mala.mi74
11.02.08, 12:48
Wczoraj miałam jedno dosc spore krwawienie wraz kałem. Krew jasna,
zmieszana z twardym stolcem. Od jakiegos czasu mam tez czeste gazy,a
poza tym zadnych dziwnych objawów. Kiedys (1 rok temu) juz miałam
takie samo krwawienie, na drugi dzien temperature 40 st-rozpoznano
wtedy wirus grypy jelitowej, przeszło od razu.
Co to moze byc? Zapisalam sie dzis do lekarza gastrologa(moze trzeba
było od razu do proktologa??) oraz czekam na morfologie i OB(czy to
pomoze lekarzowi?).Zaczynam źle o tym myslec....
Czy zrobic sobie markery CEA?
Czy zrobc sobie rektoskopie czy od razu kolonoskopie?
Czy ja panikuje czy nie?
Mam 33 lata, nikt nie chorował w rodzinie,wszyscy sa
długowieczni,ale....
Pomózcie