Dodaj do ulubionych

Wrażenia z jazdy midibusem

08.01.03, 20:51
Jakie wrażenia po przejażdżce 104?
Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek...
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: Wrażenia z jazdy midibusem 09.01.03, 08:27
      Wrażenia są naprawdę ok.
      Ciekaw jestem czy poza 104 i 308 midibusy trafią też na inne linie?
      • gacus2 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 09.01.03, 10:23
        czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza?
        • dmirstek midi 114 09.01.03, 13:11
          A ja chciałbym puścić takiego midi na trasie np.114 Akacje6 - Odkryta -
          Stefanika - Światowida - Tarchomin
          Ludzie z Odkrytej by się zamknęli, że "Mamy daleko do Światowida"
          A i midi by się zmieścił na Odkrytej.
          Midi powinny mieć:
          - R13 - 104 i 308 - odhaczone
          - R7 na 165 :))
          - R9 na 163 i 164
          I tyle!
          • sloggi Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 14:38
            Bródno P. - .....-Światowida-Stefanika-Odkryta-Topolowa-Światowida-NOWODWORY

            Żeby nie było, że się na Odkrytej zatoki marnują.
            • dmirstek Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 14:47
              O coś takiego mi chodziło - tylko po co na odkrytej autobus co 57 minut? może
              lepiej by było dać takie 114 co 20 minut?
              • sloggi Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 15:39
                Póki co niech puszczą cokolwiek.
                • dmirstek Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 15:53
                  Racja - cokolwiek załatwia sprawę
                  Linię cokolwiek by obsługiwała R13 i linia nr cokolwiek jeździłaby co 57 min
                  • pawciod Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 16:44
                    Na razie pewnie wszystkie trafią na Stalową. Ona obsługuje najwięcej linii,
                    które tego potrzebują. Następna powinna dostać midibusy Ostrobramska. Tu też
                    wieli linii się na midibusy kwalifikuje. Że wspomnę o 161, czy 153.
                    • dmirstek KSZiP 09.01.03, 22:01
                      KSZiP, czyli księga skarg, zażaleń i pochwał czeka na wszystkich na forum o
                      autobusie 8904
                      Forum>prywatne>hobby>autobus 8904
            • tarantula01 Re: midi 104 po korekcie 10.01.03, 11:35
              I tak będą się marnować, przynajmniej na północ od Topolowej - ale tam to
              jeszcze nie ma drugiej warstwy asfaltu.
              Swojądrogą to jeśli mam czekać tyle czasu na bus na Odkrytej, to już przejdę
              sobie do Światowida, gdzie bus będę miał co 2 - 3 min.
        • iwo_ Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.01.03, 19:42
          gacus2 napisał:

          > czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza?

          Minibusy ZTMu trafią tylko do R-13. Mniej oblegane linie w innych częściach
          stolicy będą obsługiwać prywatni przewoźnicy.

        • Gość: ŁukaszK Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.5.waw.pl 14.03.03, 20:39
          gacus2 napisał:

          > czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza?

          Stalowa+ajenci niedługo.
    • tarantula01 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.03.03, 15:51
      Ile ich już jeździ po Warszawie i na jakich liniach?
      • tony16 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.03.03, 18:22
        tarantula01 napisał:

        > Ile ich już jeździ po Warszawie i na jakich liniach?

        na lini 132/3 jezdzi chyba ten jeden jedyny.
        A wczesniej nalogowo obslugiwal 104/2
        Raz nawet zostal wypuszczony na podmiane na 170/1
        • kilovolt Re: Wrażenia z jazdy midibusem 13.03.03, 23:32
          Zapomnieliście chyba o linii 134. Tam na stałe jeździ jeden taki midibus.
          • Gość: martin Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.acn.waw.pl 24.03.03, 00:02
            Czy mógłby ktoś mi dokładnie wyjaśnić co to jest ten "midibus"???
            • tony16 midi na 133 24.03.03, 08:51
              Wczoraj midiman był widziany na lini 133.Czyżby poszedl w ciag-stalowa ma
              troche peryferyjnych lini odpowiednich dla niego.Wczoraj miał problemy z
              zamknięciem 3 drzw zamknął je dopiero jak wszyscy poszli wgłąb autobusu.
              Czy tam jest jakas fotokomórka taka jak w tramwajach 116N???

              MIDIMAN-i wszystko jasne wystarczy tylko przeczytac nazwe.Jest to mały 9 albo
              10 metrowy man trzydrzwiowy (2 i 3 otwieraja sie na zewnatrz) kursujacy na
              liniach peryferyjnych typu 104 134 albo 133 na zajezdni R-13 STALOWA.Malowany
              jest on w barwy miejskie a szkoda.
              • pawciod Re: midi na 133 25.03.03, 18:48
                A ja mam cholera niefart. Już dwa razy na niego polowałem. Zaliczyłem 104, 133
                i 152, a jego ani śladu. Wpienić się można.
                • dmirstek Re: midi na 133 29.03.03, 21:21
                  Ja raz jechałem 104 midi, a dzisiaj byłem na Białołęce i jechałem:
                  - 104 -
                  - 132 -
                  - 133 -
                  - 134 -
                  - 705 -
                  - 176
                  Żadnego MIDIbusa
                  • tarantula01 midi na 133 - tak 09.04.03, 09:10
                    Dziś widziałem ten autobus na linii 133 ok. 7.15 przystanek Ekspresowa w stronę
                    Centrum, nr boczny 1301.
    • almac Re: Wrażenia z jazdy midibusem 24.04.03, 02:20
      dmirstek napisał:

      > Jakie wrażenia po przejażdżce 104?
      > Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek...
      qrwa, a co oznacza nazwa "midibus"?
      • Gość: Michał Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.acn.pl 24.04.03, 21:15
        almac napisał:

        > dmirstek napisał:
        >
        > > Jakie wrażenia po przejażdżce 104?
        > > Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek...
        > qrwa, a co oznacza nazwa "midibus"?
        ach widze ze niejestes inteligentny zeby sie domyślić z nazwy
        to jest poprostu malutki 9-metrowy autobus firmy MAN do qurwy nedzy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka