Dodaj do ulubionych

prozerpina

08.05.08, 21:43
Witam
Co oznacza prozerpina w 10. domu?
Obserwuj wątek
    • kita32 Re: prozerpina 09.05.08, 00:24
      Prozerpina wydaje mi się mało znacząca - w przeciwieństwie od szybko
      poruszającej się Ceres, która jest aktywna zwykle podczas tranzytów w czasie
      ważnych zdarzeń oraz w synastriach osób z sobą związanych.
      • maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 11:14
        A co to oznacza, to co napisałas?
        Chodzi mi o to, nie wiem w ogóle czy to ma znaczenie, chodzi o to, ze podobno
        10. dom wyznacza nasze zdolnosci, talenty - zawód, a ja mam tylko prozerpinę w
        10. domu i zadnej innej planety
        • kita32 Re: prozerpina 10.05.08, 12:03
          To co napisałam oznacza, że możesz swój 10-y dom uważać za pusty.

          Mam wrażenie, że bardzo mało wiesz o astrologii (bo niepokoi Cię dom pusty), a juz zaczynasz się martwić tym co widzisz w horoskopie. To złe podejście.
          • maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:06
            Tak, mało wiem o astrologii, od niedawna mam z nią styczność.
            Pusty dom coś oznacza?
            • maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:16
              Coś takiego znalazłam: www.soultrek.com/houses.html

              • maestrina Re: prozerpina 10.05.08, 13:49
                wybacz, to i tak nic nie wyjaśnia, zasugerowałam sie tytułem.
                • kita32 początki 10.05.08, 17:36
                  Maestrino, od czego zaczęłabyś naukę języka angielskiego? Od nauki słówek, czy
                  od studiowania zawiłości czasów w tym języku?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka