......... a mowiac powazniej ..... paczula jest ok ... przynajmniej owady nie atakuja jak czlowiek baraszkuje....
                                PS Co sie tam u was dzieje wlasnie zobaczylem w tv ze pis sie poddal i oglasza nowe wybory... wystarczy tylko na chwile wyjechac z kraju i pierdut... smile
                                • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 18:05
                                  I dobrze..! hip hip HURRAAAAAA!!!! A paczula jest afrodyzjakiem...,
                                  U WAS? a nie u NAS? emigrujesz, czy tylko wewnetrznie...?
                              • felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 20:43
                                ksiezycowa9 napisała:
                                > Nie obowiazuje zadna....Dla mnie :mech, paczula i .nieco
                                > tytoniowego ...podmuchu!
                                ----------------
                                + spaliny samochodowe
                                i ..stresuj sie...potrzebnie.Zestresowany facet pachnie sexowniejsmile)
                                podświadomość nasza wyczuwa wtedy Jego pełną" mobilizację.
                                do działania oczywiście
                                • felerynka Re: uwaga samotne 11.08.07, 20:44
                                  a pis..cóż.
                                  za Planetarną powtórzę Ura Ura Ura!
                                  • ziu.tek Re: uwaga samotne 11.08.07, 21:24
                                    Drogie ziomalki z Wrocka...jestescie b.mile i na pewno b.ladne... ale.................. chyba sie ciesze, ze jestem tak daleko... staram sie omijac szerokim lukiem kobiety wachaczki. jestem chyba hedonista i cenie sobie spokoj.... a zycie z wachaczka to jak gra w rulete.... rosyjska... nigdy nie wiesz czy wroci ona do domu czy nie bo nagle wyweszy kogos intensywniej pachnacego czy bardziej gotowego... to kobiety na krotki nerwowy zwiazek nie gustue... a i tak was lubie bo jestescie uroco dowcipne... aha i jeszcze jedno nie jestem tym szczytem bezczelnosci przysiegam... bo podobno polski szczyt bezczelnosci to zaglosowac na pis i ... wyjechac z kraju smile glosowalem na PO mowie jak na spowiedzi smile)
                                    • kolejar Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 02:25
                                      ziu.tek napisał:

                                      > Drogie ziomalki z Wrocka...

                                      ziu.tek! - ale wtopiłeś!!! Twoje tu forumowe nie są ziomalkami z Wrocka! - OBIE
                                      NIE!!! smile Obie ok. 300-400 km dalej - jedna tu, druga tam, każda w swoją
                                      stronę... Przepraszam, za zbyt wczesną dekonspirację... Linia E59, linia E20...
                                      - PKP-PLK oczywiście smile. SPC i Odolany...
                                      • ziu.tek Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 13:37
                                        Nooooo - kolego Kolejar - to ty sie wtopiles... poczekaj, poczekaj, az nasze pieknosci nocy wroca z weekendowych podbojow... dostaniesz zjeby smile) za zdradzanie ich tajemnic... mnie to rybka gdzie mieszkaja bo... czytaj wczesniejsza wypowiedz... jakos mnie zreszta nie zdziwila ta informacja.. jest pewien rodzaj kobiet ktore szeroko zarzucaja sieci smile na cale szczescie mnie chroni kilka granic smile)
                                        • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 14:50
                                          A abys wiedzial, ..Bylam we Woclawiu w lipcu...i oczarowal
                                          mnie...Cos fajnego wisi w powietrzu...Szeroko sieci zarzucamy?? A
                                          czemu nie...Trza mierzyc wysoko, i nie dyndac na hamaku, we wlasnym
                                          grajdolku..( chocby i stolecznym).A Ty jek sie tam masz? I na koniec
                                          co znaczy "Pieknosci nocy"??? I jak smiesz? smile)) A propos nigdy nie
                                          mow kobiecie ze jest "LADNA".smile Rozumiesz?
                                          • felerynka Re: uwaga samotne - Ziutku! 13.08.07, 07:52
                                            ksiezycowa9 napisała:
                                            > co znaczy "Pieknosci nocy"??? I jak smiesz? smile))


                                            No właśnie! jak śmiesz?smile) mówią nam "piękności poranka" wstawaj do
                                            roboty czas..
                                            oJ Ziut' mylisz się Ciut
                                            Przeprosisz piknie a będzie Gut.
                                            • ziu.tek Re: uwaga samotne - Ziutku! 13.08.07, 10:12
                                              felerynka napisała:

                                              > No właśnie! jak śmiesz?smile) mówią nam "piękności poranka" wstawaj do
                                              > roboty czas..
                                              > oJ Ziut' mylisz się Ciut
                                              > Przeprosisz piknie a będzie Gut.

