Dodaj do ulubionych

Hopp - Santiago

25.02.08, 23:01
Cześć! Zdecydowałam się kupić moją pierwszą chustę - chyba to będzie Hopp -
Santiago (o ile dostanę, bo na stronie chustomania.pl na razie jest niedostępna).
Czy któraś z Was ma ten kolor? Na stronie są pokazane kolory, ale zdjęcia
chyba się różnią od tego, jak chusta wygląda w rzeczywistości. Chciałam się
upewnić, co do mojego wyboru. Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • mamalina Re: Hopp - Santiago 25.02.08, 23:21
      ja sama nie mam, ale to bardzo piękne kolory
      widziałam na przynajmniej jednej warszawskiej mamie, w komplecie z (babciowymi?)
      geterkami – po prostu cud-miód!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka