eri4
06.08.09, 04:05
Poniekąd..
Mam zgryza - doradźcie mi, proszę.
Za waszą radą w październiku 2008 podpisałam umowę na IKE ARKA. Z maks kwoty
13,5 tys za te dwa lata, urosło mi do ponad 16tys. Nie jest to kwota duża, ale
nagle zaczęłam jej potrzebować.
Otóż mam na oku domek na Mazurach, za psie pieniądze, ale aby ten pomysł
zrealizować musiałabym wybrać te pieniążki.
Wiem, że to może brzmi głupio, że niby pare groszy zarobiłam i juz chcę
skonsumować, ale to nie do końca tak jest.
Jestem architektem, wiem jaki potencjał ma w sobie ten domek, to miejsce, ale
wiem, ze chciałabym ten domek kupić i wyremontować dla siebie.Wiem, że
zrobię to z klasą, i wiem, że na tym zyskam. Ze korzyść będzie o niebo wyższa
niż na najlepszych nawet funduszach.
Wierzę, ze jakby co-sprzedam z dużym zyskiem.
I co zrobić?