06.04.06, 09:45
sluchajcie wykryto u mnie calkiem przypadkowo podczas kontrolnej cytologii
ten wirus!!! potem mialam wykonywany zabieg zamrazania nadzerki jest
mozliwosc ze zamrozono rowniez komorki tego wirusa?? moze ktos wie co o tym
wirusie czy powinnam sie martwic??
dziekuje za wszelka pomoc
Obserwuj wątek
      • liina Re: HPV 06.04.06, 11:18
        Nie ma mozliwosci, ze zamrozono wirusa. Mozna jedynie wymrazac jego oznaki,
        czyli takie kalafiorowate twory, ale wirus pozostaje we krwi praktycznie na
        zawsze, chyba, ze organizm sam go zwlaczy.
        Musisz sie pilnowac, cytologia raz na pol roku obowiazkowo.
        Nie wiem czy ci dobrze poradze, ale mozesz sprobowac tamponowania gotowana
        cebula i czosnkiem. Ja mialam nadzerke ponad 2 lata, teraz robilam cytologie,
        jest lekki stan zapalny, ale w rozpoznaniu nie napisano , ze jest nadzerka, a
        zawsze pisali, ze jest.Stosowalam tampony z gotowanej cebuli i czosnku, glownie
        na zapalenie, ale wyczytalam ostatnio, ze cebula , a zwlaszcza czosnek moga miec
        wlasciwosci antyrakotoworcze miejscowo, choc jeszcze tego do konca nie
        udowodniono.Nie mialam jednak wirusa HPV.
        Nie przyznalam sie lekarzowi jednak , ze stosowalam cebule z czosnkiem. Teraz
        dal mi globulki na to lekkie zapalenie, ale nie zamierzam ich brac,bo za kazdym
        razem grzybica byla po nich, wiec dziekuje za taka kuracje, wroce do cebuli i
        czosnku na kilka tygodni.Trzeba byc jednak systematycznym w tej kuracji.
        Moze i Tobie cos pomoze.
        Pozdrawiam.

• aga7610 Re: HPV 07.04.06, 15:38
          Hej!

U mnie tez najpierw odkryli HPV,a kilka dni temu sie dowiedzialam, ze jest
          stadium przedrakowe - sama juz nie wiem, czy lekarz nie chcial mi do konca
          powiedziec prawdy - i musze byc operowana. Zapewnial, ze bede mogla miec
          dzieci, ze tylko wytna czesc szyjki macicy, a ja sie tak potwornie
          boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • ulaw2 Re: HPV 12.04.06, 20:59
            Wiesz najlepiej skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem, najlepiej
            ginekologiem -onkologiem.Wiem że się boisz ale najważniejsze jest to ,ze
            odkryto to wcześnie(jeśli się potwierdzi)i będziesz zdrowa a bez części szyjki
            można żyć i rodzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka