Gość: lokiju
IP: *.tktelekom.pl
27.10.08, 12:37
witam mam pytanko .Czy to prawda że el ninio to zjawisko cykliczne i
teraz przez 8-10 lat da nam spokój wiec zimy beda nieco chlodniejsze?
i to całe globalne ocieplenie to napewno nie teraz. tak osratnio
gdzies przeczytałem i nie wiem czy to nie tylko propaganda.
pozdrowienia