maestrina 08.05.08, 21:43 Witam Co oznacza prozerpina w 10. domu? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kita32 Re: prozerpina 09.05.08, 00:24 Prozerpina wydaje mi się mało znacząca - w przeciwieństwie od szybko poruszającej się Ceres, która jest aktywna zwykle podczas tranzytów w czasie ważnych zdarzeń oraz w synastriach osób z sobą związanych. Odpowiedz Link
maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 11:14 A co to oznacza, to co napisałas? Chodzi mi o to, nie wiem w ogóle czy to ma znaczenie, chodzi o to, ze podobno 10. dom wyznacza nasze zdolnosci, talenty - zawód, a ja mam tylko prozerpinę w 10. domu i zadnej innej planety Odpowiedz Link
kita32 Re: prozerpina 10.05.08, 12:03 To co napisałam oznacza, że możesz swój 10-y dom uważać za pusty. Mam wrażenie, że bardzo mało wiesz o astrologii (bo niepokoi Cię dom pusty), a juz zaczynasz się martwić tym co widzisz w horoskopie. To złe podejście. Odpowiedz Link
maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:06 Tak, mało wiem o astrologii, od niedawna mam z nią styczność. Pusty dom coś oznacza? Odpowiedz Link
maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:16 Coś takiego znalazłam: www.soultrek.com/houses.html Odpowiedz Link
maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:49 wybacz, to i tak nic nie wyjaśnia, zasugerowałam sie tytułem. Odpowiedz Link
kita32 początki 10.05.08, 17:36 Maestrino, od czego zaczęłabyś naukę języka angielskiego? Od nauki słówek, czy od studiowania zawiłości czasów w tym języku? Odpowiedz Link