Dodaj do ulubionych

Antysemicka powódź

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.08.02, 22:37
Jak donosi „Gazeta Wyborcza” w czeskiej miejscowości Terezin nad Łabą,
wezbrane wody rzeki zalały miejscowy cmentarz żydowski, niszcząc doszczętnie
bezcenne nagrobki. W ten sposób Czesi dołączyli do antysemickiej Polski
znanej z podobnych incydentów, nie potrafiąc, ani nie chcąc zadbać o święte
zabytki kultury narodu, który tak dobitnie odcisnął swe znakomite piętno na
historii Europy Wschodniej. Ten antysemicki wybryk Czechów zapewne spotka się
z należytą krytyką ze strony Unii Europejskiej. Amerykańskie wpływowe
środowiska żydowskie rozważają zaliczenie Republiki Czeskiej oraz rzeki Łaby
do listy najbardziej antysemickich i rasistowskich środowisk na świecie, co
pociągnie za sobą poważne konsekwencje. Już trwają przygotowania nad
znalezieniem i zdemaskowaniem czeskiego „Jedwabna”.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jude Re: Antysemicka powódź IP: *.tnt33.chi15.da.uu.net 21.08.02, 01:29
      Gość portalu: Alik napisał(a):

      > Jak donosi „Gazeta Wyborcza” w czeskiej miejscowości Terezin nad Ła
      > bą,
      > wezbrane wody rzeki zalały miejscowy cmentarz żydowski, niszcząc doszczętnie
      > bezcenne nagrobki. W ten sposób Czesi dołączyli do antysemickiej Polski
      > znanej z podobnych incydentów, nie potrafiąc, ani nie chcąc zadbać o święte
      > zabytki kultury narodu, który tak dobitnie odcisnął swe znakomite piętno na
      > historii Europy Wschodniej. Ten antysemicki wybryk Czechów zapewne spotka się
      > z należytą krytyką ze strony Unii Europejskiej. Amerykańskie wpływowe
      > środowiska żydowskie rozważają zaliczenie Republiki Czeskiej oraz rzeki Łaby
      > do listy najbardziej antysemickich i rasistowskich środowisk na świecie, co
      > pociągnie za sobą poważne konsekwencje. Już trwają przygotowania nad
      > znalezieniem i zdemaskowaniem czeskiego „Jedwabna”.

      Czesi sie nie kwapili pomuc cmentarzysku tylko ratowali swoj dobytek i rodziny.
      A to szmalcowniki.Za kilka miesiecy uslyszymy ze Czesi wybrukowali drogi
      zydowskimi nagrobkami.
    • Gość: Jude Re: Antysemicka powódź IP: *.tnt34.chi15.da.uu.net 21.08.02, 17:45
      Gość portalu: Alik napisał(a):

      > Jak donosi „Gazeta Wyborcza” w czeskiej miejscowości Terezin nad Ła
      > bą,
      > wezbrane wody rzeki zalały miejscowy cmentarz żydowski, niszcząc doszczętnie
      > bezcenne nagrobki. W ten sposób Czesi dołączyli do antysemickiej Polski
      > znanej z podobnych incydentów, nie potrafiąc, ani nie chcąc zadbać o święte
      > zabytki kultury narodu, który tak dobitnie odcisnął swe znakomite piętno na
      > historii Europy Wschodniej. Ten antysemicki wybryk Czechów zapewne spotka się
      > z należytą krytyką ze strony Unii Europejskiej. Amerykańskie wpływowe
      > środowiska żydowskie rozważają zaliczenie Republiki Czeskiej oraz rzeki Łaby
      > do listy najbardziej antysemickich i rasistowskich środowisk na świecie, co
      > pociągnie za sobą poważne konsekwencje. Już trwają przygotowania nad
      > znalezieniem i zdemaskowaniem czeskiego „Jedwabna”.
    • Gość: Fredzio Re: Antysemicka powódź IP: *.daimler-benz.com 21.08.02, 18:11
      Tak to jest zwami Polacy w bramach nazywym ich Filozofi(pijakI) stoja pija
      na Sledza niema 5 Zl i kto winny jest, jakis wirtualny Zyd w Izraelu
      co ma polske juz 40 lat w tylku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka