draconessa 16.09.02, 09:30 ...i jestem zszokowana. Kto pozwolil, aby panowala tu temperatura ca 10 stopni??? proponuje przeniesc cala Warszawe na Krete... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwa.ja Re: Wrocilam... 16.09.02, 10:34 Nie martw się, jest szansa, że będzie jeszcze gorzej... Jak Ci było? (ostrza nieprzyjaciół się lekutko stępiły) Odpowiedz Link Zgłoś
draconessa Re: Wrocilam... 16.09.02, 10:59 Wiem, wiosna bedzie dopiero po zimie... A bylo fajnie, Krete polecam kazdemu. Cieplutko, piekne krajobrazy, plaze z turkusowa woda, zabytki intrygujace, jedzonko swietne ( polecam jogurty i sery - wreszcie mozna sprobowac porzadnej fety!!!) oraz tawerny - ale nie te turystyczne, tylko takie, do ktorych przychodza Kretenczycy. Za umiarkowana sume mozna zjesc i wypic az do zatkania kompletnego ( a jak pysznie) jest jeden problem - oni sa tak piekielnie goscinni i napotkanych obcych czestuja Raki ( to taka ich wodka) wiec mozna wyjsc z domu prosto,a wracac serpentynka. Ale fajnie jest, naprawde. I najlepiej jechac we wrzesniu, bo sie przedluza lato. Ale i tak tesknilam za Wami. A co z pozegnaniem lata??? Bo ja juz proponowalam, aby uskutrecznic taka forumowa impreze w sobote 21 wrzesnia??? Chyba musze zawiesic watek... Odpowiedz Link Zgłoś