                                              moze rzeczywiscie sie wyglupilem... nie znam was, wiem tylko tyle co napiszecie... ot chocby takie sformulowania Felerynko "choć co
                                              tu rozumieć w sobotni poranek gdy wieczór piątkowy szumi i szumi wciążsmile)" ... moze pisze z przykladnymi zonami i matkami, dla ktorych zapach meza jest najwazniejszy i najmilszy ... przepraszam, spuszczam z tonu...zabieram sie za prace drogie pieknosci poranka smile
                                              • felerynka do samotnych! 15.08.07, 21:57
                                                nie oglądajcie w samotności "The grey zone"
                                                wstrząsający i przerażający, jak teraz zasnąć, jak żyć z tą myślą że w Birkenau
                                                ludzie byli a nie zwierzęta..tyle lat żyje na tym świecie a nigdy tego nie
                                                zrozumiem, jak to możliwe? nie oglądajcie sami..niech ktoś" trzyma was za rękę.
                                                Koniecznie.
                                                • kolejar Re: do samotnych! 16.08.07, 02:42
                                                  Tak odpowiem w trakcie pakowania się na "Strawberry Fields". Oglądałem w tv
                                                  Planete film o Srebrenicy. W samotności. Nie miałem kogo trzymać za rękę - nie
                                                  chodziło mi o to, żeby ktoś mnie trzymał. O ludobójstwie nasłuchałem się od
                                                  dziecka - np. mój bezpośredni dziadek zginął w komorze gazowej Auschwitz - bo
                                                  był st. posterunkowym PP - PRAWDZIWYM! Ale Srebrenica była tak straszna, bo ja
                                                  myślałem sobie zawsze, eee... tam, Starzy opowiadają, straszne, okropne, ale
                                                  teraz jest już INNY ŚWIAT - nie ten z ich wspomnień. A były one też o
                                                  zbrodniach... dokładnie - Ukraina... A ja tu nagle patrzę w tv i widzę na żywo,
                                                  że żyję i obok mnie jest to ZNÓW! Serbowie mieli już kamery video i sobie to
                                                  kręcili. Aż takich zdjęć z Auschwitz-Birkenau nie było. Nie umiem opowiedzieć...
                                                  • ziu.tek Re: do samotnych! 16.08.07, 07:30
                                                    ogladalem takie rzeczy faktycznie potem czlowiekowi nie chce sie zyc.... i nie dlatego ze nie ma tej cieplej przyjaznej dloni a tak do niej tesknisz..... ale jest tez dobra strona takich okropnosi..............czujesz ze musisz zyc tu i teraz mahac reka na uszczypliwosci innych usmiechnac sie przezyc w pelni kazdy wschod i zachod slonca......bo drugi raz raz takiej szansy nie dostaniesz
                                                  • felerynka Re: do samotnych! 16.08.07, 07:34

                                                    Nabiera sie wielkiego szacunku do życia, lecz nie do ludzi..jak to
                                                    wogóle było możliwe, ja pytałam siebie noc całą, a teraz ziewam jak
                                                    lew, choć bykiem mi stało się byćsmile
                                                  • felerynka Re: do samotnych! 16.08.07, 07:31

                                                    to prawda Kolejarku. Taki mnie smutek ogarnia, ten najgorszy do
                                                    szpiku kości a skupia się w kąciku oka ...i spływa spływa
                                                    Miałam straszne sny.Dzień Dobry w ten deszczowo-duszny
                                                    dzionek.Słyszycie jak grzybki rosną w lesie??
                                        • kolejar Re: uwaga samotne - Ziutku! 12.08.07, 18:49
                                          ziu.tek napisał:

                                          > Nooooo - kolego Kolejar - to ty sie wtopiles... poczekaj, poczekaj, az nasze
                                          pieknosci nocy wroca z weekendowych podbojow... dostaniesz zjeby smile)...

                                          Nie mam na co czekać - już dzisiaj z samego rana oberwałem, ale akurat za coś
                                          zupełnie innego. Najgorsze jest w tym to, że chyba słusznie... Zapachy lęku,
                                          smutku, nadziei, cierpienia, miłości niczym Kryszna oczekującej spełnienia
                                          bywają wyczuwalne na setki kilometrów... Taka poezja...
                                          • ziu.tek Re: kolejar ... biedny ty :) 12.08.07, 20:58
                                            O'le ...el amor es ciego... ty chyba znasz nasze wachaczki kolezanke felerynke i ksiezyczowa skoro wiesz gdzie mieszkaja ... zaczynam nawet podejrzewac ze masz do nich chyba pociag (pospieszny czy tanie linie kolejowe?)... o nieszczesny smile)juz jesteś w ich sieci... stad te nowe pachnidlo obstalowane?
                                            • kolejar Re: kolejar ... biedny ty :) 12.08.07, 21:24
                                              ziu.tek napisał:
                                              ty chyba znasz nasze wachaczki kolezanke felerynke
                                              > i ksiezyczowa skoro wiesz gdzie mieszkaja ... zaczynam nawet podejrzewac ze mas
                                              > z do nich chyba pociag (pospieszny czy tanie linie kolejowe?)... o nieszczesny
                                              > smile)juz jesteś w ich sieci...

                                              Kogo znam, to znam, a kto mnie zna, to jeszcze lepiej zna... smile Pociąg jest
                                              pośpieszny f-my PKP-PR i z powodu generalnej przebudowy pewnej linii spóźnia się
                                              notorycznie i okrutnie. Unikam korzystania z IC, bo strasznie drogo, daleko,
                                              chociaż niby krócej jedzie, ale też się spóźniają (wielka przebudowa Po).
                                              Taaaak... obawiam się, że sieć się zaciska coraz bardziej (trakcyjna smile )...
                          • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 14:25
                            Zaleta ..dla nas..? Cos o tem napisze, potem...smile))
                  • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 10:03
                    No i jeszcze raz musze mowic oczywistosci....Posluchaj, nie bylo mowy bym zblizyla sie do
                    Kogos, kto ma "nie taki" zapach...Tak wlasnie dzialaja feromony...Nic wbrew naturze...A wiesz,
                    czemu facetom podoba sie tzw"wciecie w talii"? hmm? otorz, gwarantuje ono dobry przebieg
                    ciazy, chodzi o proporcie, talia -miednica..itd....A wracajac do przesadow? mezczyzni wola
                    blondynki??? smile)
                    • ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 10:19
                      ksiezycowa... znalem kiedys kobiete, ktora wylacznie wybierala zapachem... mozg ani nic innego nie mialo tu znaczenia... facet mogl byc krzyzowka einsteina johnego deepa i woody allena (dowcip) a i tak nie mial zadnych szans ... bo nie ten zapach... a ci ktorzy mieli wlasciwy i tak sie nie utrzymywali dlugo ... bo przeciez wchodza nowe linie zapachowe... Ciemnosc widze ciemnosc !!!!!!!!!!!!!
                      • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 16:13
                        No to ja juz tylko jedno moge rzec..Polece Linda( Tym):"bo to glupia
                        kobieta byla..." a moze zla? hmm........?
                        • ziu.tek Re: uwaga samotne 10.08.07, 18:46
                          no ksiezycowa... wzbudzilas nawet resztki mojego szacunku za to zdanie na temat perwersyjnych i dosc atawistycznych wachaczek ...gdyby nie to ze jeszcze nie ma mnie w kraju tobym przyjechal do twojego miasteczka i cie ucalowal smile) i tak ladnie polecialas tym linda-bylby pewno happy... okreslenie ktore mi przychodzi do glowy na te damskie atawizmy (bezmozgie) to : bicho malo nunca muere (zly robaczek nie umiera nigdy) ... pozdrowienia z krainy Don Kichota
                          • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 10.08.07, 19:23
                            Dzieki....! smile)
                          • ksiezycowa9 Re: uwaga samotne 11.08.07, 18:10
                            Zazdroszcze Ci ze tam jestes,,,,sad( Ale ja to sobie "odbije" na
                            starosc...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka