IP: 80.51.206.* 26.04.06, 19:10
Czy te argumenty są dobra??
Za sprawą śmiech łatwiej rozwiązujemy problemy, przez śmiech w nieodpowiednim
momencie możemy zostać ukarani, śmiech pomaga w przyswojeniu wiedzy.
Obserwuj wątek
    • zuzka-angelika16 Re: Argumenty 26.04.06, 19:12
      mysle że są w porządku, ale kto dogodzi nauczycielom nie wiadomo czego by
      chcieli.
      • Gość: Anonik Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:15
        a co uważacie o moich argumentach
        - Leonardo da vinci ten tekst co tam był o nim pisałem
        - Zemsta
        - i najgorszy film "Kłamca, kłamca" boje sie ze tego argumentu mogą nie przyjąć
        ;/ <boi sie>
        • Gość: issabele Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:22
          moje argumanty byly takie : umiejetnosc patrzenia jako lepsze jutro hmm uczymy
          sie patrzec na cos inaczej chociazby sie wydawalo to juz bardzo zle np. jakis
          problem itp wspolnym smiechem uczymy sie pozanwac druga osobe a na dodatke
          podzielilam ta rozprawke na 2 czesci bo napisalam argumenty nauki negatywnej i
          pozywynej do negatywnej zaliczylam nauka zlego zartu czyli uczymy sie nie
          kulturalnosci i mozemy tym zarzic latwo innych Dalam niesttety tylko 1 przyklad
          do negatywow z harrego pottera ehh no ale moze nie bedzie tak zle
          • Gość: boss Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:27
            niepotrzebnie sprzeciwiasz się tezie... może Ci to wyjść tylko na złe...
            • Gość: Issabele Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:47
              nom moze ale sprzeciwanie sie i takze przychylanie jest najtrudniejsza forma
              rozprawki bo jak kazdy wiec to jest kilka form ;p zoabcyzmy co z tego bedzie ;]
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka