Dodaj do ulubionych

Muszę się pochwalić

18.06.07, 14:19
Dzisiaj pierwszy raz wybrałyśmy się na dłuższą wyprawę w chuście. Wcześniej
były tylko dwukrotne, krótkie wyprawy do osiedlowego sklepiku. Od tygodnia
zastanawiałam się jak mam pojechać z małą na pobranie krwi. Wózek za ciężki,
na taksówkę trochę szkoda. Dopiero mąż zaproponował żebyśmy pojechały w
chuście. Bałam się, bo mała nie od razu zaakceptowała chustę. No ale
odważyłam się i było cudownie. Wiktoria z uwagą przyglądała się otoczeniu a
potem zasnęła. W szpitalu też była grzeczna a bujanie szybko ukoiło łzy po
ukłuciu. Teraz będziemy częściej przemieszczać się w ten sposób.
Obserwuj wątek
    • llulla1 Re: Muszę się pochwalić 18.06.07, 14:34
      jak juz sie wciagniesz na dobre, to o wozku zapomnisz :)
      • agawikk Re: Muszę się pochwalić 18.06.07, 14:41
        Nie miałabym nic przeciwko :)
        • kachna2001 Re: Muszę się pochwalić 18.06.07, 15:32
          dla mnie teraz spacer z hania w wozku to jak kara :) o niebo wole w chuscie:)
          • alfika Re: Muszę się pochwalić 18.06.07, 19:28
            bo my już nie do końca normalne jesteśmy

            ...i całe szczęście :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka