Gość: M@g IP: w3cache.fordon.INTELINK.pl:* 17.03.03, 10:51 chcialabym pojechac na kurs jezykowy do Dublina latem na miesiac i wtym czasie pracowac tam....wiem ze to mozliwe...tylko jak znalezc prace w Dublinie?? Za pomoc bede wdzieczna Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mirka Re: work in Dublin???? IP: *.3web.net 18.03.03, 17:37 spytaj sie urzednika biura emigracyjnego w dublinie jak pracowac nielegalnie w dublinie; on ci moze wszystk latwo wyjanic..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noegall Re: work in Dublin???? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.03.03, 23:34 celna uwaga ze strony mirki ,rozbawilo mnie to. sprawdz w gazetach i biurach FAS (chyba tak to sie nazywa) taki ichniejszy posrednik milego pobytu koniecznie wybierz sie do Bray i Dun Loaghorie Odpowiedz Link Zgłoś