20.01.14, 19:55
Prosze wyrzucic Downton Abbey z poniedzialku, juz sie dawno skonczylo, a w to miejsce mozna wpisac Mr. Selfridge, bo wlasnie dzis sie zaczal 2 sezon smile
Obserwuj wątek
    • lenkaaa Re: tabelka 20.01.14, 19:58
      Homeland tez nieaktualny w poniedzialki i moze tytul tabelki moznaby zmienic smile
      • aniuta75 Re: tabelka 20.01.14, 20:08
        Ja zalatana i jakos z głowy mi wyleciało, sorki.
        Zaraz poprawiam smile.

        Jak cos jeszcze to dopisujcie pliz, bo ja serialowo daleko w lesie jestem.
    • pszczolaasia Re: tabelka 21.01.14, 08:42
      w pon. true detective dodac poprosze
      w srode wywalic soa
      nie wiem keidy banshee w sobote chyba albo w pt.
      helix kiedy? lada chwila sie zacznie black sails.. chyba 28 ma premiere.
      tak z brzegu...pierwsze poprawki jakie mi do glowy przychodza.
      • aniuta75 Re: tabelka 21.01.14, 09:19
        Z Helixem to jeszcze poczekamy jk sie sprawa rozwinie, bo wg hataków w niedzielę była premiera a ja sobie nie przypominam, żeby to niedziela była...

        Reszta dopisana smile.
        • piegucha Re: tabelka 22.01.14, 16:29

          -helix jest w piatki u mnie, wiec u Was w soboty
          • piegucha Re: tabelka 22.01.14, 16:30

            Sleepy hollow mozna wywalic, bo sie wlasnie w tym tygodniu skonczylo
    • piegucha Re: tabelka 22.01.14, 21:33

      Haven juz w zeszlym roku sie skonczylo
      • sil.wen Re: tabelka 24.01.14, 13:09
        Ja bym jeszcze prosiła w środy Arctic Air dołożyć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka