Dodaj do ulubionych

Wrocilam...

16.09.02, 09:30
...i jestem zszokowana. Kto pozwolil, aby panowala tu temperatura ca 10
stopni??? proponuje przeniesc cala Warszawe na Krete...
Obserwuj wątek
    • iwa.ja Re: Wrocilam... 16.09.02, 10:34
      Nie martw się, jest szansa, że będzie jeszcze gorzej... Jak Ci było? (ostrza nieprzyjaciół się lekutko stępiły)
      • draconessa Re: Wrocilam... 16.09.02, 10:59
        Wiem, wiosna bedzie dopiero po zimie... A bylo fajnie, Krete polecam kazdemu.
        Cieplutko, piekne krajobrazy, plaze z turkusowa woda, zabytki intrygujace,
        jedzonko swietne ( polecam jogurty i sery - wreszcie mozna sprobowac porzadnej
        fety!!!) oraz tawerny - ale nie te turystyczne, tylko takie, do ktorych
        przychodza Kretenczycy. Za umiarkowana sume mozna zjesc i wypic az do zatkania
        kompletnego ( a jak pysznie) jest jeden problem - oni sa tak piekielnie
        goscinni i napotkanych obcych czestuja Raki ( to taka ich wodka) wiec mozna
        wyjsc z domu prosto,a wracac serpentynka. Ale fajnie jest, naprawde. I
        najlepiej jechac we wrzesniu, bo sie przedluza lato.
        Ale i tak tesknilam za Wami. A co z pozegnaniem lata??? Bo ja juz proponowalam,
        aby uskutrecznic taka forumowa impreze w sobote 21 wrzesnia??? Chyba musze
        zawiesic watek...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka