kuzdro 13.10.03, 13:21 jak jest zimny to jest mocny.A jak sie zagrzeje to jest mulowaty szczegolnie na 4 biegu oraz czasami nierowno chodzi silnik jak go odpale to mam wrazenie ze nie pali na wszystkie gary!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marcin.klonowski Re: mam problem z polonezem 1.416v 13.10.03, 13:51 zacząłbym od wymiany świec i przewodów wys. napięcia Odpowiedz Link Zgłoś