Dodaj do ulubionych

Millenium czy da się ???

13.03.08, 17:00
Witam.
Mam pytanie - szczególnie do Ziuta lub Arfera (oczywiście opinie
innych osób b. mile widziane) dotyczące Millenium. Czy da się u nich
zrobić "taki myk" :
Mam u nich kredyt konsolidacyjny od X/2006 w CHF na 25 lat (spłacany
bez żadnych opóźnień) - teraz do spłaty ok. 130 kPLN. Trochę nabrało
mi się kart, kredytów, itp. (też ok. 130 kPLN - spłacanych też bez
żadnych opóźnień). Chcę zrobić coś takiego, jak zwiększenie kwoty
kredytu - myślę, że mieszkanie jest teraz warte 260-270 kPLN, przy
kredycie konsolidacyjnym wyceniane na ok. 150 kPLN). We wniosku o
podwyższenie chcę napisać, że jest to na cel dowolny z
zastrzeżeniem, że dodatkowa gotówka będzie przeznaczona na spłatę
tych kart, kredytów. Czy to się uda lub czy ktoś już kiedyś taką
sprawę "obrabiał" i z jakim skutkiem ??? Dodam, że ze zdolnością nie
będzie (chyba) problemu - netto ok. 5 kPLN (2 osoby), umowy na czas
nieokreślony od ponad roku i ładnych paru lat, łącznie 3 osoby w
rodzinie. Będę wdzięczny za odpowiedzi i sugestie. A jeśli się nie
uda to może konsolidacja gdzie indziej ???? (tylko szkoda mi
zapłacenia kary za wcześniejszą spłatę przed 3 rokiem umowy, no i
Mille ma dosyć fajne ubezpieczenie na życie - a wolę to jednak
posiadać przy tak dużym kredycie).
Ufff... dużo mi się napisało, ale myślę, że nie na próżno... Liczę
na Waszą pomoc. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka