Bardzo prosze o podpowiedz: staram sie o pozyczke na wklad partycypacyjny w
TBS. W BPH powiedzieli, ze bez zabezpieczenia w formie hipoteki - nie mam po
co do nich przychodzic. WBK dal mi gruba ksiazke do wypelnienia... Zostal PKO
BP, gdzie powiedzieli, ze moge wziac 50 000,00 (wklad wynosi 56 000,00), nie
majac zabezpieczenia na innej nieruchomosci. Moje dochody netto sa ok 3500,00
miesiecznie (prowadze dzialalnosc gospodarcza), a jednym z zyranow bedzie
osoba o dochodach miesiecznych ok. 7000,00 netto rowniez prowadzaca
dzialalnosc. (inne osoby maja nizsze dochody). Czy mam szanse dostac ten
kredyt? Mam bardzo malo czasu i w sumie to jest jedyny kredyt , ktory mi
odpowiada (odpada hipoteka, ktorej nie ustanowie na zadnej nieruchomosci i
nie mam osoby trzeciej, ktora dla mnie obciazylaby swoja nieruchomosc...)
Z gory dziekuje za odpowiedz