Dodaj do ulubionych

Postinor a Kosciol

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 09:38
Czy ktos z was wie jak Kosciol traktorej zazycie postinoru? jakiej reakcji
mam sie spodziewac w konfesjonale? to pytaie jest bardzo powazne...
Obserwuj wątek
    • Gość: Orion Re: Postinor a Kosciol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 10:52
      Odpowiedź poważna - olej to. Nigdzie nie używa się tylu antykonceptów i środków
      wczesnoporonnych ile na plebaniach. Oni się nie przejmują tym, że łamią celibat
      to i Ty się nie przejmuj tym, że bierzesz postinor...
    • cnjry Re: Postinor a Kosciol 15.02.05, 11:19
      Przeciez nie ma obowiazku spowiedz
      • Gość: nie wiem Re: Postinor a Kosciol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 11:26
        jestem osobą wierzącą, chodze do kosciola. dlatego do spowiedzi chodze z
        wlasnej potrzeby. postinor zazylam bo z chlopakiem pękła nam
        prezerwatywa.niektorzy nazywaja postinor antykoncepcja "po" a Kosciol srodkiem
        wczesnoporonnym i stad moja obawa, ze moze mi nawet nie dac rozgrzeszenia, że
        będa robic problemy. czy któras z was była w takiej sytuacji?
        • Gość: lonewolf Re: Postinor a Kosciol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 11:29
          Eee, to juz za prezerwatywe mozesz nie dostac rozgrzeszenia. W takim razie nie
          masz co sie bac. A jak w jednym kosciele nie dadza rozgrzeszenia, to czemu nie
          sprobowac w innym? Pozdrawiam.
          • Gość: 78 Re: Postinor a Kosciol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 11:32
            Ale przecież spowiadać idziesz sie z grzechu, a nie ze wszystkiego, co robiaś.
            Jeśli uprawianie seksu jest dla ciebie grzechem to nie grzesz, jesli nie jest,
            nie spowiadaj sie z tego.
        • cnjry Re: Postinor a Kosciol 15.02.05, 11:32
          Moje skromne zdanie grzesznika to:
          I tak nie da ci rozgrzeszenia bo uwaza ze stosunki przemalzenskie sa zakazane,
          nie wiem co to za srodek i jaki czas minol po zajsciu gdy go wzielas.
          Nie jestem ginekologiem zatem nie bede sie wypowiadal.
          Ogolnie jestem przeciwny aborcji.
          • Gość: nie wiem Re: Postinor a Kosciol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 11:44
            postinor dziala do 72 godzin, ja zazylam po 24. a jesli chodzi o sex
            pozamalzenski nawet z uzyciem antykoncepcji dostaje sie rozgrzeszenie. tylko
            ze postinor uwazany jest przez srodowisko koscielne jako srodek wczesnoporonny
            a nie antykoncepcyjny.

            ja tez jestem przeciwko aborcji i wiem ze jesli mimo wszystko zaszlabym w ciaze
            to urodzilabym to dziecko.
            • h_ania Re: Postinor a Kosciol 15.02.05, 12:01
              a jesli chodzi o sex
              > pozamalzenski nawet z uzyciem antykoncepcji dostaje sie rozgrzeszenie.

              naprawde? nie wiedzialam, mowisz powaznie? odpisz pls
              mam ten sam problem..jestem osobą wierzaca a za mąz w najblizszym czasie
              planowac nie wychodze, a kochac sie z moim chlopakiem a owszem..
              pozdrawiam

              • Gość: nie wiem Re: Postinor a Kosciol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 12:07
                do h_ani

                tak, dostaje sie rozgrzeszenie.
                • cnjry Re: Postinor a Kosciol 15.02.05, 12:34
                  24h to jeszcze nic sie nie stalo, jestes czysta jak dla mnie moge cie wyspowiadac.
                  Odpuszczam ci grzechy corko a jako pokute przez caly tydzien jedna tajemnice
                  rozanca odmow.
                  Zapomialemjak to dalej lecialo
                • rachela180 Re: Postinor a Kosciol 15.02.05, 14:04
                  A moją kumpelkę ksiądz wyrzucił z konfesjonału :(
        • Gość: Artur Przezywacz Sprawa jest nad wyraz prosta IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 15.02.05, 11:55
          > jestem osobą wierzącą

          No to i tak pojdziesz do piekla za seks przedmalzenski, to raz. Z prezerwatywa,
          to dwa. Postinor, to trzy. Nie martw sie - "it will only feel like eternity"
          (Elaine Benes)
          • Gość: nie wiem Re: Sprawa jest nad wyraz prosta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.05, 12:39
            wlasnie chodzi o to czy dostane rozgrzeszenie?! bo jesli dostane to nie
            pojde...logiczne
            • cnjry Re: Sprawa jest nad wyraz prosta 15.02.05, 12:45
              Jak trafisz na debila to za byle gowno ci nie da rozgrzeszenia.
              Sa ludzie i ludziska.
              Przypomnialem sobie
              Ja mnilem w tym wierszyku
              Wiecej grzechow nie pamietam i prosze cie ojcze o rozgrzeszenie

              Zastosuj
            • Gość: Artur Przezywacz Re: Sprawa jest nad wyraz prosta IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 15.02.05, 14:51
              Jesli faktycznie wierzysz ze mozesz pojsc do piekla, ktore jest "out there", to
              nie wiem jak mozesz uwazac, ze jakis ksiadz, ktory jest tylko czlowiekiem, moze
              cie z tego zwolnic, dajac ci tzw. "rozgrzeszenie". No ale coz, kto powiedzial,
              ze w religii cokolwiek musi byc logiczne

              "So you prefer dumb and lazy to religious?"
              "Dumb and lazy at least I understand"
    • Gość: mm........ Re: Postinor a Kosciol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 14:44
      Wiesz co zastanów sie troszkę nad tym co robisz...hm... jeżeli idziesz do
      spowiedzi to najważniejsze jest zmienienie czegoś w swoim życiu i odwrócenie
      się od grzechów, które do tej pory popełniałaś , czyli obiecanie poprawy. jaki
      sens ma spowiedź jeżeli dalej zamierzasz współżyć. Wiesz ja nie oceniam ciebie
      bo sama jestem osobą wierzącą i współżyję ale...nie chodzę do spowiedzi bo
      wówczas oszukiwałabym samą siebie. A co do Postinoru (chociaż wogóle nie uznaję
      go za sensowny środek ale to inna sprawa) to nie wiem czy musisz się z niego
      spowiadać... ja nie wiem czy można to uznać za środek wczesnoporonny. Wiadomo
      mi tylko tyle, że działa on tak, że nawet jeżeli dochodzi do zapłodnienia to
      nie pozwala on płodowi zagnieździć się w macicy, natomiast gdy płód jednak już
      się zagnieździ w macicy to chyba już tam pozostaje...(w choćbym razie moja
      koleżanka jest w ciąży po zażyciu Postinoru).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka