dmirstek 08.01.03, 20:51 Jakie wrażenia po przejażdżce 104? Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloggi Re: Wrażenia z jazdy midibusem 09.01.03, 08:27 Wrażenia są naprawdę ok. Ciekaw jestem czy poza 104 i 308 midibusy trafią też na inne linie? Odpowiedz Link Zgłoś
gacus2 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 09.01.03, 10:23 czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza? Odpowiedz Link Zgłoś
dmirstek midi 114 09.01.03, 13:11 A ja chciałbym puścić takiego midi na trasie np.114 Akacje6 - Odkryta - Stefanika - Światowida - Tarchomin Ludzie z Odkrytej by się zamknęli, że "Mamy daleko do Światowida" A i midi by się zmieścił na Odkrytej. Midi powinny mieć: - R13 - 104 i 308 - odhaczone - R7 na 165 :)) - R9 na 163 i 164 I tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 14:38 Bródno P. - .....-Światowida-Stefanika-Odkryta-Topolowa-Światowida-NOWODWORY Żeby nie było, że się na Odkrytej zatoki marnują. Odpowiedz Link Zgłoś
dmirstek Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 14:47 O coś takiego mi chodziło - tylko po co na odkrytej autobus co 57 minut? może lepiej by było dać takie 114 co 20 minut? Odpowiedz Link Zgłoś
sloggi Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 15:39 Póki co niech puszczą cokolwiek. Odpowiedz Link Zgłoś
dmirstek Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 15:53 Racja - cokolwiek załatwia sprawę Linię cokolwiek by obsługiwała R13 i linia nr cokolwiek jeździłaby co 57 min Odpowiedz Link Zgłoś
pawciod Re: midi 104 po korekcie 09.01.03, 16:44 Na razie pewnie wszystkie trafią na Stalową. Ona obsługuje najwięcej linii, które tego potrzebują. Następna powinna dostać midibusy Ostrobramska. Tu też wieli linii się na midibusy kwalifikuje. Że wspomnę o 161, czy 153. Odpowiedz Link Zgłoś
dmirstek KSZiP 09.01.03, 22:01 KSZiP, czyli księga skarg, zażaleń i pochwał czeka na wszystkich na forum o autobusie 8904 Forum>prywatne>hobby>autobus 8904 Odpowiedz Link Zgłoś
tarantula01 Re: midi 104 po korekcie 10.01.03, 11:35 I tak będą się marnować, przynajmniej na północ od Topolowej - ale tam to jeszcze nie ma drugiej warstwy asfaltu. Swojądrogą to jeśli mam czekać tyle czasu na bus na Odkrytej, to już przejdę sobie do Światowida, gdzie bus będę miał co 2 - 3 min. Odpowiedz Link Zgłoś
iwo_ Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.01.03, 19:42 gacus2 napisał: > czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza? Minibusy ZTMu trafią tylko do R-13. Mniej oblegane linie w innych częściach stolicy będą obsługiwać prywatni przewoźnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁukaszK Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.5.waw.pl 14.03.03, 20:39 gacus2 napisał: > czy monopol ma midi bedzie miala stalova? czy pojada tez np na Woronicza? Stalowa+ajenci niedługo. Odpowiedz Link Zgłoś
tarantula01 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.03.03, 15:51 Ile ich już jeździ po Warszawie i na jakich liniach? Odpowiedz Link Zgłoś
tony16 Re: Wrażenia z jazdy midibusem 11.03.03, 18:22 tarantula01 napisał: > Ile ich już jeździ po Warszawie i na jakich liniach? na lini 132/3 jezdzi chyba ten jeden jedyny. A wczesniej nalogowo obslugiwal 104/2 Raz nawet zostal wypuszczony na podmiane na 170/1 Odpowiedz Link Zgłoś
kilovolt Re: Wrażenia z jazdy midibusem 13.03.03, 23:32 Zapomnieliście chyba o linii 134. Tam na stałe jeździ jeden taki midibus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martin Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.acn.waw.pl 24.03.03, 00:02 Czy mógłby ktoś mi dokładnie wyjaśnić co to jest ten "midibus"??? Odpowiedz Link Zgłoś
tony16 midi na 133 24.03.03, 08:51 Wczoraj midiman był widziany na lini 133.Czyżby poszedl w ciag-stalowa ma troche peryferyjnych lini odpowiednich dla niego.Wczoraj miał problemy z zamknięciem 3 drzw zamknął je dopiero jak wszyscy poszli wgłąb autobusu. Czy tam jest jakas fotokomórka taka jak w tramwajach 116N??? MIDIMAN-i wszystko jasne wystarczy tylko przeczytac nazwe.Jest to mały 9 albo 10 metrowy man trzydrzwiowy (2 i 3 otwieraja sie na zewnatrz) kursujacy na liniach peryferyjnych typu 104 134 albo 133 na zajezdni R-13 STALOWA.Malowany jest on w barwy miejskie a szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
pawciod Re: midi na 133 25.03.03, 18:48 A ja mam cholera niefart. Już dwa razy na niego polowałem. Zaliczyłem 104, 133 i 152, a jego ani śladu. Wpienić się można. Odpowiedz Link Zgłoś
dmirstek Re: midi na 133 29.03.03, 21:21 Ja raz jechałem 104 midi, a dzisiaj byłem na Białołęce i jechałem: - 104 - - 132 - - 133 - - 134 - - 705 - - 176 Żadnego MIDIbusa Odpowiedz Link Zgłoś
tarantula01 midi na 133 - tak 09.04.03, 09:10 Dziś widziałem ten autobus na linii 133 ok. 7.15 przystanek Ekspresowa w stronę Centrum, nr boczny 1301. Odpowiedz Link Zgłoś
almac Re: Wrażenia z jazdy midibusem 24.04.03, 02:20 dmirstek napisał: > Jakie wrażenia po przejażdżce 104? > Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek... qrwa, a co oznacza nazwa "midibus"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Wrażenia z jazdy midibusem IP: *.acn.pl 24.04.03, 21:15 almac napisał: > dmirstek napisał: > > > Jakie wrażenia po przejażdżce 104? > > Ja jestem zadowolony - choć jechałem tylko 1 przystanek... > qrwa, a co oznacza nazwa "midibus"? ach widze ze niejestes inteligentny zeby sie domyślić z nazwy to jest poprostu malutki 9-metrowy autobus firmy MAN do qurwy nedzy Odpowiedz Link Zgłoś