kubagr 17.04.06, 00:51 nie odmowie sobie przyjemnosci zaanonsowania nowosci voelkl'a www.gravitysports.co.nz/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dzimmu Re: voelkl 2007 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.06, 08:54 witam- juz widac ze volkl sie wypalil - to nic nowego - czy czeka go przyszlosc Salomona?- pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kubagr Re: voelkl 2007 17.04.06, 13:42 to jest tak jak z motocyklami BMW: nie rewolucja a ewolucja: modele na rok 05/06 byly tak wszechstronnie przerobione ze nie ma potrzeby zmieniac wielu rzeczy. jedna zmiana ktora sie rzuca w oczy ro przeniesienie rail system z racetiger do AC4 Unlimited jest takie stare przyslowie don't fix what is not broken............... Odpowiedz Link Zgłoś