Dodaj do ulubionych

Pytanie do Doradcow Expandera

17.11.04, 20:13
Bardzo prosze o podpowiedz: staram sie o pozyczke na wklad partycypacyjny w
TBS. W BPH powiedzieli, ze bez zabezpieczenia w formie hipoteki - nie mam po
co do nich przychodzic. WBK dal mi gruba ksiazke do wypelnienia... Zostal PKO
BP, gdzie powiedzieli, ze moge wziac 50 000,00 (wklad wynosi 56 000,00), nie
majac zabezpieczenia na innej nieruchomosci. Moje dochody netto sa ok 3500,00
miesiecznie (prowadze dzialalnosc gospodarcza), a jednym z zyranow bedzie
osoba o dochodach miesiecznych ok. 7000,00 netto rowniez prowadzaca
dzialalnosc. (inne osoby maja nizsze dochody). Czy mam szanse dostac ten
kredyt? Mam bardzo malo czasu i w sumie to jest jedyny kredyt , ktory mi
odpowiada (odpada hipoteka, ktorej nie ustanowie na zadnej nieruchomosci i
nie mam osoby trzeciej, ktora dla mnie obciazylaby swoja nieruchomosc...)
Z gory dziekuje za odpowiedz wink
Obserwuj wątek
    • doradcy.expandera Re: Pytanie do Doradcow Expandera 18.11.04, 10:50
      W PKO BP na ten cel jest kredyt własny kąt lokatorski - max. na 10 lat, do 50
      tys. zł, hipoteka nie jest wymagana. Z dochodami jakie masz nie powinno być
      problemów. Oczywiście jeśli nie ma hipoteki poręczyciel (lub nawet
      poręczyciele) będą raczej niezbędni. Oddziały banku decydują o tym jakie jest
      zabezpieczenie. Zapraszam do naszych oddziałów - przeanalizujemy Twoją sytuację.
      • samila Re: Pytanie do Doradcow Expandera 18.11.04, 11:53
        Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz wink
        wlasnie znalazlam Wasza strone w internecie, wiec bede mogla poszukac kontaktu.

        Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka