08.07.11, 21:00

To forum jest kaput.
Bye , bye
Obserwuj wątek
    • kornel-1 Re: Sayonara 11.07.11, 22:01
      Ubolewam nad tym. Mam od roku-dwóch w głowie kilka zagadek autorskich, ale brakuje mi czasu, by znaleźć rozwiązania.
      Szkoda, że z forum znikły jego lokomotywy.
      Mam nadzieję, Republican, że tylko nas straszysz...

      Kornel
      • Gość: Krzyś Re: Sayonara IP: *.mikolow.net 17.09.11, 12:45
        no to aby podtrzymać tętno:
        ile maks. skoczków można umieścić na standardowej szachownicy, aby żaden nie atakował innego?
        • jacekstu Re: Sayonara 19.09.11, 20:04
          tak na szybko na pewno da sie umieścić minimum 24 szt
          • Gość: Łukasz Re: Sayonara IP: *.home.aster.pl 25.02.12, 11:49
            32, wszystkie na polach jednego koloru
            • republican Re: Sayonara 25.02.12, 21:07
              Bravo Lukasz, prosta i elegancka odpowiedz
      • republican Re: Sayonara 25.02.12, 21:08
        kornel-1 napisał:

        > Ubolewam nad tym. Mam od roku-dwóch w głowie kilka zagadek autorskich, ale brak
        > uje mi czasu, by znaleźć rozwiązania.
        > Szkoda, że z forum znikły jego lokomotywy.
        Czekamy niecierpliwie
        >
        > Kornel
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka