pass13
16.12.06, 18:44
Na ile internet jest realny ? Czy czat , rozmowy na forum itp. mogą
zastąpić nam prawdziwy świat : spacery , miłość , rozmowę z dzieckiem ,
głaskanie psa , "bujanie w chmurach"
/winnata.blox.pl/2006/12/On-i-gory.html#ListaKomentarzy/ ?
Obserwuję was trochę i wydaje mi się , że net jest bardzo ludzki ,
może nawet bardziej ludzki niż ten obecny marketowy obraz Polski .
Mówiąc mam na myśli spotęgowane uczucia , którymi emanują wasze
wystąpienia czatowe. Czuję w nich czasami wielki artyzm , czasem płacz
,częściej któryś z "grzechów głównych" , często dowcip albo komizm
sytuacji.