Dodaj do ulubionych

mam problem z polonezem 1.416v

13.10.03, 13:21
jak jest zimny to jest mocny.A jak sie zagrzeje to jest mulowaty szczegolnie
na 4 biegu oraz czasami nierowno chodzi silnik jak go odpale to mam wrazenie
ze nie pali na wszystkie gary!!
Obserwuj wątek
    • marcin.klonowski Re: mam problem z polonezem 1.416v 13.10.03, 13:51
      zacząłbym od wymiany świec i przewodów wys. napięcia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka