Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    voelkl 2007

    17.04.06, 00:51
    nie odmowie sobie przyjemnosci zaanonsowania nowosci voelkl'a

    www.gravitysports.co.nz/
    Obserwuj wątek
      • Gość: dzimmu Re: voelkl 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.06, 08:54
        witam- juz widac ze volkl sie wypalil - to nic nowego - czy czeka go przyszlosc Salomona?- pozdrawiam
        • kubagr Re: voelkl 2007 17.04.06, 13:42
          to jest tak jak z motocyklami BMW: nie rewolucja a ewolucja: modele na rok
          05/06 byly tak wszechstronnie przerobione ze nie ma potrzeby zmieniac wielu
          rzeczy. jedna zmiana ktora sie rzuca w oczy ro przeniesienie rail system z
          racetiger do AC4 Unlimited
          jest takie stare przyslowie
          don't fix what is not broken...............

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka