lordofdarkness 21.02.05, 22:37 Powiedzcie na co waszym zdaniem warto wybrać się w najbiliższym czasie w Łodzi. O ile są tu jacyś łodzianie, bo ich nie widać zbytnio :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
protect_me Re: Co ciekawego w Łodzi? 21.02.05, 22:44 nareszcie ktoś z tego pieknego miasta :] <jupi> myslę, ze to wszystko zalezy od tego na co ma sie ochote, polecam 'miłość i gniew' w jaraczu...ale w sumie warto to sie na wszystko wybrać...no moze omijając teatr nowy, choc miejmy nadzieje ze pan zelnik doprowadzi go do stanu uzytecznosci estetycznej jak ja to nazywam:] i pozdrawiam ciepło w zimny wieczór Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Toksyny IP: 217.153.179.* 25.02.05, 21:51 Polecam Toksyny Krzysztofa Bizio w Jaraczu z Bronislawem Wroclawskim i wspanialym mlodym i bardzo zdolnym aktorem Samborem Czarnota. Bardzo dobra jest zwlaszcza rola Czarnoty. Polecam! Graja 2 i 27.2 (sob.-niedziela) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mia.y Re: Co ciekawego w Łodzi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:38 'Śmierć komiwojażera" w Jaraczu, KONIECZNIE!!! i "Opowieści Lasku wiedeńskiego" - pesymistyczne do bólu i fantastycznie śmieszne w momentach komicznych. Odpowiedz Link Zgłoś