06.07.07, 11:45
nabyłam wczoraj od Mysi na Allegro. Dziś przelew i już nie moge się doczekać.
naoglądałam sie waszych zdjęć w galerii, pozazdrościłam Mariken i Nalie. I
będzie. Mąz zapowiedzial ze nie będzie się motał, ale wiem, ze się złamie.
POnieważ jesteśmy szwendaczami po kraju i europie, a na dodatek mamy mały
samochód, to zamiast upychać do bagażnika ogromny wózek, to teraz będziemy
składać szmatkę w kosteczkę i jechać.

Dzięki za forum, chustomanię, Mysię i Allegro.
Pozdrawiamy.
Obserwuj wątek
    • agamamaani Re: Santiago 06.07.07, 11:48
      ee Mariken ma Antiguę :) (az sprawdziłam :)

      Nalie owszem ma santiago :)
      • utka2 Re: Santiago 06.07.07, 11:52
        ale ja pozazdrościłam chusty jako takiej. Antiqua bardziej mi sie podoba, ale
        kompletnie do mnie nie pasuje.
    • wroba Re: Santiago 06.07.07, 13:16
      My też mamy piekną Santiago ;)
      Miłego chustowania!
      Pozdrowionka
    • mayetschka Re: Santiago 07.07.07, 16:32
      i my też nosimy się w super optymistycznym Santiago! Uwieeelbiam ten kolor... a
      Groch uwielbia... chustę :)
    • hodos Re: Santiago 07.07.07, 19:10
      ja też marzę o Santiago ale coś nikt nie jest zainteresowany moim wózkiem ;(
      jak tylko się sprzeda składam zamówienie:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka