Dodaj do ulubionych

BŁAGAM POMOCY!!!

IP: *.boreknet.com / *.boreknet.com 03.06.04, 16:13
HEJ!Mam do Was WIELKĄ prośbę.Czy ktoś pomoże rozwiązać mi to zadanie?Oto ono:
Zapisz poprawnie:

dereinkaufswagenistschonvoll.

hierdarfmannichtrauchen.

BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • krwawy Re: BŁAGAM POMOCY!!! 03.06.04, 16:24
      Der Einkaufswagen ist schon voll.

      Hier darf man nicht rauchen.

      Kojarzy mi się to z tymi idiotycznymi konkursami ala "audiotele", których teraz
      pełno w niemieckiej telewizji.

      Brawo! Wygrał Pan talon na gruchę i balon.
      • Gość: pusia Re: BŁAGAM POMOCY!!! IP: *.boreknet.com / *.boreknet.com 03.06.04, 19:55
        Dziękuję za pomoc Panie "krwawy". :)
    • Gość: Mona Re: BŁAGAM POMOCY!!! IP: 62.156.22.* 03.06.04, 20:54
      Po pierwsze nie pisze sie tego razem i co dalej czy chodzi o tlumaczenie.
      • crannmer Re: BŁAGAM POMOCY!!! 04.06.04, 07:36
        Gość portalu: Mona napisał(a):

        > Po pierwsze nie pisze sie tego razem i co dalej czy chodzi o tlumaczenie.

        Wer lesen kann, ist klar im Vorteli.

        Zarowno, jesli chodzi o tresc zadania, jak i o juz podane rozwiazania.

        POzdr.

        C.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka