Dodaj do ulubionych

nałogowo liże wszystkich

16.12.10, 09:10
Moja młoda liże wszystkich nałogowo. Może nie cały czas, ale np biorę ją do łóżka a ona zaczyna mnie lizać po twarzy (szczegółnie oczy sobie upodobała). Wczoraj to przechodziła samą siebie nie wiedziała wręcz co robić. Leżałam ja i mój mąż a ona raz jego, raz mnie i poduszkę też lizała non stop. Tak się dzieje jak bierzemy ją do łóżka (może wtedy ma większy dostęp do twarzy). Tak traktuje wszystkich (syna również). Po rękach też trochę liże, ale najbardziej zależy jej na twarzy. NIe wiem czy pasują jej kremy które używam, płyn po goleniu męża, czy naturalna cera syna :) Czasem mam wrażenie że mam trochę kota w domu, bo lubi się lizać sama po łapkach, brzuszku itp. (wet stwierdził, że ze skórą wszystko ok). Acha mam wrażenie że nie za bardzo przepada za łóżkiem. Trochę się na nim pognieździ, poprzytula się poliże, ale za jakiś czas zeskakuje i kładzie się na swoim legowisku (grzeczna dziewczynka).
Obserwuj wątek
    • shih-mo Re: nałogowo liże wszystkich 16.12.10, 13:04
      A Ty to przypadkiem nie o moim Dropsiku piszesz : ) ? Mój pies dosłownie identycznie jak Twój. I z tym lizaniem i z tym łóżkiem : ) Tyle że lizać uwielbia głównie uszy i ręce. Obojętnie czy moje, męża czy syna. Na łóżko też wskoczy i pognieździ się trochę a potem hop na podłogę i do swojego spanka. Widać shih tzu tak mają : ) Myślę że to normalne zachowania.
      • arbuziki Re: nałogowo liże wszystkich 16.12.10, 14:34
        Rzeczywiście coś w tym jest. Moja Kluska też wszystkich liże, przede wszystkim po uszach i po stopach :P Nie jestem do końca pewna, czy to normalne...
        Myślę, że nie przepadają za spaniem w łóżku, bo jest im po prostu za ciepło, w końcu mają tyle włosów. Choć moja mała nad ranem wdrapuje się na łóżko i budzi nas liżąc po twarzy, co jest urocze :)
        • an3czka2 Re: nałogowo liże wszystkich 16.12.10, 15:26
          To po prostu nałogowe lizawce. Moja kocha też nas wylizywać. Kiedy ktoś z nas się kąpie, to dosłownie czyha pod drzwiami i napada przy wyjściu. Powtórne,, mycie" w wykonaniu Lili. To chyba naturalne w tej rasie.:)
          • agatek28 Re: nałogowo liże wszystkich 16.12.10, 19:53
            I ja się pod tym podpisuję;) Myslę ,że one tak okazują uczucia i uwieeeelbiają lizanie;) Ale słyszałam też wersje , że brakuje im soli...nie wiem czy to prawda ale mój Gucio zachowuje się identycznie jak wasze pieski więc to żadne anomalia chyba:)
                • rybki1990 Re: nałogowo liże wszystkich 09.01.11, 13:49
                  moja suzi tez lize jak nalogowiec:) po rekach, nogach, itp. co do spania w lozku to to uwielbia nie raz w nocy przenosilismy ja z mezem do swojego legowiska bo boimy sie poprostu aby jej nie zrobic krzywdy. co do szczekania to nie ma dnia zeby nie szczekala taka szczekaczka prawdziwa :) ale kazdy piesek jest inny:) czy wasze pieski tez gryza wasze palce lub rece?? gdy tylko widzi ze zblizam reke aby ja poglaskac od razu zaczyna grysc moje palce :) nie zawsze jest delikatna:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka