Dodaj do ulubionych

Parasol czy enter ?

16.12.06, 18:44
Na ile internet jest realny ? Czy czat , rozmowy na forum itp. mogą
zastąpić nam prawdziwy świat : spacery , miłość , rozmowę z dzieckiem ,
głaskanie psa , "bujanie w chmurach"
/winnata.blox.pl/2006/12/On-i-gory.html#ListaKomentarzy/ ?
Obserwuję was trochę i wydaje mi się , że net jest bardzo ludzki ,
może nawet bardziej ludzki niż ten obecny marketowy obraz Polski .
Mówiąc mam na myśli spotęgowane uczucia , którymi emanują wasze
wystąpienia czatowe. Czuję w nich czasami wielki artyzm , czasem płacz
,częściej któryś z "grzechów głównych" , często dowcip albo komizm
sytuacji.
Obserwuj wątek
    • ruda_strzyga Re: Parasol czy enter ? 16.12.06, 18:48
      Bo czat (net) to teatr. Życie to teatr, ale chyba narzuca więcej ograniczeń
      jednak dla swobodnej myśli. Tutaj wyraźnie widać wyższość ducha nad materią:)
    • justysbytomianka Re: Parasol czy enter ? 16.12.06, 19:43
      Na ile internet jest realny ? na tyle na ile chcemy i pozwalamy:)
      Prowadziłam kiedys blog i wiele przemycałam tam swoich spostrzeżeń , ale zycie
      prywatne dawkowalam ;) tylko tyle ile uważałam,że powinnam:)Bo net to pułapka
      anonimowości ;)nagle może sie okazać ,że komentuja Cie ludzie z sąsiedniej
      klatki w twoim domu;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka