mrs.t
28.05.09, 13:41
Zanim nadarzyla sie okazja, myslalam ze kupic 4.2m -tak posrodku.
No a teraz nie wiem.
mam do wyboru (preferowana kolorystycznie)
Storchenwiege Anne - 4.6
lub Storchenwiege Inke - ale 3.6
to moja pierwsza chusta - na zywo, na oczy chusty nigdy nie widzialam.
Jestem wysoka, 170cm, ale b szczupla (rozmiar xs).
Nie sadze zeby z chusty korzysdtal maz (podobny wzrost, wiecej masy), wiec
mozna go z rownania usunac.
Czy kupic dluzsza - jakie szanse sa ze bede sie platac? (manualnie powiedzmy
jestem dosc zdolna) Plus Anne zawsze chcialam, plus myslalam ze wole wiecej
materialu, np zeby potem jak dziecie urosnie nosic+robic hustawki na drzewie;)
Czy wybrac 3.6 (mimo ze to mniej preferowany kolor) , ale bedzie mi znacznie
latwiej na pierwszy raz z krotsza?
Kiedy i w jakim przypadku taka krotsza zrobi sie za krotka?
dziekuje za pomoc...