republican 08.07.11, 21:00 To forum jest kaput. Bye , bye Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kornel-1 Re: Sayonara 11.07.11, 22:01 Ubolewam nad tym. Mam od roku-dwóch w głowie kilka zagadek autorskich, ale brakuje mi czasu, by znaleźć rozwiązania. Szkoda, że z forum znikły jego lokomotywy. Mam nadzieję, Republican, że tylko nas straszysz... Kornel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzyś Re: Sayonara IP: *.mikolow.net 17.09.11, 12:45 no to aby podtrzymać tętno: ile maks. skoczków można umieścić na standardowej szachownicy, aby żaden nie atakował innego? Odpowiedz Link Zgłoś
jacekstu Re: Sayonara 19.09.11, 20:04 tak na szybko na pewno da sie umieścić minimum 24 szt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łukasz Re: Sayonara IP: *.home.aster.pl 25.02.12, 11:49 32, wszystkie na polach jednego koloru Odpowiedz Link Zgłoś
republican Re: Sayonara 25.02.12, 21:07 Bravo Lukasz, prosta i elegancka odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
republican Re: Sayonara 25.02.12, 21:08 kornel-1 napisał: > Ubolewam nad tym. Mam od roku-dwóch w głowie kilka zagadek autorskich, ale brak > uje mi czasu, by znaleźć rozwiązania. > Szkoda, że z forum znikły jego lokomotywy. Czekamy niecierpliwie > > Kornel Odpowiedz Link Zgłoś