amiga2 25.02.12, 09:40 www.spiegel.de/flash/flash-27706.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pierwszy-donosiciel Re: Deutsch als Fremdsprache 25.02.12, 14:22 Nu, ciekawe... Kto by pomyślał, że Pepiczki to takie germanofile... Ot, co... Odpowiedz Link Zgłoś
fan.club A Luksemburczycy to nie? 25.02.12, 14:49 Chodzi o tych Luksemburczyków na lewo od Niemiec... Odpowiedz Link Zgłoś
pierwszy-donosiciel Re: A Luksemburczycy to nie? 25.02.12, 15:12 fan.club napisał: > Chodzi o tych Luksemburczyków na lewo od Niemiec... ====================================== Luksemburczycy to szczep germański, a Pepiczki to bracia Słowianie... Ot, co... Odpowiedz Link Zgłoś
lepian4 Re: A Luksemburczycy to nie? 25.02.12, 17:17 Ci bracia slowianie mowili w XIX wieku tylko po niemiecku Odpowiedz Link Zgłoś
jecki.p Re: A Luksemburczycy to nie? 25.02.12, 19:43 Klar, Tschechisch haben sie ein paar Hundert Jahre eingelagert. In Gefriertruhen. Oder waren's doch USB-Sticks? Odpowiedz Link Zgłoś