Gość: Wot IP: 80.51.206.* 26.04.06, 19:10 Czy te argumenty są dobra?? Za sprawą śmiech łatwiej rozwiązujemy problemy, przez śmiech w nieodpowiednim momencie możemy zostać ukarani, śmiech pomaga w przyswojeniu wiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzka-angelika16 Re: Argumenty 26.04.06, 19:12 mysle że są w porządku, ale kto dogodzi nauczycielom nie wiadomo czego by chcieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anonik Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:15 a co uważacie o moich argumentach - Leonardo da vinci ten tekst co tam był o nim pisałem - Zemsta - i najgorszy film "Kłamca, kłamca" boje sie ze tego argumentu mogą nie przyjąć ;/ <boi sie> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: issabele Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:22 moje argumanty byly takie : umiejetnosc patrzenia jako lepsze jutro hmm uczymy sie patrzec na cos inaczej chociazby sie wydawalo to juz bardzo zle np. jakis problem itp wspolnym smiechem uczymy sie pozanwac druga osobe a na dodatke podzielilam ta rozprawke na 2 czesci bo napisalam argumenty nauki negatywnej i pozywynej do negatywnej zaliczylam nauka zlego zartu czyli uczymy sie nie kulturalnosci i mozemy tym zarzic latwo innych Dalam niesttety tylko 1 przyklad do negatywow z harrego pottera ehh no ale moze nie bedzie tak zle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boss Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:27 niepotrzebnie sprzeciwiasz się tezie... może Ci to wyjść tylko na złe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Issabele Re: Argumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.06, 19:47 nom moze ale sprzeciwanie sie i takze przychylanie jest najtrudniejsza forma rozprawki bo jak kazdy wiec to jest kilka form ;p zoabcyzmy co z tego bedzie ;] Odpowiedz Link Zgłoś