Gość: pusia IP: *.boreknet.com / *.boreknet.com 03.06.04, 16:13 HEJ!Mam do Was WIELKĄ prośbę.Czy ktoś pomoże rozwiązać mi to zadanie?Oto ono: Zapisz poprawnie: dereinkaufswagenistschonvoll. hierdarfmannichtrauchen. BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krwawy Re: BŁAGAM POMOCY!!! 03.06.04, 16:24 Der Einkaufswagen ist schon voll. Hier darf man nicht rauchen. Kojarzy mi się to z tymi idiotycznymi konkursami ala "audiotele", których teraz pełno w niemieckiej telewizji. Brawo! Wygrał Pan talon na gruchę i balon. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pusia Re: BŁAGAM POMOCY!!! IP: *.boreknet.com / *.boreknet.com 03.06.04, 19:55 Dziękuję za pomoc Panie "krwawy". :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mona Re: BŁAGAM POMOCY!!! IP: 62.156.22.* 03.06.04, 20:54 Po pierwsze nie pisze sie tego razem i co dalej czy chodzi o tlumaczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
crannmer Re: BŁAGAM POMOCY!!! 04.06.04, 07:36 Gość portalu: Mona napisał(a): > Po pierwsze nie pisze sie tego razem i co dalej czy chodzi o tlumaczenie. Wer lesen kann, ist klar im Vorteli. Zarowno, jesli chodzi o tresc zadania, jak i o juz podane rozwiazania. POzdr. C. Odpowiedz Link Zgłoś