Dodaj do ulubionych

Co ciekawego w Łodzi?

21.02.05, 22:37
Powiedzcie na co waszym zdaniem warto wybrać się w najbiliższym czasie w
Łodzi. O ile są tu jacyś łodzianie, bo ich nie widać zbytnio :)
Obserwuj wątek
    • protect_me Re: Co ciekawego w Łodzi? 21.02.05, 22:44
      nareszcie ktoś z tego pieknego miasta :]
      <jupi>

      myslę, ze to wszystko zalezy od tego na co ma sie ochote, polecam 'miłość i
      gniew' w jaraczu...ale w sumie warto to sie na wszystko wybrać...no moze
      omijając teatr nowy, choc miejmy nadzieje ze pan zelnik doprowadzi go do stanu
      uzytecznosci estetycznej jak ja to nazywam:]

      i pozdrawiam ciepło w zimny wieczór
      • protect_me Re: Co ciekawego w Łodzi? 25.02.05, 15:09
        i polaroidy ciekawe sa...
        • lucja_4 Re: Co ciekawego w Łodzi? 25.02.05, 18:25

    • Gość: Justyna Toksyny IP: 217.153.179.* 25.02.05, 21:51
      Polecam Toksyny Krzysztofa Bizio w Jaraczu z Bronislawem Wroclawskim i
      wspanialym mlodym i bardzo zdolnym aktorem Samborem Czarnota. Bardzo dobra jest
      zwlaszcza rola Czarnoty. Polecam! Graja 2 i 27.2 (sob.-niedziela)
    • Gość: mia.y Re: Co ciekawego w Łodzi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.05, 19:38
      'Śmierć komiwojażera" w Jaraczu, KONIECZNIE!!! i "Opowieści Lasku
      wiedeńskiego" - pesymistyczne do bólu i fantastycznie śmieszne w momentach
      komicznych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka