Dodaj do ulubionych

wasz ulubiony konik

27.06.03, 13:02
no właśnie - jak się nazywa? jak wygląda?
Obserwuj wątek
      • kuku_na_muniu Re: wasz ulubiony konik 29.06.03, 20:26

hmmm...w tym momencie dalas mi do myslenia.....tyle ich bylo...ze musze sie
        zastanowic...wszystkie bardzo lubilam i kochalam ,,, ale tak najbardziej...hmm

SIWY - tak , mysle ze siwula ...jest kochany, milusiński i wielki ,,hihi , ma
        na imie Forever. Niestety, juz dawno go nie widzialam :-( , MUSZE GO
        ZOBACZYĆ!!!! HIHI

pozdrawiam
    • eboniet Re: wasz ulubiony konik 30.06.03, 10:00
      Trudne pytanie - w zasadzie nie bylo takiego konia, ktorego bym nie lubila,
      jedynie takie, ktore bywaly dla mnie za "trudne". No, chyba z jednym wyjatkiem -
      Galina, siwa kobylka, wyjatkowo neurotyczny kon (z niej to wlasnie spadlam po
      raz pierwszy w zyciu). Ale ja kocham wszystkie konie, nawet te, na ktore nie
      wsiadam.

Pozdrawiam

Ebo
    • dakard Re: wasz ulubiony konik 01.07.03, 11:49
      Ulubiony konik? Jest taki jeden, zwie się Brygada. Jest to wielka jak stodoła
      klacz rasy wielkopolskiej, umięśniona jak Schwarzeneger, wspaniale ułożona, a
      psychika wspaniała, na tym koniu czuję się pewnie i bezpiecznie a to chyba
      ważne.
    • damarina74 Re: wasz ulubiony konik 19.07.03, 23:08
      Cześć!!!!
      Mój ulubiony konik ma 146 cm. wysokosci w kłębie, jest 10letnią klaczą z
      charakterem rozkapryszonej, ale sympatycznej kobiety.
      We dwie poznajemy, już ponad dwa lata, arkana "wspólnego pożycia".

Wcześniej, ponad 6 lat jeździłam na bardzo różnych koniach i w bardzo różnych
      miejscach. Aż w umyśle stworzyłam sobie obraz "mojego konia", który będzie
      pasować do mojej osobowości. Po pewnym czasie spotkałam ją. Najpierw przez
      pewien czas na jej jeździłam ( powiedzmy - niezobowiązująco), później
      zdecydowałam się na kupno.
      Po ponad dwóch latach mogę stwierdzić - było WARTO podjąć taką decyzję. Pomimo
      różnych problemów i zakrętów, myślę że zarówno ja jak i ona dużo na wzajem
      się nauczyłyśmy. Z czego jestem bardzo dumna! I polecam każdemu, kto decyduje
      się poważnie "bawić się w ten sport" - kupno własnego rumaka.
      Pozdrawiam
      damarina
    • delfinoo Re: wasz ulubiony konik 23.07.03, 16:33
      Mój ukochany ma na imię Piorun :)
      Jest srokaty. Ma jakieś 6 lat. Piękne, ludzkie spojrzenie...
      Uwielbia być czesanym i pieszczonym
      A kiedy zrzuca... nacyla sie nad jeźdźcem i kiwa łbem, jakby chciał
      powiedzieć "no i po coś tam właził/aś..."
      Jest wspaniały........
      • ren.pan Re: wasz ulubiony konik 23.07.03, 20:14
        Ja z moją córeczką jesteśmy jeszcze szczypiorki, ale mamy ulubione konie .
        Mi najlepiej jeździ się na Harfie lub Haryzmie. To siostry. Harfa ma swoje
        humorki czasami i gdy jest świeżutka to lubi pogalopować. Nie znosi wiatru.
        Wtedy też lubi galopować ale w mniej miłym wydaniu. Jeźdżiec kończy na
        glebie... :)).
        Moja pociecha lubi wszystkie koniki, a naj bardziej chyba Cerwinę i Harfę.
        Pozdrowionka.
        R
    • anima Re: wasz ulubiony konik 25.07.03, 21:15
      Moja ulubienica nazywa się Dobrynka (rasa wlkp., chyba 4 albo 5 lat), gniada.
      Dobrynka, jak samo imię wskazuje, jest kochaną przylepą. Kiedyś częściej
      brykała w terenie (zaliczyłam upadek z niej w galopie ;), teraz trochę się
      uspokoiła. Wkrótce będzie miała źrebię, niestety, pierwsze nie przeżyło
      porodu :((
      Najbardziej podobała mi się, gdy była zakochana w ogierze! Nigdy bym nie
      przypuszczała, że konie mogą podobnie do ludzi okazywać sobie uczucia (on był
      starym wygą, ale też coś do niej czuł ;), w końcu był jej pierwszym
      mężczyzną :-)))
    • hreczka Re: wasz ulubiony konik 27.07.03, 17:53
      Hej! Mój ulubieniec w niczym nie przypomina szlachetnych rumaków-pupilów
      większości jeźdzźców.Ma na imię Hirkor. Jest małym, nie do końca zgrabnym i
      nieszlachetnym konikiem polskim. Jest pewnym ewenemantem w swej rasie bo jest
      skarogniady. Ale chodzi super! Ma bardzo szybki galop, świetnie skacze i jest
      niesamowity w terenie. Jest typowym konikiem- uparty, nieugięty i ma o sobie
      ogromne mniemanie. Kary w postaci batów nie zdaja rezultatu- obraża się i chce
      udowodnić, że on tu rządzi. Ale takie koniki-łobuzy są najkochańsze!
    • olga55 Re: wasz ulubiony konik 28.07.03, 20:47
      Mój ulubiony konik nazywa się Mors i jest skarogniadym wałachem SP. Ma obecnie
      7 lat a u mnie jest od 4 i pół roku. Jest miły w obejściu, ale bardzo niesforny
      na jazdach. (bardzo ciągnie).Oj były przez niego kłopoty, były..ale lubię tego
      drania i cała rodzinka też...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka