Dodaj do ulubionych

work in Dublin????

IP: w3cache.fordon.INTELINK.pl:* 17.03.03, 10:51
chcialabym pojechac na kurs jezykowy do Dublina latem na miesiac i wtym
czasie pracowac tam....wiem ze to mozliwe...tylko jak znalezc prace w
Dublinie??
Za pomoc bede wdzieczna
Obserwuj wątek
    • Gość: mirka Re: work in Dublin???? IP: *.3web.net 18.03.03, 17:37
      spytaj sie urzednika biura emigracyjnego w dublinie jak pracowac nielegalnie w
      dublinie; on ci moze wszystk latwo wyjanic.....
      • Gość: noegall Re: work in Dublin???? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 18.03.03, 23:34
        celna uwaga ze strony mirki ,rozbawilo mnie to.
        sprawdz w gazetach i biurach FAS (chyba tak to sie nazywa) taki ichniejszy
        posrednik
        milego pobytu
        koniecznie wybierz sie do Bray i Dun Loaghorie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka