Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    do skyddad

    IP: *.tktelekom.pl 27.10.08, 12:37
    witam mam pytanko .Czy to prawda że el ninio to zjawisko cykliczne i
    teraz przez 8-10 lat da nam spokój wiec zimy beda nieco chlodniejsze?
    i to całe globalne ocieplenie to napewno nie teraz. tak osratnio
    gdzies przeczytałem i nie wiem czy to nie tylko propaganda.
    pozdrowienia
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka